Веселуха Муха• Изменено 22 мая 2025

Хочу купити квартири донці новобудову

Але вона за цей час має вийти заміж, і коли буде здаватись будинок і оформляється право власності, то зять автоматично входить як співвласник цієї квартири. А вона щей каже, що я продам цю квартиру і будуть мені гроші... незнаю нашо вони їх потратять! Мені вони важко заробляються, щоб так профукала донька...то тепер незнаю чи варто оформлятитна неї. Дітиипланують виїхати за кордон жити
Результат:
вже голосів: 141
141 (100%) На себе
0 (0%) На доньку
Кудрі кручу сама• 22 мая 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ничего страшного. Имя можешь себе сама выбрать и поменять.
Ок,так шо ехать?
Кудлата хмаринка• 22 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ок,так шо ехать?
Ну, если автор квартиру на тебя запишет, то да, придется.
Пьяная вишня• 22 мая 2025
Ответ дляВсе буде
в квартиру може прилетіти, на жаль...
Кирпич тоже на голову может упасть, но это же не причина не жить
Вероятненько• 22 мая 2025
Так и скажите куплю квартиру поживаете , на сэкономленные по аренде будете откладывать на выезд.а мне на старости будет денюжку от сдачи
Вероятненько• 22 мая 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Планувати і жити це різні речі...це поки без дітей...а там невідомо як буде за тим кордономи нашим Українцям
А зять. Выездной?
Закуйовджена життям• 22 мая 2025
Купити собі,здавати,якщо дочка розлучиться,то не буде на вулиці.
автор Веселуха Муха • 22 мая 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вот і я про це.
НашлаПерепискуМужа• 22 мая 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Собирайся Барсик, завтра делаем кастрацию.
Як в анекдоті.
Золота рибка виконує три бажання.
Каже бабулька:
-Хочу багато грошей.
-Зроби мене молодшою на 40років.
-А мого кота перетвори на чорнявого молодого красеня.
Золота рибка все виконала.
Кіт і питає:
-Ну що стара,ти не пожалієш,що мене вчора не каструвала?
Дюймовочка• 22 мая 2025
Оформити на себе. Хай живуть, відкладають гроші на свою квартиру, не платячи за аренду.