Стильна штучка• 23 мая в 08:57

Податкова дісталася до торгових площадок…

Вся інформація про Олх доставку та накладний платіж (nova pay) передається в податкову

Так що ера продажу вживаних речей та прольотів добігає кінця?

І на олх/шафі залишаться тільки бізнес торговці, у яких відкритий ФОП?
ротцвеники• 23 мая в 10:38
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Розведи срач на основі фейків. Я запитувала безпосередньо у своєї знайомої з податкової. Скрін з переписки в тг.
А хто це вашу безпосередню переписку з подругою передивився 14,9К разів?
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 10:38
Ответ дляБабо-лебідка
Шафа не работает уже ))
Слив инфы налоговой осуществляется? Или хакнули обиженные продавцы?
Шафа працює. Що ви вже розганяєте?
ПлакалаВАвто• 23 мая в 10:39
Ответ дляНіколи не збрешу
І ще раз оберуть. Хоча навряд чи, тепер нам всім схоже владу просто призначатимуть. Як казали колись розумні люди, що останні справжні вибори відбулись у 2019 році.
Прийшли розумні хлопчики.. народ вибрав найкращих. (Он як привчають людей до порядку.., а при баризі б бузив,-там цибуля не подобалась по 8,то вой до неба стояв . )
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 10:39
Ответ дляротцвеники
Вона мені переслала повідомлення. Ще питання будуть?
автор Стильна штучка • 23 мая в 10:39
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Шафа працює. Що ви вже розганяєте?
В мене не працює
Asya.od• 23 мая в 10:40
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Цікаво в кого з коментаторів в темі є понад 50 транзакцій
Краще знайдіть ’50 тракзакцій’ у податковому кодексі, а не в ТГ. Бо в кодексі того не має, а є не оподаткований мінімум 17 грн
Не їм після шостої• 23 мая в 10:40
Ответ дляБабо-лебідка
Шафа не работает уже ))
пром тоже не работает)
автор Стильна штучка • 23 мая в 10:41
Ответ дляНе їм після шостої
пром тоже не работает)
Олх ще працює…)
Бабо-лебідка• 23 мая в 10:41
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Шафа працює. Що ви вже розганяєте?
Удалено администрацией...
автор Стильна штучка • 23 мая в 10:42
Ответ дляНе їм після шостої
пром тоже не работает)
Переналаштовують, згідно нових правил податкової 🤪
Головний кошак• 23 мая в 10:43
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это ж слухи,сплетни. Много, очень много в правительстве, министерствах, чиновники разных сортов сдают квартиры, они ж не будут рубить сук на котором сидят
1. Они сдают квартиры не сами, через 3х лиц.
2. Если ты работаешь как наемный с зпл не ниже минималки, то ты как ФОП 3 гр. с КВЭДом 68.20 платишь поквартально 5% ЕН + 1%Всб, итого 6% от суммы аренды, и спишь спокойно, получая официальный доход предпринимательский счёт и оплачивая честно все налоги.
Ніколи не збрешу• 23 мая в 10:44
Ответ дляПлакалаВАвто
Угу, піввареника і шалене здорожчання борщового набору були чи не найбільшими проблемами при баризі, а ще комуналка.
Бабо-лебідка• 23 мая в 10:44
Ответ дляСтильна штучка
В мене не працює
Через интернет вот так выглядит.
Мне бояться нечего, не продаю, но покупала иногда. Будет жаль, если не найду проверенных продавцов там.
Забрызжу ядом• 23 мая в 10:44
Ответ дляБойова
ну почему же. С продажи платите налоги и у налоговой не будет к вам вопросов.
а с какого платить налог с продажи бу
за него уже налог уплачен при первоначальной покупке
Головний кошак• 23 мая в 10:44
Ответ длякуркулиха
Це дуже добре знято в фільмі ’самая обаятельная и привлекательная’))
То были фарцовщики. Импортными шмотками торговали.
З вишневого садка• 23 мая в 10:44
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чувствую, что скоро будут налоговые рейды на барахолку типа Петровки, где бабки раскладывают старье)))
Не буде. То треба сраку підняти.
ротцвеники• 23 мая в 10:45
Ответ дляВаша прЭлесть
Скоро налоговой придёт каюк. Наблюдайте. Вот это повеселимся. В говне искупается налоговая и утонет в нём
ага, с чего бы вдруг?
Бабо-лебідка• 23 мая в 10:45
Ответ дляЗабрызжу ядом
а с какого платить налог с продажи бу
я хочу порыться в иностранческом законодательстве, что там платят за бу вещи на том же ибее и как их налоговая дрючит
Ніколи не збрешу• 23 мая в 10:46
Ответ дляВаша прЭлесть
Чому каюк? Через цифровізацію? ))
Чудо в декрете• 23 мая в 10:46
Ответ дляСтильна штучка
Олх ще працює…)
В мене ще від учора не працює. Навіть покупцем я вже там не буду
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 10:47
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Бабо-лебідка• 23 мая в 10:48
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 10:49
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Не їм після шостої• 23 мая в 10:49
Ответ дляСтильна штучка
заработало) прийдется работать
Бабо-лебідка• 23 мая в 10:50
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Головний кошак• 23 мая в 10:50
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
При чем здесь банковская тайна? В налоговой такие тупые сидят?
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 10:50
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Вже працює шафа. Йдіть самі перевірте.
Головний кошак• 23 мая в 10:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тому що ми близькі приятелі і можемо одна одній писати хоч серед ночі. І що означає «самі собі»? 🤡
Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 10:51
Ответ дляГоловний кошак
Удалено администрацией...
Відпочиньте
Бабо-лебідка• 23 мая в 10:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вже працює шафа. Йдіть самі перевірте.
За это персональное спасибо ) И хорошего дня.