Плету корзинки• 23 мая в 15:58
Чи можна зараз звільнитись без відпрацювання?
Щоб 2 тижні не відпрацьовувати, чи це обовязково
Вообще, работодатель должен иметь время найти сотрудника.
Відповідно до вимог ст. 38 КЗпП, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу, власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Но по договоренности сторон, конечно, можно уйти сразу.
САМ_ТАКОЙ• 23 мая в 16:01
По соглашению сторон
По уходу за ребенком
В связи с переездом.
По этим причинам можно день в день уволиться
По уходу за ребенком
В связи с переездом.
Янка-угомонись• 23 мая в 16:09
Автор, если нет возможности отрабатывать 2 недели, то вы можете этого не делать, вы не в рабстве, пишите заявление на увольнение день в день, допишите по семейным обстоятельствам и все, никто не имеет права вас заставить отрабатывать насильно, это конечно если у вас не контракт с четким сроком..., но и там я думаю при веских причинах тоже можно разорвать, может с потерей денег, но не думаю что у вас контракт..
Бавовнятий Пупс• 23 мая в 16:24
нема ніякого ’відпрацювання’
працівник повинний попередити роботодавця про своє звільнення за два тижні. але з цього правила багато виключень
відкрийте КЗпП та читайте, там абсолютно доступною мовою все написано