маска Ілона• 23 мая в 19:06
Дівчатка, їду з австрійцем у Венецію
Запросив знову, на наступні,в четвер буде свято Вознесіння і вихідний, беремо ще пʼятницю ну і плюс вихідні
Ну виходить на 3-4 дні. Трохи переживаю. Будемо летіти з Німеччини, каже, нічого зайвого не бери, ручна поклажа
Не знаю, що з погодою там
Що з собою з одягу? Там вже жарко ?
Підтримайте. Ми прилітаємо в Мілан і їдемо на озеро Комо першу ніч
Не знаю, що з погодою там
Що з собою з одягу? Там вже жарко ?
Кофр для ноги• 23 мая в 19:23
Ответ длямаска Ілона
То я ж і подивилась. А тут он пишуть дощ і холод, а в інтернеті зовсім по іншому
Ну все, сидите дома, как же выйти в такую погоду.
маска Ілона
• 23 мая в 19:23
Ответ длявентиляторная
Ссылки на те темы дайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3705552
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3707139
Ось. І ще були теми..про відносини
маска Ілона
• 23 мая в 19:24
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
З ким ви там зібрались спілкуватись ? З вами їде чоловік , він і розбереться , ви зовсім безпомічна ?
Я так, трохи така
маска Ілона
• 23 мая в 19:24
Ответ дляБджолина королева
пишут в конце следующей недели будет +25, на солнце может быть больше
🙏 дякую
маска Ілона
• 23 мая в 19:24
Ответ дляКапитошечка
не трахнул еще????
В нас давно був секс. Ми дорослі люди
Джага Джага• 23 мая в 19:25
Ответ длямаска Ілона
В нас давно був секс. Ми дорослі люди
А ти його сама якось розводиш чи він добровільно гроші витрачає?Бо я чув що в європі рівноправя і чоловіки кажуть жінкам що б платили за себе самі.Австрія і Німеччина це взагалі окрема розмова.Вони дозволяють собі певні розходи якщо з жінкою всже є родина,діти а так вони на жінок не витрачаються.Всі там сильні,впевнені та самодостатні.
Мастер Класс• 23 мая в 19:26
Ого тетки тут обзавидовались.
Автор, это вы к нему не поезде ездили? Расскажите как все прошло?
Венеция это мечта, летали с мужем до рождения ребенка туда)
Фея_3уровень• 23 мая в 19:29
Ответ длямаска Ілона
Це все знаю. Але не знаю англійську, тільки німецьку
Як там і що спілкуватися.
Не переживайте, ви і німецьку не знали донедавна
Джага Джага• 23 мая в 19:29
Ответ дляМастер Класс
Ого тетки тут обзавидовались.
Всі сидять і заздрять і чоловіки і жінки на сайті.Я теж почав заздрити.
маска Ілона
• 23 мая в 19:29
Ответ дляДжага Джага
На Ви. Бо я вже не молода
Сам звичайно
Джага Джага• 23 мая в 19:30
Ответ длямаска Ілона
На Ви. Бо я вже не молода
Сам звичайно
А,ну добре.Якщо в вас все там добре склалося то совет вам на любов.Я нічого проти не маю
маска Ілона
• 23 мая в 19:31
Ответ дляМастер Класс
Ого тетки тут обзавидовались.
Я. Все супер пройшло
І він до мене ще приїздив
Але поки то відносини на відстані
Бо ми ж в різних країнах, хоч і поряд
І він до мене ще приїздив
Але поки то відносини на відстані
Бо ми ж в різних країнах, хоч і поряд
ЭтаваНиМожетБыть• 23 мая в 19:37
Ответ длямаска Ілона
Я тут не першу тему писала, дівчата мене підтримували
Завжди нервую
Господи, это опять Вы, за еду и оплату отеля ножки летите раздвигать?
Берите пример с эскортниц, они хоть на этом бабло имеют, а не только еду и ночлег. а Вы прям из трусов от счастья выпрыгиваете: меня опять везут на потрахушки в отеле! Хорошо, что хоть не в сауну.
Мамина квіточка• 23 мая в 19:38
Ответ длямаска Ілона
Завжди нервую
Підтримували?
Вам у панамку напихали так, що ви ледь її встигали змінювати
Гжегож Бженчишчикевич• 23 мая в 19:39
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
И что плохого делает автор ? Ей уже 48 лет , віросла она из белого пальтА )). Ей что , сидеть одной в той Германии и тоскливо в окно смотреть после работі ? А так поедет , расслабиться , получсит удовольствие и мир посмотрит за чужой счет . Молодец !
Поліпривіт всім• 23 мая в 19:39
Ответ длямаска Ілона
В мене нема чоловіка, з іноземцем зустрічаюсь півроку
То що він уже подарив? Жлоб, ні?
Мамина квіточка• 23 мая в 19:40
Ответ дляКапитошечка
не трахнул еще????
Вже. І не раз.
Але автор зараз напише, щоб не заздрили
Гжегож Бженчишчикевич• 23 мая в 19:40
Ответ дляПоліпривіт всім
То що він уже подарив? Жлоб, ні?
Отношения хорошие подарил , внимание , оргазщм в конце концов . Вам много уже надарили , меркатильная наша ?
ЭтаваНиМожетБыть• 23 мая в 19:42
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Нормальные люди свои трусы наизнанку перед посторонними людьми не выворачивают. И кипятком не писаются от поездки выходного дня.
В остальном всё норм.
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая в 19:42
Ответ длямаска Ілона
Завжди нервую
Вам заблокировали сайты с прогнозом погоды? Вы впервые выезжаете куда-то из дома? В чем поддержка нужна? Вы нуждаетесь в помощи, вы больны?
Мамина квіточка• 23 мая в 19:42
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чекаємо фото рослабона, можна заблюрити
Мастер Класс• 23 мая в 19:43
Ответ длямаска Ілона
Я. Все супер пройшло
І він до мене ще приїздив
Але поки то відносини на відстані
Бо ми ж в різних країнах, хоч і поряд
І він до мене ще приїздив
Але поки то відносини на відстані
Бо ми ж в різних країнах, хоч і поряд
Классно😘 Самое романтичное и волнительное время, мы с мужем тоже были в разных странах когда встречались.
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая в 19:44
Ответ длямаска Ілона
Як там і що спілкуватися.
Секс - язык международный, тра..ся одинаково все. Или думаете австриец вас везёт обсуждать высшие материи?
Поліпривіт всім• 23 мая в 19:45
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну я вже на Совєччиці не перший рік. ;)
А автор уже пів року разом із іноземцем.
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая в 19:45
Ответ дляНеКонец-Света
Жестами.
Я б сказала - некоторыми органами )))