Амбасадор щастя• 23 мая в 19:56
Що вам найбільше допомогло прийняти важкий діагноз?
Анчо Ус• 23 мая в 20:00
Ну, не скажу, что у меня очень тяжёлые диагнозы, бывают и хуже. Диабет 2 типа и астма. Просто изучила всю доступную информацию о заболевании, узнала так сказать врага в лицо. Поняла, что моя жизнь не будет прежней, но в целом не критично. Установила себе новые правила жизни и живу по ним.
Кундалина• 23 мая в 20:01
Ответ дляСвета С Приветом
Одразу діяла, пішла на операцію, не було часу приймати
Це классно, якщо проблема вирішується операцією
Света С Приветом• 23 мая в 20:02
Ответ дляКундалина
Дійсно. Нічого класного. Не дуже вдало сформулювали
Кундалина• 23 мая в 20:04
Ответ дляСвета С Приветом
Чому невдало? Классно коли можна зробити операцію і позбавитися захворювання. Не классно, коли захворювання таке, що операція нічого не вирішить
Света С Приветом• 23 мая в 20:04
Ответ дляКундалина
Бо нічого класного
ХикориДикори• 23 мая в 20:04
коли бабуся померла, це була перша втрата в усвідомленому житті, і це допомогло прийняти все, всі недоліки життя і почати цінувати його і насолоджуватись не дивлячись ні на що
іноді буває тяжко, буває находить, але це тимчасові стани
Не цілуюсь з бодуна• 23 мая в 20:16
Операція. Гарні лікарі. Добрі результати обстеження. Антидепрессанти. На перших порах-транквілізатори. Зараз я не приймаю свій діагноз, бо вірю і знаю, що ми більше не зустрінемося
Ось влітку знову будуть обстеження, які мене обрадують
IQ 80• 23 мая в 20:25
Важко сказати . Мабуть розуміння того, що ніхто не в силах допомогти і просто живемо далі