Треба підробіток• 24 мая в 09:34
Як часто ви бачите свою свекруху?
Питання, виключно для тих хто живе далеко. І відносини дуже м´яко кажучи не хороші?
Вчора дізназналась, що вона їде і шарахнув такий тиск, що ледь коні не кинула. Як справитись з емоціями?
Треба підробіток
• 24 мая в 09:35
Точно, що треба підробіток, щоб з´їхати куда подалі від усього.
Треба підробіток
• 24 мая в 09:39
Ответ дляУма Палата
Попробуйте изменить отношение
Я не можу. Я дуже старалась, але не можу ніяк. На роботі колеги не розуміють, як можна так сприймати всіх якими вони є і ні на кого не тримати зла, а тут просто не можу. Не працює це скіл ніяк. Як тільки чую про неї, аж бешана, хоча це мені не властиво.
Жена брата Админа• 24 мая в 09:40
Раз в год ездим к ним на пару дней. Они к нам реже. Отношения хорошие
Треба підробіток
• 24 мая в 09:41
Ответ дляЗолота орда
Едьте тоже куда-нибудь в это время, пусть сыначка выгребает.
Насправді, хотіла. Але на роботі дуже зараз насичено, плюс треба було віддалено ці дні працювати, бо тільки так я можу зробити цю роботу, а виходить не можу, бо ніде спокою немає.
Фізик-ядерщик заочно• 24 мая в 09:41
Ответ дляТреба підробіток
Не бачимось.
Треба підробіток
• 24 мая в 09:42
Ответ дляЖена брата Админа
За хороших відносин, таких питань би не виникало б взагалі.
Щоб то свекор їхав, то без питань.
Золота орда• 24 мая в 09:42
Ответ дляТреба підробіток
Ну вот работайте не удаленно и весь день как будто, не спешите домой, вы типа сильно загружены.
Аноним Советчик• 24 мая в 09:42
Автор, а чего она едет?
Из моего опыта максимально сократить общение было правильное решение. Каждое обращение- было конфликт
Меня от неё аж трусиков.Дошло до того, что смотрю на мужа - вижу её черты и начинаю его ненавидеть.
Все, больше она меня не трогает. То, что лет 15 изводила, уже ничего не сделать
котопёс• 24 мая в 09:42
Ответ дляЖена брата Админа
А що це за синій надпис біля вашого ніка?
Часто стала тут таке бачити, надписи різні. Що вони значать?
Апофиозная• 24 мая в 09:43
Останній раз 7 років тому бачила. Вони в Донецьку. Розумієте, яке відношення через політику..
Але обідно, що навіть внучку приїхати побачити не хочуть
Золота орда• 24 мая в 09:43
Ответ длякотопёс
У меня такого нет
Треба підробіток
• 24 мая в 09:44
Ответ дляЗолота орда
Ну, я якщо спішитиму то теж не рано прийду. Але зробити роботу я не зможу, яку потрібно, бо не зможу віддалено працювати.
Аноним Советчик• 24 мая в 09:45
Ответ дляТреба підробіток
Вот и у меня такое было. Не могла справиться с этими эмоциями.
Возможно, это от того, что человек аргессирует, а ты боишься ответить, эта обида, отчаяние копится, а потом такое
котопёс• 24 мая в 09:45
Ответ дляАпофиозная
В мене мама в Луганську, не бачила її 11 років. Тоді ще і їздити можна було спокійно, але навіть народження моїх дітей її не цікавило.
Так що свекруха навіть норм стосунки, порівняно з мамою
Жена брата Админа• 24 мая в 09:45
Ответ длякотопёс
Не знаю. Впервые вижу
Шлях до зірок• 24 мая в 09:46
Когда она ещё была жива, то раз в год виделись.
Она меня не любила...а я нормально к ней относилась...Но это такое - у каждого свои тараканы в голове
Шлях до зірок• 24 мая в 09:47
Ответ длякотопёс
Это просто реклама
Апофиозная• 24 мая в 09:49
Ответ длякотопёс
Ого , ось це і обідно.. Звичайно ,що зараз складно виїхати ,але при бажанні можна знайти вихід.
Ви з мамою спілкуєтесь ?
интайм_не_предлагать• 24 мая в 09:49
Ответ дляТреба підробіток
Идите в коворкинг
котопёс• 24 мая в 09:49
Треба підробіток
• 24 мая в 09:50
Ответ дляАноним Советчик
Автор, а чего она едет?
А хрен пойми чого? Я не розумію, чого перти до невістки, яку ти не навидиш і всім силами портиш життя, а потім як щось треба то їдеш.
Мене теж від неї трусить.
котопёс• 24 мая в 09:51
Ответ дляАпофиозная
Ви з мамою спілкуєтесь ?
Так, раз в місяць питаю як її здоров´я. Був рік, коли не спілкувалися взагалі. Мама сама з Вінниці, вийшла туди заміж. Вона там навіть не корінна, нема там родичів її. Батьки поховані тут. Доречі на похорон мами вона теж не приїзджала, ховав її брат.
Треба підробіток
• 24 мая в 09:51
Ответ дляАноним Советчик
Скоріше від того, що нічого хорошо окрім бруду і всякої гидоти я свою адресу не відчувала. І стільки всього було зроблено я що не хочу її бачити у себе дома.
Пластилин_Колец• 24 мая в 09:52
Якщо цього не уникнути,змініть відношення.Мені б то тринь трава,я стабільна,робота 7-19,потім басейн,вихідні відсипаюся,свої справи.Сьогодні ввечері на д.н,коли там бачитися
Треба підробіток
• 24 мая в 09:54
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Идите в коворкинг
Знаєте, що бісить, що я зі своєї хати маю кудись іти і не мати спокою причому постійно