МатьЧасть• 22 мая 2025
Витрачання водних ресурсів на полив газонів
Тут в одній темі мене висміяли за зауваження, що недоречно витрачати прісну води на полив газонів (і відповідно недоречно їх постійно стригти бо без поливо викошені газони сохнуть). Так от - "За даними Агентства з охорони довкілля США, поливання та обприскування газонів становить понад 30 відсотків загального споживання води в американських домогосподарствах, а в посушливих регіонах цей показник може сягати 60 відсотків."
Автопортрет нурофена• 22 мая 2025
И? А в Индии в реки с пресной водой трупы стаскивают и мусор выбрасывают. Поэтому, пусть лучше в Америке клумбы поливают.
Синиця у спідниці• 22 мая 2025
Да, якщо задуматься, то людина і всі її ідеї і справи пагубні для природи
Латвийские_Номера• 22 мая 2025
Ну тоді й митись недоречно і туалет зливати і посуд мити - кругом одні витрати дорогоцінної води. Всю цю гігієну придумали вороги природи!
МатьЧасть
• 22 мая 2025
Ответ дляБабайко
Що робити?
Не косити, костити рідше, відповідно й поливати буде менше потреба.
Бабайко• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
У себе в Києві бачу під 0 стрижені газони і зовсім не поливають. Одна пилюка і лиса земля. Треба час щоб люди переналаштувались, хочеться вірити в те що це зміниться.
МатьЧасть
• 22 мая 2025
Ответ дляБабайко
Потрібно прийняти відповідний регламент догляду, який не буде вимагати постійного косіння незважаючи на погодні умови. А люди - багато взагалі не звертає увагу на те, що росте навколо, але можуть захищати ось ці знищені газони просто тому що так прийнято і це ’місто, а не село’
Ноу коммент• 22 мая 2025
Ответ дляРоза в вазі
Так эта вода обратно в природу идет,в чем проблема
Автор не в курсі про кругообіг води в природі
Ноу коммент• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
Ви вже розробляєте цей регламент?
МатьЧасть
• 22 мая 2025
Ответ дляНоу коммент
Такі як ви не в курсі про явище опустелювання, що зі стрижених газонів значно більше води випаровується та збирається у хмари, які йдуть у менш посушливі місця. Натомість різнотрав´я утримує вологу.
Ноу коммент• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
То як щодо регламенту? Коли будете його представляти у міській раді?
Смурфетта• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
Витрати купу бабок на газон і не косити, що б пропав, перевівся в колоски??
МатьЧасть
• 22 мая 2025
Ответ дляСмурфетта
Навіщо щось витрачати? Нехай ростуть ті рослини, що властиві для місцевості.
Смурфетта• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
Буряни, колючки?? Я про власну присадибну ділянку
МатьЧасть
• 22 мая 2025
Ответ дляСмурфетта
Так, буряни, колючки.
Смурфетта• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
Так, буряни, колючки.
Вирощуйте у себе. Я хочу зелений пухкенький, безпечний газон.
Kateryna-S• 22 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
В пожароопасных районах - Калифорния - если не косить, то вероятность пожара увеличивается.
Так что выход один - НЕ делать лужайки у домов
На трейлах, кстати, никто не поливает, трава зеленая до начала мая, потом естественно высыхает и ее в этот период скашивают.
На холмах в дикой местности прокашивают противопожарные полосы.
В частных домах заменяют лужайки на «сад камней», только если у кого есть доступ к дешевой воде не из крана, те поливают (каналы-скважины-ручьи не знаю точно), но лужайка дело дорогое
PORKA• 26 мая 2025
Ответ дляСмурфетта
Ага амброзія, золотарник (золотушник) і ватрчнік. Ото класні газони. Тепер українські бур´яни ще й насівати потрібно, бо їх витіснили вже інвазійні рослини
МатьЧасть
• 26 мая 2025
Ответ дляPORKA
Там де витіснили це саме завдяки косінню
PORKA• 26 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
Якщо не косити ці інвазійні рослини, то вони глушать наші трави. І витіснили вони не через косіння, а тому що вони сильніші. На закинутих полях і ділянках ніхто не косить. А ці рослини вичавлюють навіть пирій
МатьЧасть
• 26 мая 2025
Ответ дляPORKA
Косять все, а не тільки ці. У дикому середовищі їх немає. Тому що якраз різнотрав´я не дає розплвсюджуватися. На закинутих полях вони можуть бути лише якщо там спочатку багато років все знищувалося гербіцидами і немає банку насіння
PORKA• 26 мая 2025
Ответ дляМатьЧасть
Поїдьте в Івано-Франківську область і подивіться як борщовик видавлюється нашим різнотрав´ям. Особливо в гірській місцевості. І він навіть вже заходить в ліс. Теж саме й золотарник.