Точу ляси• 24 мая 2025
Дівчата порадьте альтернативу спорт залу?
Позаймалася 6 місяців з тренером дуже важко, плюс не завжди можна записатися з його і моїм графіком. Я важу 48 кг при зрості 155, хочеться рельєфу, особливо проблемні ноги (внутрішня частина бедра) від вушок вдалося масажем вакуумним позбутися; руки трохи стали завеликі та живіт внизу жирок((( зрозуміло що налагодити харчування, але як підтягнути тіло якщо ти не сильно по життю енергійна людина((( одна робота вимотує і на ногах
Точу ляси
• 24 мая 2025
Ответ дляМексиканочка
Танцы, пилон
В дитинстві ходила то там також сил багато треба
ЖующаЯКонфету• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
В центрі Києва не має
А написали, ніби один тренер на місто....
Мексиканочка• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
Тогда не знаю. Я работаю на ногах и устаю, но прихожу в студию и появляются силы, люблю танцы просто. А спортзал ненавижу
Точу ляси
• 24 мая 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ні я зрозуміла що зал взагалі не моє, почала боліти спина, виходжу з ніг падаю вважаю що мій тренер ще не сильно грузив мене
Точу ляси
• 24 мая 2025
Ответ дляМексиканочка
А якими саме ви займаєтесь?, танці хочу, але також переживаю що не осилю
Мексиканочка• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
Я на пилон хожу и зумбу. До этого ходила на арабские и стриппластику, 2 в 1 было
ЖующаЯКонфету• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
Пробуйте з іншим. Ваш поганий тренер - не привід відмовлятися від залу.
Точу ляси
• 24 мая 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Який вік?
30, енергії не маю, вже до сімейного записалася
когдадеЦкие• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
Мабуть, ви до себе надто самокритичні і не сприймаєте природні вікові зміни
Точу ляси
• 24 мая 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А 30 років це вже старість? В мене багато однолітків спортом займаються
Ms. При теле• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
ну тоді диван
В моїй хаті моя правда• 24 мая 2025
Фитнес с гантелями побольше, танцы, стрип пластика, аквафитнес
Єдина Країна• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
Как вариант ферритин давно проверяли?
когдадеЦкие• 24 мая 2025
Ответ дляТочу ляси
Ваш стан - це не про старість.
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Але ви до себе необґрунтовано прискіпуєтесь і постійно незадоволені.
Це не про зовнішність. Це в голові
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Це не про зовнішність. Це в голові
Каркуша Клара• 24 мая 2025
Я люблю пилатес, важно найти зал или тренера, кто дает разные упражнения каждую тренировку. Особенно супер если есть оборудование, мячи, кольца, ленты, они повышают нагрузку.
Тепличная• 24 мая 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ключевая фраза автора: Нет времени...
Какой спортзал, огород... Хоть бы до кровати доползти...)
Может гимнастика - видео есть много, для дома)
Точу ляси
• 24 мая 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Ваш стан - це не про старість.
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Це не про зовнішність. Це в голові
Ви теж займаєтесь. Ваш імт в нормі.
Це не про зовнішність. Це в голові
Моя проблема в тому що я відчуваю слабкість, не вистачає енергії, яка є в інших молодих людей; зрозуміла що спорт зал занадто важко для мене і не підходить моїй спині, просто цікавить в кого була така ж ситуація що обрали