Крим мій• 21 апреля в 19:05

То що, вже податкова побачить всі надходження коштів на особисту карту?

законопроект ось ось мають підтвердити
Що тепер не буде банківської таємниці
Кров з молоком• 21 апреля в 19:07
У этих чиподрил может быть что угодно
Мию чакри щоденно• 21 апреля в 19:08
По тем заголовкам, что читала, вся разница с тем, что есть, это в налоговую будут передавать данные о банковских ячейках и электронных кошельках.
Все Ваши банковские счета и так давным-давно передаются в налоговую. Проверьте у себя в налоговом кабинете, все их увидите. Но не движения по этим счетам.
Най хоч раз• 21 апреля в 19:08
А кому вона треба та банківська таємниця?
Квітка Миру• 21 апреля в 19:10
+банковские ячейки), Украина-це Европа!)
Банка з медом• 21 апреля в 19:17
Пищуть, що ні. Цей Закон ця Рада не прийме)
Кинг-Конгша• 21 апреля в 19:20
Поки що ні. А чого напружуватися? Он за кешбек і тисячу вже напідписували всього підряд і всі такі хоробрі були.
как тебе такое илон маск• 21 апреля в 19:24
Ну так кэш в помощь
Печальки.нет• 21 апреля в 19:24
Навіть співробітники банку не знають що знаходиться в банківській ячейці клієнта , то як це буде знати податкова ? Цікавий механізм реалізації ,в моїй практиці лише коли відбувалась «виїмка « по рішенню суду та в присутності правоохоронців і представників банку вскривалась ячейка і робився опис вмісту , щодо стану рахунків - це шалений обсяг інформації , хто це буде робити і як ? Тупо хайп якийсь
Фіфачка• 21 апреля в 19:33
Законопроект про розкриття податковій службі банківської таємниці не пройде через Верховну Раду цього скликання – Данило Гетманцев
Дане скликання парламенту не збирається голосувати за законопроект про розкриття банківської таємниці стосовно банківських рахунків громадян органам податкової служби, стверджує Данило Гетманцев.
https://sud.ua/uk/news/publication/328965-zakonopr...
Замороженная селедка• 21 апреля в 19:35
Ответ дляНай хоч раз
Бо половина країни кричить про свій патріотизм, але в той же час має неофіційні доходи і не не хоче платити податки
Вилами по воде• 21 апреля в 19:35
Ответ дляПечальки.нет
Підтримую. Я працівник банку. За ячейки теж була здивована)
Най хоч раз• 21 апреля в 19:42
Ну будуть знати, що в когось на рахунках, і що????? Ні холодно ні спекотно від цього.
Не стесняюсь• 22 апреля в 10:56
Ответ дляВилами по воде
як працівник банку, розкажіть, по якому принципу картки попадають під фінмониторинг? Окрім проплат 150000 і вище