Капризуля• 24 мая 2025
Орасепт- поганий спрей для горла? Чоловіка каже що поганий склад
Десь там він в інсті бачив
Що шкідливий він
Капризуля
• 24 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Он может аргументировать, почему и чем именно опасный?
Ні не може
От він запамʼятав шо воно погане і все
Капризуля
• 24 мая 2025
Капуста Маша• 24 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Мені треба таке
Там написано, що то льодяники. А тему ви про спрей створили?
Носки на подтяжках• 24 мая 2025
Спрей люблю уже много лет
При острой фазе только он хоть как то облегчает состояние
Да_Я_ТакаЯ_• 24 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Зіпелор краший
Від орасепта може бути опік і анаф шок
Анаф шок може бути навіть від звичайної моркви... Прана і енергія зірок єдине що безпечно! Чоловік автора підтвердить... Але нюанс- тільки якщо носити шапочку з фольги!
Да_Я_ТакаЯ_• 24 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Ні не може
От він запамʼятав шо воно погане і все
А свого розуму у вас є наявність, чи ви лише що чоловік скаже робите?
Разгуляшка• 24 мая 2025
Люблю его, но да, пишут опасный. Сейчас даже валерьяну приписывают к опасной
Капризуля
• 24 мая 2025
Ответ дляМожу брикнути
Якщо потрібно, будь ласка
А є якийсь аналог?
Крим мій• 24 мая 2025
Ответ дляШкала Радощів
Представляю мужика, который читает и вникает в состав препарата
Є таки мужики
Лори наприклад
Можу брикнути• 24 мая 2025
Ответ дляШкала Радощів
Я тоже представила, сказала мужу, ржот.
Говорит что, есть такие среди них мужчин прискиплевые, точно как и среди нас женщин.
Можу брикнути• 24 мая 2025
Ответ дляКапризуля
А є якийсь аналог?
Так, є, Ісла-моос пастилки.
Фармакодинаміка:
У лікарському засобі «Ісла-Моос» міститься екстракт із лікарської рослини Cetraria islandica (ісландський мох), яка добре відома своєю терапевтичною дією при запальних захворюваннях дихальних шляхів.
Лікувальний ефект препарату «Ісла-Моос» при катаральних захворюваннях дихальних шляхів ґрунтується на антимікробній активності та імуностимулюючих властивостях рослинного екстракту, який міститься в ньому, що доведено результатами наукових досліджень. Лікарський засіб «Ісла-Моос» має захисні властивості, його можна застосовувати профілактично, наприклад при особливій чутливості дихальних шляхів або при підвищеному навантаженні на них (у тому числі і при заняттях спортом).
Полісахариди обволікають слизові оболонки дихальних шляхів та ефективно захищають їх від дії шкідливих зовнішніх факторів і різного виду подразників.
Показання:
Кашель, у т. ч. при бронхіті; захриплість (ларингіт, фарингіт); бронхіальна астма (як допоміжний засіб). Навантаження на голосові зв´язки (у співаків, учителів, лекторів).
Сухість слизових оболонок у недостатньо зволожених приміщеннях під час опалювального періоду, а також при обмеженому носовому диханні або під час спортивних занять.
Побічні реакції
У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції.
Фармакодинаміка:
Показання:
Побічні реакції
Капризуля
• 24 мая 2025
Ответ дляМожу брикнути
Я тоже представила, сказала мужу, ржот.
Це ж і добре
За своє здоровʼя потрібно турбуватись
Можу брикнути• 24 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Це ж і добре
За своє здоровʼя потрібно турбуватись
Цілком згодна з Вами❤️
Умничка-помощничка• 24 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Ні не може
От він запамʼятав шо воно погане і все
В мене подруга працює в інтенс.терапії дит.лікарні. ще років 12 тому казала мені, що з орасептом треба обережно - на нього часто алергії у дітей у вигляді набряку.