Невгамовна• 23 мая 2025

Ви працюєте по спеціальності?)

Як ви почали займатись тим, що любите, і що приносить вам дохід?
Локшина на вухах• 23 мая 2025
Работаю на кухне ложкой. И водителем у мужа не шее.
Млинець Мій• 23 мая 2025
Нет, 2 года поработала и ушла туда, где платят)
Там все розмивчато• 23 мая 2025
Я не поняла вопрос
Летала_НаМетле• 23 мая 2025
Мабуть,що так.
Освіта ’ Менеджемент зі знанням англійської та французької мов’.
Працюю керівником по ЗЕД.
Заробляю добре, але завжди є куди рости)
Мэри Попкинс• 23 мая 2025
Так, я економіст на підприємстві. Спеціальність економіка підприємства))
Допис: дохід гріх жалітися, але фраза : почали займатися чим любите’ , це що?)))
Я люблю заробляти гроші, і це єдиний стимул , чому я хожу на роботу. Робота не погана, але це перегиб про любов.
Копуша• 23 мая 2025
Так, за спеціальностю.

Але не всі ,які працюють за спеціальністю - займаються тим, що люблять і це їм приносить дохід 😂
Джага Джага• 23 мая 2025
Ні.
Добро с Кулаками• 23 мая 2025
За спеціальністю я менеджер туризму та гід-екскурсовод. Не працювала жодного дня. Кар´єра моя почалася із комірника, потім бухгалтер на ділянці, потім економіст і, нарешті інвестиційний аналітик.
Закінчила курси бухгалтерів та отримала другу економічну освіту+ постійне підвищення кваліфікації.
ОдинРазНадетое• 23 мая 2025
Образования нет никакого. Не работаю. Наверное совпадает.
Мир Мир Мир!• 23 мая 2025
Я йшла від протилежного.Подобалося інше,а пішла працювати де гарні заробітки .Все життя маю сумніви,чи вірно я зробила колись.
Сиреневая цапля• 23 мая 2025
Ні. Працюю там,де платять нормально
Гарачий Чокалад• 23 мая 2025
У вас название полностью расходится с фразой в самом топике
Солоденька цукОрка• 23 мая 2025
Да, через неделю после получения диплома пошла работать по специальности и работаю больше 20 лет. Специальность - бухучёт.
Тем, что люблю, занимаюсь в свободное время: рыбалка, коньки, скандинавская ходьба, цветоводство, плаванье. Хочу вот еще на пианино начать учиться играть. Ничего из этого не может быть профессией, это всё хобби.
Просто Фіфа• 23 мая 2025
Професійна кохана для свого чоловіка, заробляю гарно.💅
Хочу на Балі• 23 мая 2025
Ні дня не працювала по дипломам . Мільйони не заробляю, але на хліб з маслом ( образно кажучи) маю
Оле Лукойе• 23 мая 2025
все життя працюю по спеціальності, дякую батькам за освіту що мене годує
пробувала переучитися на іншу спеціальність, але тяжко змінити напрямок, коли ти вже досвідчений в своїй області
Пушап Мі мі• 23 мая 2025
Работаю по специальности. Работа в целом нравится. Пробовала превратить хобби в основной источник дохода - не получилось. Может это и к лучшему.
Lacrimo• 23 мая 2025
Ні, як і більшість. Хто вибрав для спеціальності щось більш екстравагантніше чим економіст. Майже всі не працюють. Серед мого оточення з потоку в 60 людей : може 10 працює щось близьке. Решту мимо. Зате покоління моєї мами : які вчились за союзу і встигли потрапити на роботу до 89 року - ті всі якраз по спеціальності. А мені дуже обідно , бо мушу робити не те , що подобається, а працюєш за хоч якість кошти. Не реалізуєшся. Тим більше , зараз війна , ще менше роботи в цій сфері є. Всі місця давно і міцно зайняті якраз поколінням моєї мами і трохи молодшими.
Я не тону• 23 мая 2025
Працювала, поки не стала мамою особливої дитини.
Я любила свою роботу
Карма хамелеона• 23 мая 2025
Так, з дитинства хотіла бути лікарем. А ще завжди була принциповою. Спочатку працювала в Україні, потім поїхала за кордон. Не уявляю себе в іншій професії
В кого тако було• 23 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Цікаво, яка це професія)
Ніколи не збрешу• 23 мая 2025
так, рада, що не помилилась з вибором професії
Ніколи не збрешу• 23 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
А я люблю свою роботу, кайфую від неї. На роботу, від згадки про яку відразу тягне ригати, в житті би не пішла, ні за які гроші
Lacrimo• 24 мая 2025
Ответ дляВ кого тако було
Цікаво, яка це професія)
Архітектура, ландшафт.