Точу ляси• 24 мая в 13:02
Дівчата порадьте альтернативу спорт залу?
Позаймалася 6 місяців з тренером дуже важко, плюс не завжди можна записатися з його і моїм графіком. Я важу 48 кг при зрості 155, хочеться рельєфу, особливо проблемні ноги (внутрішня частина бедра) від вушок вдалося масажем вакуумним позбутися; руки трохи стали завеликі та живіт внизу жирок((( зрозуміло що налагодити харчування, але як підтягнути тіло якщо ти не сильно по життю енергійна людина((( одна робота вимотує і на ногах
Точу ляси
• 24 мая в 13:03
Ответ дляМексиканочка
Танцы, пилон
В дитинстві ходила то там також сил багато треба
ЖующаЯКонфету• 24 мая в 13:04
Ответ дляТочу ляси
В центрі Києва не має
А написали, ніби один тренер на місто....
Мексиканочка• 24 мая в 13:05
Ответ дляТочу ляси
Тогда не знаю. Я работаю на ногах и устаю, но прихожу в студию и появляются силы, люблю танцы просто. А спортзал ненавижу
Точу ляси
• 24 мая в 13:05
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ні я зрозуміла що зал взагалі не моє, почала боліти спина, виходжу з ніг падаю вважаю що мій тренер ще не сильно грузив мене
Точу ляси
• 24 мая в 13:06
Ответ дляМексиканочка
А якими саме ви займаєтесь?, танці хочу, але також переживаю що не осилю
Мексиканочка• 24 мая в 13:07
Ответ дляТочу ляси
Я на пилон хожу и зумбу. До этого ходила на арабские и стриппластику, 2 в 1 было
ЖующаЯКонфету• 24 мая в 13:07
Ответ дляТочу ляси
Пробуйте з іншим. Ваш поганий тренер - не привід відмовлятися від залу.
Точу ляси
• 24 мая в 13:07
Ответ длякогдадеЦкие
Який вік?
30, енергії не маю, вже до сімейного записалася
когдадеЦкие• 24 мая в 13:08
Ответ дляТочу ляси
Мабуть, ви до себе надто самокритичні і не сприймаєте природні вікові зміни
Точу ляси
• 24 мая в 13:09
Ответ длякогдадеЦкие
А 30 років це вже старість? В мене багато однолітків спортом займаються
Ms. При теле• 24 мая в 13:10
Ответ дляТочу ляси
ну тоді диван
В моїй хаті моя правда• 24 мая в 13:10
Фитнес с гантелями побольше, танцы, стрип пластика, аквафитнес
Єдина Країна• 24 мая в 13:16
Ответ дляТочу ляси
Как вариант ферритин давно проверяли?
когдадеЦкие• 24 мая в 13:20
Ответ дляТочу ляси
Ваш стан - це не про старість.
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Але ви до себе необґрунтовано прискіпуєтесь і постійно незадоволені.
Це не про зовнішність. Це в голові
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Це не про зовнішність. Це в голові
Каркуша Клара• 24 мая в 13:29
Я люблю пилатес, важно найти зал или тренера, кто дает разные упражнения каждую тренировку. Особенно супер если есть оборудование, мячи, кольца, ленты, они повышают нагрузку.
Тепличная• 24 мая в 14:48
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ключевая фраза автора: Нет времени...
Какой спортзал, огород... Хоть бы до кровати доползти...)
Может гимнастика - видео есть много, для дома)
Точу ляси
• 24 мая в 18:43
Ответ длякогдадеЦкие
Ваш стан - це не про старість.
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Це не про зовнішність. Це в голові
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Це не про зовнішність. Це в голові
Моя проблема в тому що я відчуваю слабкість, не вистачає енергії, яка є в інших молодих людей; зрозуміла що спорт зал занадто важко для мене і не підходить моїй спині, просто цікавить в кого була така ж ситуація що обрали