ЯсноВидящая• 23 мая в 19:04

Про наш анамнез стосунків з чоловіками

З психологом працюємо над моїми жіночими проблемами та неіснуючими стосунками з "сильною" статтю.
І я аж злякалася скільки ж гівна вилилося протягом мого життя, за 48 років..
5 років - двічі стала свідком ексгібіционізму.
6-7 років - приставання рідного дядька
12-16 років - переслідування біологічним батьком, постійні облапування в громадському транспорті
17 років - спроба згвалтування, побиття
18 - 25 роки - шлюб з аб´юзером, розлучення
Ну про скабрезні зауваження, оцінювання твого тіла, досвіду, вульгарні спроби поцілувати/обійняти до уваги не беру - це знайоме абсолютно кожній жінці.

Потім багато років відновлення, коли спочатку просто відходила від стосунків, потім просто заперечувала їх для себе в принципі.

В 40 років почало з´являтися відчуття безпеки, після роботи з психологами, але реакція на будь яку увагу з боку чоловіка залишилася незмінною - страх, агресія, напруга, бажання втекти.

І стало таким смішним питання - а чого ж я так реагую коли до мене фліртує таксист або відвідувач в кав´ярні намагається пригостити кавою?
А якою ж має бути реакція людини з таким досвідом комунікації з чоловіками?)
І щось я підозрюю що я далеко не виключення і таких как я - безліч.
Пишу з калідору• 23 мая в 19:05
В мене такого немає і не було, навіщо ви по гівні ходите
Борщичок• 23 мая в 19:06
Нужно больше трагизма.
Блиск думки• 23 мая в 19:08
Ви точно пройшли терапію, і вам це допомогло? Шкода, що з вами це трапилось у дитинстві, але , у дорослої людини це трапляється зазвичай по її згоді.
Бронетапці• 23 мая в 19:08
Вы прям какая-то неземная красотка, аж завидно стало. Подождите, вы уже почти пенсионерка, скоро все отстанут.
МамОмужа• 23 мая в 19:08
Ответ дляПишу з калідору
Видимо , больше не на чем концентрировать внимание у человека. Зато психолог заработает 😁 на таких ’травмированных’
Пасти Ла• 23 мая в 19:15
Не наш, а ваш... У меня такой хрени не было.
ДаЗдраПерма• 23 мая в 19:16
А я вас підтримаю. У мене були схожі моменти, у 5-6 приставав бабин сусід, і двоюрідний брат. Далі також різне та схоже було. Без приставань, але дуже побив рідний батько.
Добило недавно, що виявилось мама знала, що брат приставав, але навіть слова підтримки чи негативного в його сторону не сказала, проігнорила тему.
Але пішли всі, треба жити для себе і таких відморозків наглих слати.
Мона_Лиса• 23 мая в 19:18
Автор, а до Вашей мамы психолог ещё не добралась? В идеале же, это обвинить обоих родителей.
Бронетапці• 23 мая в 19:20
Ответ дляДаЗдраПерма
И вы всю жизнь шарахаетесь от любого мужского внимания?
Пишу з калідору• 23 мая в 19:24
Ответ дляМамОмужа
Сто процентов, у каждого есть свои ошибки и падения, но если это жевать и думать то жизни не хватит. В тут во всей красе
Госпожа_тамагочи• 23 мая в 19:24
В комментах парад мизогинии. Тьфу
Я б такое не носила, но продаю• 23 мая в 19:38
Автор, бросьте холить и лелеять свои страдания! Вы устроили для них алтарь и поклоняетесь. Видимо, вам это в кайф.
Половина из перечисленного было в жизни почти каждой девочки, эксгибиционисты, облапывания в транспорте, повышенный сексуальный интерес со стороны знакомых, соседей, родственников... В моей жизни было почти всё из перечисленного вами, только не попытка изнасилования, а факт, и неудачного брака не было, брак у меня счастливый, возможно, потому, что не в 18, а в 28. Это все в прошлом, уроки жизни, так сказать. Я не живу прошлым, только настоящим и им же наслаждаюсь!
Слоник-тоник• 23 мая в 19:41
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В комментах парад мизогинии. Тьфу
Тоже читаю и под впечатлением. Что с советчицей происходит?(
Бла бла бла• 23 мая в 19:45
Ответ дляПишу з калідору
Розумна така що капець! Те що пощастило в дитинстві чи підлітковому віці не натрапити на таке, то радій а не знецінюй чужі переживання і проблеми! Бо життя штука непередбачувана...
Бла бла бла• 23 мая в 19:47
Ответ дляСлоник-тоник
Я теж можу постебатися в певних темах, але коментарі в цій темі просто піпец... а якби таке з доньками коментаторів- мізогінь сталося, як би вони заспівали...
Радуга-дуга• 23 мая в 20:08
У 17 років спроба згвалтування, побиття, у 18 років шлюб... Штош.
ДаЗдраПерма• 23 мая в 20:15
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В комментах парад мизогинии. Тьфу
Порадниці вміють зацькувати, ще більше ніж деякі чоловіки...
Аноним НаВсеГда• 23 мая в 20:45
Я підтримую автора. Мені теж гидки оці сальні коментарі, приставання, це не комплімент, а зневага. Я люблю, щоб мене сприймали як особистість, а не набір органів.
автор ЯсноВидящая • 23 мая в 20:53
Ответ дляМона_Лиса
Скажіть будь ласка, яка кінцева мета ось цього випаду вашого?
автор ЯсноВидящая • 23 мая в 20:55
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А навіщо я маю робити так, як ви хочете, не зрозуміла? Я обрала свій власний шлях, без чоловіків в моєму життя.

Я хіба вас чимось зачепила таким своїм рішенням, що ви намагаєтеся знецінити чужий негативний досвід?
Я б такое не носила, но продаю• 23 мая в 21:05
Ответ дляЯсноВидящая
В самом первом предложении: перестать лелеять и смаковать свои страдания.
автор ЯсноВидящая • 23 мая в 21:06
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тобто забути і зробити вигляд, що цього не було?
Я б такое не носила, но продаю• 23 мая в 21:08
Ответ дляЯсноВидящая

Не, ну если вам нравится быть несчастной жертвой, когда, в принципе, все опасности позади, то будьте ею. Но десятилетиями оплакивая свое прошлое, вы теряете настоящее, а время-то идёт...
Ответ дляЯсноВидящая
Именно
автор ЯсноВидящая • 23 мая в 21:21
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Именно
Ну тобто у вашому розуміння замовчування проблеми дорівнює відсутності проблеми?) Та ви офігєнний психолог
Ms. Доброта• 23 мая в 22:10
Могу только сказать про себя - и эксгибицонистов лет с 12 видела (не впечатлило), попытка изнасилования была - отговорила ))) и по заднице в автобусе гладили - даже не знаю кто, такая толпа плотно стояла, что не было возможности повернуться в глаз дать ))) и замужем не очень удачно была. Но второй муж нормальный, всё хорошо, психолух не понадобился.
Сейчас сама кому хошь могу и эксгибиционизм, и изнасилование организовать, если сильно попросят
Я б такое не носила, но продаю• 23 мая в 22:27
Ответ дляЯсноВидящая
А вас сейчас лапают дядьки в транспорте? Выскакивают мужики наперерез голышом из кустов, распахнув плащик?
Вас поджимает в подъезде сосед-извращенец хочет вам сморчок свой показать?

Господи, вы и развелись-то лет 15 назад, да?

Ну и к чему все эти пи.дострадания??
автор ЯсноВидящая • 23 мая в 22:34
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю

Ну и к чему все эти пи.дострадания??
Я ніяк не можу зрозуміти, чому вас тригерить, що я насмілилася розповісти про свій власний досвід ’спілкування’ з чоловіками.

Я вам що, щось погане розповіла про вашого батька чи чоловіка? Я в чомусь звинуватила вас особисто? Чому замість вийти з теми ви обираєте сидіти тут і доводити, що я маю просто викреслити щось там з мого життя?
Пишу з калідору• 23 мая в 22:37
Ответ дляБла бла бла
Знаю що так, але я не жую соплі коли бачила мужика, що на мене дрочив і коли намагались в юності згвалтувати не роблю з цього трагедії, я не буду жити або зустрічатися з чуваком який себе веде по відношенню до мене погано. Все в ваших руках
Я б такое не носила, но продаю• 23 мая в 22:49
Ответ дляЯсноВидящая

Послушайте, вы как-то все преувеличиваете, меня ничего не триггерит, господь с вами ))
Мне просто вас жаль, вместо того, что жить здесь и сейчас, вы смакуете свои детские страшилки. Мы с подружками в детстве столько этих дрочеров повидали, ну, правда, не представляю, чтобы я в 40+ сидела и впечатлялась тем, что было десятки лет назад. И в переполненном транспорте тоже всякое случалось. Это не те вещи, чтобы сидеть в глубоком шоке.
Впрочем, это все - ваше дело. Я ничего вам не доказываю, мне оно не надо. Варитесь в своих страданиях сами.