волосатое стекло• 23 мая в 20:58

Жінки, які ніколи небули офіційно в шлюбі, чому?

Не комплексуєте?
Всіх підсаджую• 23 мая в 20:59
А ви хто?
Розбещена цяточка• 23 мая в 21:01
Не зізнаються
Астановитесь• 23 мая в 21:01
Я якщо були і ще один шлюб не хочуть офіційно?
Додекаэдр• 23 мая в 21:02
Ответ дляВсіх підсаджую
А ви хто?
Як хто?) Суддя 😄
Сунуся в чужі справи• 23 мая в 21:03
Сейчас вам напишут миллион человек, что брак им не важен и всё такое. А по факту, просто никто не звал в тот замуж, да и весь ответ.
Каляка маляка• 23 мая в 21:04
Мне никто не предлагал, да, так бывает
автор волосатое стекло • 23 мая в 21:04
Ответ дляАстановитесь
Там же написано ніколи небули офіційно!
Марс атакует• 23 мая в 21:05
Я вийшла рік тому. До - було краще. Тому нафіг треба
MacOS-ница• 23 мая в 21:05
А чем отличаются от тех, кто был и в разводе, например?
Молчалка• 23 мая в 21:05
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вариант, что тот кто предлагал не нравился Вы не рассматриваете я так понимаю?)
бибизяна• 23 мая в 21:07
может у них много имущества/денег, не хотят создавать себе проблемы)
Та легко!• 23 мая в 21:07
Ответ дляСунуся в чужі справи
Звали и не раз.. но чувствую шо не то пальто...думаете стоит все же ходить замуж, шоб на советчице не осудили?))
Лапка• 23 мая в 21:11
Я много лет в отношениях и замуж не хочу и не хотела. Комплексов нет
А поговорить?• 23 мая в 21:12
Бо ніхто не звав. Або звав якись неліквід. Очевидно ж
Пригощаю кашею• 23 мая в 21:16
Первый не звал, за второго сама не хотела, с третим есть причины не расписываться
Всіх підсаджую• 23 мая в 21:28
Я хоть и была замужем, вообще не поняла зачем эти росписи
Поліпривіт всім• 23 мая в 21:36
Потому,что всегда хотела иметь возможность встать и уйти, когда пройдет любовь, без разводов,судов и пр. Мне не нужен посредник в роли государства.
Чупа-чупс• 23 мая в 21:38
В мене такий шлюб був ппц просто (офіційний), що я аж 10 років після того не хотіла ніяких стосунків в принципі... Тому зараз я можна сказати в шлюб не хочу. НЕ тому що не хочу, а тому що я не знаю якого рівня повинен бути ’принць’ щоб я дійсно от дійсно по справжньому захотіла...
Та_шо_ж_таке• 23 мая в 21:46
Ну дивится все відносно в цьому житті, в мене є дві подруги одна в оф шлюбі пробула 2 роки чоловік знайшов іншу( зрадив), інша 6 років в грамодянському живе і все нормально.
Тож треба дивитися якось ширше на світ, кожен випадок індивідуальний
Arctic777• 23 мая в 21:51
Вчера была тема про любимого человека и карточку с деньгами. Большинство выбрали карточку с деньгами.
Arctic777• 23 мая в 21:53
Автор, вам больше нравятся бешеные разведенки и спокойные незамужние дамы?
Arctic777• 23 мая в 21:54
Ответ дляЧупа-чупс
Сами такого выбрали
Чупа-чупс• 23 мая в 22:10
Ответ дляArctic777
Сами такого выбрали
І що? Це якось полегшує чи змінює ситуацію?
Мелочунь• 23 мая в 22:24
По качану
Миссис Буркул• 23 мая в 22:38
Ответ дляСунуся в чужі справи
От я, на старості років, все ж вирішила погодитися і одружитися. Чоловік дочекався вдалого часу, війни... Тут вже аргументи дійсно аргументовані. Щось взагалі мені не зайшло. Тепер другий рік живемо окремо, а подавати на розлучення лінь. То шо в тому шлюбі такого, я так і не зрозуміла.
Чемна панночка• 23 мая в 22:43
Не було взаємності, трохи комплексую
одиночка• 24 мая в 01:21
Не предлагали . Я не нравлюсь мужчинам . Уже не комплексую . Значит , оно мне и не надо .