Стильна штучка• 23 мая в 08:57
Податкова дісталася до торгових площадок…
Вся інформація про Олх доставку та накладний платіж (nova pay) передається в податкову
Так що ера продажу вживаних речей та прольотів добігає кінця?
І на олх/шафі залишаться тільки бізнес торговці, у яких відкритий ФОП?
ДелиВерка• 23 мая в 09:47
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это ж слухи,сплетни. Много, очень много в правительстве, министерствах, чиновники разных сортов сдают квартиры, они ж не будут рубить сук на котором сидят
Так у них завжди якісь пільги і компенсація. Вони захищені на все життя від всіх податків
ЛижТолько• 23 мая в 09:47
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ага, «мынерабыыыы»
за свободу воюют же, ну вот и освободят народ от всех прав, свобод, собственности и прочих достижений цивилизации. Надо просто еще немного потерпеть)
Зато не раша 😂
Кстати, в раше налог на прибыль любую 5%, если доход в месяц меньше 10тыс.баксов, вот как )
Где у нас такое ?
Весела пiсенька• 23 мая в 09:48
Ответ дляБолеИменее
А за просмотр баланса на карте и вход в приват24 не планируется ничего?
Не смешно)
ПлакалаВАвто• 23 мая в 09:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
ну і ТЦК ж не до усіх ідуть.. (ото здивували.)
БолеИменее• 23 мая в 09:49
Ответ дляПлакалаВАвто
здається планується ---- підтягування доків з Дії, - платно.
Вы серьезно? А сами документы - ну наличие паспорта, заграна, например, ИНН - не налогом облагаются?
Ой, молчу-молчу - штоб идею не подавать :(
Дело было давно• 23 мая в 09:50
Я не знаю що ви там продаєте, але на ОЛХ та тим паче Шафі, продажі давним давно вже померли, одні шахраї шаряться.
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 09:50
Розведи срач на основі фейків. Я запитувала безпосередньо у своєї знайомої з податкової. Скрін з переписки в тг.
ЛижТолько• 23 мая в 09:51
Ответ дляДело было давно
Я так покупала часто, люди продают свои пролеты и свои продавала, теперь всё. Заказывать не будут с инсайтов, только покупать онлайн, так теперь дешевле, чем пролет продать потом или возвращать
ПлакалаВАвто• 23 мая в 09:51
Ответ дляХочу барабульки
а тут до кого -то еще не дошло, что эта власть поставлена для того, чтобы уничтожить украинцев ?) необучаемые люди ..
спочатку вони її вибрали.. А бігли то як,-волосся назад летіло.
(тут вітати- не перевітати з розумним вибором.)
ЛижТолько• 23 мая в 09:53
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А почему не в 6 утра сами себе писали 😂
Голодаю• 23 мая в 09:53
Ответ дляВесела пiсенька
Так и есть. Правильно что не оформили. Я тоже не оформляла.
Думаєте, воно врятує?
Коли мовчу- приємна жінка• 23 мая в 09:54
Ответ дляЛижТолько
А почему не в 6 утра сами себе писали 😂
Тому що ми близькі приятелі і можемо одна одній писати хоч серед ночі. І що означає «самі собі»? 🤡
Елена 1919• 23 мая в 09:54
Ответ дляПочемучечка
Україна багата країна, де вживані речі вже минуле. Всі мають можливість купити собі все нове
Це якась стара загниваюча Європа ще ті вживані речі продає один одному або раша
А в нас, має бути по іншому
Так и есть.поэтому на завозе в секонд такая огромная толпа,дерутся на входе...доказывают,что у нас все богатые
ЛижТолько• 23 мая в 09:55
Ответ дляЕлена 1919
Это перекупы, они на сайтах типа лоха этот сэконд и продавали, теперь всё.
Хтомолодець? Я!• 23 мая в 09:56
Ответ дляЛижТолько
Тут уже куча тем была, вчера одна из них, там автор на 100-200 грн свое б/у продавала
І всі про один і той же ’лист’ з Чернівецької податкової
ПлакалаВАвто• 23 мая в 09:56
Ответ дляБолеИменее
пізно. ідея пішла.
( а цифровізація- вона така..,всі на ладоні.)
ЛижТолько• 23 мая в 09:56
Ответ дляХтомолодець? Я!
Люди показывали свои
Елена 1919• 23 мая в 09:57
Ответ дляSo_so
Помню в детстве, в СССР, мы с мамой ходили домой к какой-то тетеньке и у неё на кровати были вещи разложены, мама мерила, покупала.
В СССР такую тетю называли спекулянтшей и сажали в тюрьму или хотя бы ругали и ствдили на партийном собрании,что портит облико морале
Хтомолодець? Я!• 23 мая в 09:57
Ответ дляЛижТолько
Люди показывали свои
Вчора?
Не показували. Тягають одну й ту саму публікацію і один скрін
ЛижТолько• 23 мая в 09:57
Ответ дляЕлена 1919
Конечно, ведь все должны были ходить строем, в одинаковой робе )
Всё циклично
Стильна штучка
• 23 мая в 09:58
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ось ще відео про «листи щастя»
ЛижТолько• 23 мая в 09:59
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вчора?
Вам сам Гетьманцев уже сказал, а вы что-то доказываете, ну, торгуйте дальше, потом расскажете нам )
Оле Лукойе• 23 мая в 10:00
Ответ дляПлакалаВАвто
«Дєвочки, ну давайте! Він же красівий!!»(с)
Де ти, сущєство, що цю тему заводило?
А не дайбоже, з Маріуполю( То вже й не відповість, чи красівий не розчарував.
Де ти, сущєство, що цю тему заводило?
ЛижТолько• 23 мая в 10:00
❗️Транзакції сотень тисяч українців уже відстежує податкова, — Telegraf
Інформацію відстежують не через банківську систему, а за чеками. У разі приховування підозрілої для податкової діяльності - штрафи від 17 до 34 тисяч грн.
Понад 50 транзакцій на місяць — і вас можуть вважати підприємцем.
Хтомолодець? Я!• 23 мая в 10:00
Ответ дляСтильна штучка
Ось ще відео про «листи щастя»
І тут Чернівецька, той самий лист