Мао_Мяо• 23 мая в 12:31

Які є плюси у стосунків?

Мені 27 років, не було стосунків ще. Не бачу плюсів у стосунках. Мінусів більше. Наприклад, стрес, небезпека, небажана вагітність, енергозатратність. Але які є плюси?
Пригощаю кашею• 23 мая в 13:15
Ответ дляМао_Мяо
Ні
Автор, до речі, ви в минулій темі про незайманість писали..

**Мне уже не надо. Я все сама сделала. Вопрос за психологический фактор больше**

Я не зрозуміла - ви самі себе цноти позбавили? Фалоімітатором?
Пошаманю• 23 мая в 13:17
Природою закладено що у жінки повинен бути чоловік, нажаль обманути еволюційні установки не виходить. Якщо жінка не знайшла собі чоловіка (або на крайній випадок жінку), банально у 40+ починаються психічні розлади
Пригощаю кашею• 23 мая в 13:19
Ответ дляПошаманю
А конкретніше?🤔😁 Які розлади?
Патріотка з дивану• 23 мая в 13:21
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я только плюсы вижу, секс, комфорт, беззаботность
В чоловіка аналогічні плюси? Беззаботний?
Пошаманю• 23 мая в 13:21
Ответ дляПригощаю кашею
А конкретніше?🤔😁 Які розлади?
Я викладач, а не психіатр. Навколо мене нажаль багато саме таких жінок. Щоб зрозуміти що із нею шось не те, досить просто поспілкуватись п´ть-десять хвилин
Патріотка з дивану• 23 мая в 13:23
Ответ дляПошаманю
Яким чином ви це визначаєте? Не маючи освіти, психіатра чи психолога?
Патріотка з дивану• 23 мая в 13:24
Ответ дляПошаманю
Ви навіть не уявляєте скільки депресій і розладів виникає в жінок, через нездорові відносини. Лише наявність чоловіка не робить жінку здоровою.
Пригощаю кашею• 23 мая в 13:25
Ответ дляПошаманю
Так може із жінкою щось ’не те’ не тому що вона без чоловіка, а навпаки, тому що гівняний чоловік поруч? Чи не може відійти від стосунків із херовими ’штанами’?
автор Мао_Мяо • 23 мая в 13:25
Ответ дляПошаманю
Розлади і з чоловіком можуть початися
Пошаманю• 23 мая в 13:26
Ответ дляПатріотка з дивану
Тобто щоб мати свою власну думку про людину, треба бути сертифікованим спеціалістом?
ЗабежАЛОЧКА• 23 мая в 13:27
Ответ дляПатріотка з дивану
Это мои плюсы, я беззаботная, у меня классный секс, я ни о чем не думаю. У мужчины? Я его забота и мой комфорт
Пошаманю• 23 мая в 13:28
Ответ дляПригощаю кашею
Може бути, а може й ні. І швидше ні. А в усіх одиноких жіночок що знаю - в усіх заскоки
Пригощаю кашею• 23 мая в 13:31
Ответ дляПошаманю
Для власної думки про дивну поведінку чи характер - ні.
Для визначення наявності психічних розладів - так.
Пригощаю кашею• 23 мая в 13:32
Ответ дляПошаманю
Що ви маєте на увазі під ’заскоками’?
Патріотка з дивану• 23 мая в 13:34
Ответ дляПошаманю
Щоб визначати чи наявні психічні розлади, так.
Патріотка з дивану• 23 мая в 13:38
Ответ дляПошаманю
І всі ´заскоки´ виключно через відсутність чоловіка? Як ви це визначили? Ви чоловік?
Вільний митець• 23 мая в 13:39
Ответ дляМао_Мяо
Розлади і з чоловіком можуть початися
Я б сказала збільшитися і загостритися,
особливо якщо вони були і до чоловіка.
Пошаманю• 23 мая в 13:47
Ответ дляПригощаю кашею
Що ви маєте на увазі під ’заскоками’?
Людина то кричить то сміється, питає і сама відповідає, в розмові перескокує із теми на тему, смердить так що підійти не можливо, постійно щось топче і вже у крісло не вміщається
Пригощаю кашею• 23 мая в 13:50
Ответ дляПошаманю
Ви знаєте її все життя?
І раніше вона такою не була?
Чи ви познайомилися з нею вже такою?

І де тут про вплив наявності чи відсутності чоловіка?
Це може бути психічний розлад,
але до чого тут відсутність чоловіка?
Королева краси• 23 мая в 13:58
Стосунки це не легко, купа обов´язків, але це і підтримка, допомога, турбота, подарунки, поїздки разом, взагалі відчуття, що ти вдома не сама гріє душу, чоловік- це надійне плече, щоб не трапилось зі мною, з моїми рідними, він кидає роботу і мчить на допомогу, я дуже це ціную, і теж намагаюсь робити все, щоб йому хотілось поспішати додому.
Пошаманю• 23 мая в 14:08
Ответ дляПригощаю кашею
Ви знаєте її все життя?
І раніше вона такою не була?
Чи ви познайомилися з нею вже такою?

Це може бути психічний розлад,
але до чого тут відсутність чоловіка?
Це не одна жінка, їх багато. У однієї одна із перелічиних проблем, у іншої - інша. Звісно я не знаю кожну з них із дятячого садочка. Так, можливо та що у 55 не може зв´язно сформувати просту думку, не могла це зробити і у 25. Я працювала у декількох місцях і всюди спостерігала одне і те саме. Після короткого спілкування можу із високою вірогідністю сказати що у жінки із особистим життям
Пригощаю кашею• 23 мая в 14:56
Ответ дляПошаманю
З вашого опису роблю висновок..

По-перше, ви не знаєте їх тривалий період їхнього життя. Тобто ви не можете зробити висновок, що такими ’специфічними’ вони саме стали, а не були від початку.

По-друге, не можна стверджувати, що такими ’специфічними’ вони стали саме через відсутність чоловіка.

Ситуація може бути як раз протилежна. Наприклад, чоловік-тиран який не дає дружині слово сказати. Саме тому, коли у неї є така можливість, хоч комусь висловити свої думки, то вона це робить швидко і хаотично. А зі сторони виглядає дивакувато.

По-третє, не вміння висловлювати думки чи небажання дотримуватися гігієни не можна вважати 100% психологічним розладом. Так, це може бути симптомом психічного розладу, а може бути лише особливість характеру.

Я б навпаки зробила висновок, що жінки самотні саме через ’дивакуваті’ особливості характеру і поведінки. І тому не можуть звернути увагу на себе чоловіків, а точніше відлякують їх.