Рання пташка• 24 мая 2025
Что Вы покупаете в юск?
Вот захожу в магазин , так хочется что-то купить, а потом думаю нафиг надо.
Но может мелочь какую то купить?
Точу ляси• 24 мая 2025
Ответ дляВапщета
Для кухні, а можно ссылку какие или фото
Я такі на кухню брала:
Рання пташка
• 24 мая 2025
Ответ дляВапщета
Ого, была в нем на дня, а намекните какой магазин?
Какой магазин незнаю, фото видела
Творческий типаж• 24 мая 2025
Ковдри, подушки, пледи, садові меблі (дуже задоволена), контейнери, рушники, вази, гірлянди - гарна якість. Нормальна постіль. Меблі погані, брала крісло комп´ютерне - не раджу
Кондуктор трамвая• 24 мая 2025
Наматрасники, подушки там брала, полотенца, полку для обуви, стулья, шторы и тюль, гирлянды там отличные, батарейки)) вот хожу смотрю на кресло компьютерное, мне удобное очень, но пока присматриваюсь.
Кондуктор трамвая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
а какое кресло брали?
Творческий типаж• 24 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
а какое кресло брали?
Зараз вже не згадаю. Давно його викинули
Тра Ля Ля• 24 мая 2025
Ответ дляSo_so
Год где-то, нормальное качество, но у меня есть чистилка для ткани, супер штука, всем советую
Можно мягкий стул почистить?
Янка-угомонись• 25 мая 2025
В мене кухонний стіл, стільці, шафа в коридорі, 2 комоди і диван у вітальню із Юска. Якість і ціна (ще й на знижки натрапляла) цілком прийнятна. Ми рік тому переїхали і шукали терміново необхідне. Привіз магазин, а збирала я сама все, по інструкції, дуже легко, діти брали участь, були в захваті, для них це було як велике Лего.
З маленького товару багато чого брала і в минулому житлі, і зараз: вази, підставки під тарілки, посуд, піднос, рушники, постіль, корзина для того, що треба погладити, гноми, Санта новорічні)), декор типу гірлянд, великий декоративний ліхтар, в який ставлю великі свічки, мішечки для подарунків… в минуле помешкання ліхтарики вуличні на сонячних батареях, садові фігурки, пледи вуличні, подушки для ротангових меблів... Вже й не перелічу всього точно… років 7-8 в Юску регулярно.
З переїздом ще в ІКЕЇ багато чого купляли, від ліжка до люстр. То Юск мені особисто більше якість подобається і здалось, що інструкції легші, простіші для меблів