А я кумедна• Изменено 22 мая 2025
Дитина 9 років не хоче гуляти, чи це нормально?
Гуляє лише вимушено, кричить щоб додому швидше піти. Проте охоче гуляє з однією дівчинкою, яка періодично викреслює її із свого життя. Постійно комусь телефонує і просить про що-небудь поговорити, вдома грає на планшеті з кимось в ігри. Прошу зі мною в парк піти, адже прекрасна пора, природа квітне, однак вона каже, що це скучно дуже. Зривають і кажу, що вона ’хвора на голову’, і я така не була в 9. В мене теж було мало друзів, але мені було байдуже з ким проводити час, аби грати на вулиці. Вічно складає мозаїку, вічно в своїй кімнаті, в школу щоранку не хоче йти, бо там скучно, хоча найкраща учениця в класі і жодних труднощів з уроками немає. Мені сумно, що їй нецікаво зі мною гуляти зовсім, хоча всі її подруги з мамами охоче гуляють у парку. Вона мене не визнає як авторитет і їй скучно зі мною. Це я сама нагнітаю, чи є проблема?
А я кумедна
• 22 мая 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
А почему вона хвора на голову?Потому что мыслит иначе, чем вы?
Тому що їй цікавий лише віртуальний світ, гаджети. Вона дивиться на тупих блогерів, грає в ігри. Без гаджетів інтересу до життя немає. Вона глибоко занурена у свій світ, йде і танцює, махає руками.
А я кумедна
• 22 мая 2025
Ответ дляМюллерная
У меня такой же мальчик 9 лет.
Это моя боль, жуткий домосед, в школе есть 2 друга, с первого класса вместе, зовут гулять, мой в основном морозится.
Ви зверніть увагу які тут неадеквати пишуть, що якщо дитина не хоче з квартири виходити, то це норма. Може була б норма, якби не їі занурення в інтернет замість прогулянки.
Воленс-неволенс• 22 мая 2025
Ответ дляА я кумедна
Вы не понимаете ее интересов, значит вы не современная,есть проблемы с принятием дочери.Если вы сознательная, обратитесь к психологу и проработайте эту тему, иначе испортите жизнь ребенку и себе.
И да, не хотеть гулять, это норма.Играть и сидеть в гаджетах норма.Прыгать, кричать, бегать, петь, танцевать, махать руками и ногами и пр. просто необходимость для здорового ребенка.Так живет 99% современных подростков.Это норма, это не отклонение.Она не должна жить так, как жили вы в детстве.Она не вы.Она личность, у нее иные интересы, иной темперамент, иные увлечения, иные взгляды...Будете давить и ограничивать, погубите и ее и себя.
Байрактара• 23 мая 2025
Жаль дитину( вона не хоче з вами гуляти через вашу критику, жагу авторитетності, крики, вимоги… відстороненість може обумовлюватись униканням цього всього від вас, спробуйте запропонувати дитині щось інше крім парку. Батутний центр, кінотеатр, якісь нові місця, концерт, виставки, інші зАходи. Може спрацювати поставити перед фактом - що я взяла квитки туди-то, от в пʼятницю, наприклад, йдемо! Можете вибрати що буде цікаве вам і туди запросити, закріпити це все якимось кафе-морозивом, відвертими спокійними розмовами. Дитина не винна, що в неї не складаються дружні, соціальні відносини… до речі, як у вас з друзями, родичами, з вашими особистими подругами? Гості, веселі посиденьки з сімʼєю, чи домашнє чаювання, поділитись що в кого було за день/тиждень, розмови не про навчання і оцінки, а просто так, без тем і натиску, чи ігри якісь настільні, та хоч карти/шашки і т.д.