Телепузик• 24 мая 2025
Яке печиво вважаєте “ідеальним до чаю”?
Домашнє, магазинне, дитяче. Є улюблене?
Чай не пью, только кофе• 24 мая 2025
Мука с жиром и куча пустых калорий, что в нем может быть идеального.
Морская свинка• 24 мая 2025
Немає, вже майже 30 років (мені 44) вживаю мінімум борошняних виробів.
До чаю чи кави краще кусочок сиру або чорного шоколаду.
Голова колгоспу• 24 мая 2025
Людина просить, щоб печиво порадили, а їй пишуть, я не їм, бо не корисно
Не їжте і будьте здорові, чого в тему заходити?
Пасхальний тролік• 24 мая 2025
бискотти или кантуччи
но я уже много лет ем такое разве в виде исключения раз месяц
Ду да ду да ду• 24 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
У кожній темі так)
Чай не пью, только кофе• 24 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Где написано ’посоветуйте’? Спросили какое считаете идеальным и есть ли любимое, я ответила что я об этом думаю. И остальным не мешало бы задуматься.
ОливьЕЖечка• 24 мая 2025
Тоня, горішки з солоною карамеллю. Знаю що не корисні зовсім, але балую себе
Голодаю• 24 мая 2025
В рошені вчора такого різного набрала, воно солодке.
З простого з маслом смачне таке, німецьке.
Домашнє роблю просто творожне з маслом
Голодаю• 24 мая 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
А пробували горішки з молоком і сиром блю.
Дуже цікавий смак
Неправдиша• 24 мая 2025
Інколи галетне до чаю. Я кекси люблю.
Ідеальним вважається до чаю, мабуть, різне пісочне з повидлом або без.
ОливьЕЖечка• 24 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Дуже цікавий смак
А яка фірма виготовляє? Гляну, як буду в магазині. Бо з горішків мені смакують тільки ті, що вище писала, всі решта взагалі не смачні
короткопамятна• 24 мая 2025
Ответ дляДу да ду да ду
У кожній темі так)
То від недоїдання і низького рівня цукру в крові
Голодаю• 24 мая 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Якісь крафтові, пригощали на дитячому святі.
А ще рекомендую чізкейк з сиром блю, він в епіцентрі є, неймовірний смак
Чай не пью, только кофе• 24 мая 2025
Ответ длякороткопамятна
А обсуждать ответы других это точно по теме? Автор же как раз про это спрашивала, чтобы вы ответы других оценили, да?
Невісточка ж• 24 мая 2025
Любое песочное, хоть магазинное, хоть домашнее) Еще рогалики люблю. Но покупупаем и ’ До чаю’ , и затяжное зоологическое ТМ Грона любим.
ОливьЕЖечка• 24 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Якщо вже сир, то грушка запечена з горіхом і камамбером то кайф
короткопамятна• 24 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Де написано автором, що я не можу комусь відповісти на пост?
Зауважте також, з вами, голодною, я діалог не розпочинала
Але ви чіпляєтеся в цій темі до кожного
КараПузовна• 24 мая 2025
Финики перемолоть, орехи подробиоа , ложка муки и како и запекла в духовке пару минут, моё любимое печенье
котопёс• 24 мая 2025
Ответ дляНевісточка ж
Прям как я))
котопёс• 24 мая 2025
Ответ дляПокращена
Ще чик- чик забула написати)
Это какое?) я вообще плохо ориентируюсь в названии печенья. Знаю несколько видов, в основном по тесту ориентируюсь. Песочное, рогалики, кексы итд.
котопёс• 24 мая 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Здесь всегда так
Балаболка• 24 мая 2025
Ответ дляКараПузовна
Ви формуєте кульки чи плоске печиво?
КараПузовна• 24 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Ви формуєте кульки чи плоске печиво?
И так и так делаю . Если шарики то будет более мягкое, если блинчиков то сухое получается.