Глаголиця• 24 мая в 14:10

Мій досвід яснобачення про кінець війни

В мене завжди була хороша інтуіція.
Сни, які попереджають. Іноді я просто відчуваю. Займаюсь серйозними практиками, але не суть.
Недавно, ради цікавості, провела сеанс яснобачення.
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Одне особисте збулось в точності. Питання було, коли я отримаю бажану роботу. Відповідь-коли побачиш червоний мак. В день коли я побачила червоні маки, минулої пятниці, я отримала офер.

Відповід про закінчення війни, була, коли розільється річка. Яка річка😂 неясно. Мабуть Дніпро. Буду чекати
Alexandr-ina• 26 мая в 19:42
Ответ дляГлаголиця
Не знаю, була чітка фраза. Коли розільється річка, коли побачиш червоний мак
А які там у вас місцеві річки? Будемо слідкувати за розливами