Этожзвяздаяегообожаю• 22 мая в 15:43
В якому банку вигідно взяти кредит? Які відсотки?
Я ніколи раніше кредитів не брала. Зп 23 тис. стабільна та офіційна. Потрібно десь 150 тис.грн. Порадьте, в якому банку нормально?
дякую аж підскакую• 22 мая в 15:47
Ответ дляДу да ду да ду
Не дадут. И нигде не выгодно. Возьмёте 150, придется вернуть 300
Ну не 300, а 200+-
Ду да ду да ду• 22 мая в 15:49
Ответ длядякую аж підскакую
Ну не 300, а 200+-
Ага ага. Это когда узнаешь удаленно на сайте банка. А когда начинаешь оформлять , и есть способность считать, то понимаешь, что переплата приличная.
дякую аж підскакую• 22 мая в 15:51
Ответ дляДу да ду да ду
Не знаю, не оформляла никогда кредиты
Мне легче у кого-то одолжить сумму из знакомых
Спілий баклажан• 22 мая в 15:58
Автор, вы должны просто обзвонить все банки, выяснить все условия и сравнить.
дожену і ощасливлю• 22 мая в 16:11
Щоб щось порадити, треба знати, ви їх за місяць повернете чи за 10 років планує погасити тіло з відсотками
Ніколи не збрешу• 22 мая в 16:45
Відсотки приблизно однакові кругом. От тільки 150 тис під 23 з/п вам навряд чи хтось дасть. Так що доведеться шукати не відсотки, а бажаючого вас кредитувати.
Ще до війни, під з/п 27 і доп дохід 8 тис. дали ’зі скреготом’ 100 тис.
Життє Бентежне• 22 мая в 17:31
Ответ дляНіколи не збрешу
Мені Пумб, при з/п 13 тис. відразу дав 57 тис. ліміту. Тому все реально. Я взяла лише 20, там вони відразу розбивають на щомісячний платіж, платила 2,200 грн за рік переплатила 6,400. приблизно 30%. Можна було і швидше, менше б заплатила, але я не спішила. ТОму все реально. Візьміть в декількох банках, якщо відразу не дадуть 150.