Зараз все скажу• 22 мая 2025
Дексаметазон і бенодил.
Сильний кашель вже десятий день. Випила дві пляшки Аскорилу, курс антибіотиків, не допомогло. Лікар виписав уколи дексаметазону. Можна іх робити, коли роблю інгаляції з бенодилом?
ЛолитаНеРазлита• 22 мая 2025
Я регулярно пользовалась ингалятором с буденасилом и принимала дексаметазон в случае обострения астмы.
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2025
Не назначали сначала вентолин для снятия спазма? Обычно назначают сначала вентолин, а потом уже гормон.
Зараз все скажу
• 22 мая 2025
Ответ дляПампушОК
КТ грудної клітини не хочете зробити?
Робила, сказали, все добре
Зараз все скажу
• 22 мая 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Монтел тільки назначали, сім днів вже п´ю
Зараз все скажу
• 22 мая 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Лікар дивний.
Спочатку хоча б рентген зробити
Кров здавали ?
Спочатку хоча б рентген зробити
Кров здавали ?
Ренген показав, що все добре, а кашель нікуди не дівся
Зараз все скажу
• 22 мая 2025
Ответ дляУпругая попка
А який діагноз і який кашель?Може то алергія чи остаточне
Сухий, приступами, аж задихаюсь
Упругая попка• 22 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Сухий, приступами, аж задихаюсь
Ну правду вам написали про вентолін,а потім гормон.А краще піти до пульмонолога чи іншого лікаря.Молоко+боржомі+мед+масло не пили?
Упругая попка• 22 мая 2025
До речі,син астматик і йому не всі гормони підходять.Від пульмікорта,наприклад,кашляє ще гірше(сухим).Може і вам щось не підходе.А колоти дексаметазон,ну таке собі лікування.Це серйозний препарат