маска Ілона• 23 мая 2025
Дівчатка, їду з австрійцем у Венецію
Запросив знову, на наступні,в четвер буде свято Вознесіння і вихідний, беремо ще пʼятницю ну і плюс вихідні
Ну виходить на 3-4 дні. Трохи переживаю. Будемо летіти з Німеччини, каже, нічого зайвого не бери, ручна поклажа
Не знаю, що з погодою там
Що з собою з одягу? Там вже жарко ?
Підтримайте. Ми прилітаємо в Мілан і їдемо на озеро Комо першу ніч
Не знаю, що з погодою там
Що з собою з одягу? Там вже жарко ?
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И что плохого делает автор ? Ей уже 48 лет , віросла она из белого пальтА )). Ей что , сидеть одной в той Германии и тоскливо в окно смотреть после работі ? А так поедет , расслабиться , получсит удовольствие и мир посмотрит за чужой счет . Молодец !
48?
судя по её ответам, думала там малолетка какая-то недалекая
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Господи, это опять Вы, за еду и оплату отеля ножки летите раздвигать?
Берите пример с эскортниц, они хоть на этом бабло имеют, а не только еду и ночлег. а Вы прям из трусов от счастья выпрыгиваете: меня опять везут на потрахушки в отеле! Хорошо, что хоть не в сауну.
Мені нормально. Я так відпочиваю
Я не красуня. Добре, що хоч не доплачую 😂
Анчо Ус• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Взагалі не тролю
Всі фото показувала. З готелю, поїзду
Покажу і з Італії
Всі фото показувала. З готелю, поїзду
Покажу і з Італії
А навіщо ви то робили?
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляМамина квіточка
Підтримували?
Вам у панамку напихали так, що ви ледь її встигали змінювати
Мені не дуже то болить. Все, що хтось далеко щось думає. Я і по життю нікому не подобалась з чужих жінок, були виключення
І тут теж були
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляМамина квіточка
Вже. І не раз.
Але автор зараз напише, щоб не заздрили
Ну скоріше я його не раз
Я теж люблю секс
Мамина квіточка• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
І тут теж були
Тому у вас єдине джерело спілкування, це форум з невідомими анонімами
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нормальные люди свои трусы наизнанку перед посторонними людьми не выворачивают. И кипятком не писаются от поездки выходного дня.
В остальном всё норм.
Це тема він/вона про відносини
Що тут ще писати, що чоловік образив чи не стоїть ? Ну нема такого
Люди різні, теми різні
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Секс - язык международный, тра..ся одинаково все. Или думаете австриец вас везёт обсуждать высшие материи?
Боже, він скромний в сексі
То скоріше я більше знаю
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляАнчо Ус
А навіщо ви то робили?
В мене нема тут подруг, син дорослий - свої в нього заботи
А для чого форум?
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляМамина квіточка
Не єдине, в мене ще є діаспора, курси, навчання, родичі, соціальні мережі . Але ж з ними анонімно не поговориш
Анчо Ус• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
А для чого форум?
Ви ж бачите тутешній континент
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляАнчо Ус
Ви ж бачите тутешній континент
Та різні є люди. Я ж не читаю всіх всюди
Сижуревувшоке• 23 мая 2025
Ответ дляМагиня
Я у Венеції. У нас дощ 2 тижні. Холодрига дика. Зараз 13 градусів десь
Фигасе. Это где в Венеции дождь 2 недели? В горах? В городе второй день только и похолодало три дня как.
Грушки-яблочки• 23 мая 2025
Гляньте різні агрегатори погоди,порівняйте. Ну,в таку пору не буває настільки холодно,щоб прямо ви забули валянки спакувати у валізу і все пропало. Візьміть спорт костюм типу,джинсики,кілька футболочок,якусь вітрівку тоненьку,купальник. Окуляри сонячні,спф обов´язково,їдьте у зручних кросівках чи мокасинах зручних.Візьміть крокси чи шльопки,там басейн чи по озеру побродите і тд Гарної поїздки! Німецьку знаєте,то не пропадете. А скільки Вам років?
маска Ілона
• 23 мая 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
49 буде
Дякую ❤️
Пригаю-цибаю• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Я тут не першу тему писала, дівчата мене підтримували
Завжди нервую
Перед каждый сексом? :) Сколько ж вы тем заводили...
Пригаю-цибаю• 23 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Взагалі не тролю
Всі фото показувала. З готелю, поїзду
Покажу і з Італії
Всі фото показувала. З готелю, поїзду
Покажу і з Італії
Нащо? Ну ладно, у вас зависимость от внимания (мягко говоря), но нам это зачем?
маска Ілона
• 24 мая 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Бо це форум і відповідний розділ поговорити про відносини
Хто не хоче, не читає
маска Ілона
• 24 мая 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Сексу в мене більше 🙄
ЭтаваНиМожетБыть• 24 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Хто не хоче, не читає
Вы перепутали, про потрахушки за еду - это не про отношения. Зачем Вы именно на них делаете акцент - непонятно. Как и на том, что он платит за отель и билеты.
Про отношения - это когда пишут: еду с любимым на выходные в Венецию.
А у Вас получается вместо этого: знакомый член из Австрии оплачивает мне поездку в Венецию, очень надеюсь, что потрахаюсь с ним опять вдосталь, и за его счёт поем и поживу в отеле. Выглядит
Сижуревувшоке• 24 мая 2025
Сегодня погода хорошая. Не жарко и не холодно, очень комфортно. Дождя не было. Солнечно.
маска Ілона
• 24 мая 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую ❤️
маска Ілона
• 24 мая 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
як вам конкретно виглядає- то виключно ваша справа
Він не мій коханий поки що, щоб прям так писати про нього
Ще придивляюсь, я не в тому віці, щоб закохуватись
Про член - теж писали ви, а не я
Питання про оплату питали самі ж тут і то в кожній темі ! Бо всім треба знати чи жлоб чи ні.
І так, в мене нема можливості поки їздити постійно в тури повністю за свій рахунок
Нічого поганого у спільних вихідних я поки не бачу, щоб вам би не здавалося там
І в нас такий період, коли побачення, квіти і романтика з ресторанами
🤗
Про член - теж писали ви, а не я
🤗
Сижуревувшоке• 26 мая 2025