Глаголиця• 24 мая 2025
Мій досвід яснобачення про кінець війни
В мене завжди була хороша інтуіція.
Сни, які попереджають. Іноді я просто відчуваю. Займаюсь серйозними практиками, але не суть.
Недавно, ради цікавості, провела сеанс яснобачення.
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Одне особисте збулось в точності. Питання було, коли я отримаю бажану роботу. Відповідь-коли побачиш червоний мак. В день коли я побачила червоні маки, минулої пятниці, я отримала офер.
Відповід про закінчення війни, була, коли розільється річка. Яка річка😂 неясно. Мабуть Дніпро. Буду чекати
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы как будто первый раз на советчице
Я тут дуже давно! Мене не зачепиш. Я хотіла почути думку адекватних людей і почула її. Люди не вірять в те що не відчули і не можуть пояснити.
Майбутнє передбачити неможливо, є найімовірніший варіант. Тому я не розвиваю яснобачення. Не хочу! Але з практиками, які я роблю, сила росте і воно мене все одно через сни дістає.
Соображалочка• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Вже розливався Дніпро в 2023 році.
Може ще якусь плотину гахнуть.
Copy-Paste• 24 мая 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Удалено администрацией...
Щедрик• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
в мене теж є, але не хочу туди лізти, бо сільно слабка емоційно, дуже емпатічна, не в ресурсі. може ви підкажете, що за шари світящиеся може бачити людина. Вони мені снилися, а потім наяву бачила два рази
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляСоображалочка
Вже розливався Дніпро в 2023 році.
Може ще якусь плотину гахнуть.
Ну питала я 6.05. Тому на 23 рік розлив не актуальний
РокерША• 24 мая 2025
Ответ дляЛюблю Украину
А зачем гадать, когда все уже прямым текстом говорят, что им нужно?
кому им? путину? хотеть и получить - это разные вещи. Пусть хочет.
Эта_Шикарна)• 24 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Я с детства вижу один и тот же сон с шарами. Большие шары опускаются на землю. Они не светятся, но, имеют легкое сияние.
А в первый день войны начала везде видеть повторяющиеся числа - например, 10.10, 11.11 и тд. Наверное, схожу с ума)
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Я теж стараюсь не лізти. Один раз спробувала, але може повторю
Позитивна• 24 мая 2025
Розільється річка трохи страшнувато звучить, особливо якщо враховувати розмови про дамбу в Києві....
Щедрик• 24 мая 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
це мені з юності не дає спокою, мені вже за 40. бачила їх не тільки я, у тому місці буває щось аномальне.
Эта_Шикарна)• 24 мая 2025
Ответ дляЩедрик
А где вы их видели наяву?
Я только во сне на какой-то холмистой зеленой поляне, на которой много людей, яркое солнце и синее небо
БершкомангоЗар• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Какая то ГЭС?
😱
Щедрик• 24 мая 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
А где вы их видели наяву?
перший щось між сном і яв´ю, неприємно було у сні, а потім з´явився шар, я прокинулась, дуже страшно було. потім ще два сни, а потім побачила з багатоповірхівки, з окна, другий раз через бага то років теж в тому ж самому місці, але вже зі свідком, не сама.
Оце фіфа• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
В данному випадку це глобальна подія і кінцева дата одна для всіх!
Упадёт метеорит и мы все умрём? класс. Конец войне
Оце фіфа• 24 мая 2025
Ответ дляЩедрик
у меня хорошая интуиция, это надолго. чувство безнадеги.
У меня тоже чувство безнадёги. И ещё ощущение что надо жить Здесь и сейчас а то потом не будет возможности
Оце фіфа• 24 мая 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я слышала от кого-то что повторяющиеся числа например на часах 19:19 и так далее это значит вы в том месте и в том времени в котором нужно Вы всё делаете правильно
Усатая полосатая• 24 мая 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я об этом случае писала, но, вроде жив, в тяжелом состоянии. Молодежь сейчас массово на антидепрессантах, особенно парни(((( люди в безнадеге и страшной депрессии
Писали умер, на фото был накрыт, а так хз
Монашка в миру• 24 мая 2025
Ответ дляИванка Бур
Автор, я трохи( зовсім трохи ) в темі про практики. Сама трохи практикую, але тільки для себе. Інтуїція з роками працює як рентген.
Перше що прийшло мені на ваш пост: Дніпро і дамба.
☹️
Сподіваюсь, що помиляюсь
☹️
Сподіваюсь, що помиляюсь
Тут і практикувати не треба. Мабуть 90% такев голову приходить. Бо вони ж вже навіть не раз її обстрілювали
Dark_Yasna• 24 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
да это просто ощущается, летает в воздухе.
Аноним ФЕЯ• 24 мая 2025
Ответ дляДама с собачкой
Вау, вот это сила предсказания! Всё, заскринила.
Можете видаляти той скрін- це все піНдьож. Тут постійно під анонімом пишуть такий брєд і воно ніколи не збувається
voloshka_s• 24 мая 2025
Ответ дляМафиозная
Интуиции нет, иногда раскидываю на картах
К концу лета затихнет, к концу года ноябрь-декабрь всё закончится.
Было уже в прошлом году такое предсказание, не сбылось. Наша пісня гарна й нова.
Wendy Rhoades• 24 мая 2025
Ответ дляБарбара_Ириска
По поводу воды..
сегодня прогноз увидела
то ядеркою лякали, тепер дамбою)
що не літо, то одна і та ж історія тільки з деякими змінами сюжета
Ответ дляАнжелика1
Я уже давно читала в Интернете ещё задолго до войны, что кто-то из старцев предсказывал, что когда из Лавры уйдет последний монах, то через полгода прорвет Киевскую дамбу и по Киеву будут плавать корабли.
А монах уже ушел?))) Что бы знать, когда пол года отсчитывать)