ЕлькиПальки• 23 мая в 09:31
Девочки, розкажіть мені про креми з спф?
От я зараз в свої 39 дивлюся на своє лице і розумію, що мої підліткові веснянки прєдатєльскі перейшли в пігментні плями(
Треба рятувати, чи вже змиритися?
Якщо я почну наносити крем з спф під свій звичайний крем (бо тільки він мені норм зволожує шкіру) і я без нього не можу, то обличчя стане світліше?
Який крем порадите?
Чи щось порадите?
Треба рятувати, чи вже змиритися?
Який крем порадите?
Чи щось порадите?
Не їм після шостої• 23 мая в 11:37
Ответ дляЦветов Мне срочно
Дівчатка, може хтось бюджетними користувався? Порадьте будь ласка щось до 500 грн . Просто з грошам зараз
і не можу собі дозволити той яким роками користувалася. Нівея взагалі не діє? Може корейській якійсь?
Бодіпозітівна• 23 мая в 14:00
Ответ дляМаруська Му
Пользуетесь каждый день, вне зависимости от сезона и погоды. Обновлять надо в течении дня. Наносите сверху на свою уходовую косметику. Спф 50 - летом. Зимой модно 30, но я и зимой 50 юзаю
А как его обновить если на лице тональный крем?
Добра, коли сита!• 23 мая в 14:05
Ответ дляМаруська Му
Честно, это лучше обсудить с косметологом. Новая пигментация выводится легче и ее возможно вывести. Я затянула, поэтому у меня уход уже серьезный, в легких формулах не оч разбираюсь. Мне уже только гидрохинон помогает и мощные составы((((
а подскажите, какой у Вас уход? крема, сыворотки и т.д
что помогает в борьбе с пигментацией?
ПАЦАНКА О• 23 мая в 19:01
Ответ дляБодіпозітівна
Спрей с спф, пудра или спец/стик с спф