Стильна штучка• 24 мая 2025
Питання до працюючих в Німеччині.
До тих, хто пішов на прості некваліфіковані роботи. Ви тепер маєте колектив та коло спілкування робітничого класу німців. Які вони? Вам з ними цікаво? Адже переважна більшість українців має по кілька вищих освіт, зтось мав бізнес. Працівники місцевого робітничого класу можливо не закінчили школи, бо не тягнули або часом через небажання вчитися та розвиватися. Вони обрали в свій час просто легкість, певні компанії, іноді наркотики? Вони не прагнули розвиватися. Про що ви спілкуйтеся з ними? Вам норм в такому колективі? Ви зросли за цей час?
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Кто в каком кругу общается и от этого свое мнение складывает, выдвигая его за истину.
В моєму колі спілкування як раз все добре, я про людей на вулиці, дитячих майданчиках, на якихось міських святах в центрі міста
З родзинкою• 24 мая 2025
Такого количества хамла и быдла с ВО, как в Украине, я не встречала больше негде
Я 6 місяців відпрацювала на складі. Була приємно здивована тим які люди милі, доброзичливі і ввічливі. І скільки терпіння вони всі мали до моєї поганої німецької. Але там невелика компанія і роботодавець дуже слідкує за атмосферою у колективі. Пару разів була свідком сварок і то були дуже тихі й інтелігентні сварки
Пухнасті штани• 24 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Не всі в Україні просто купляють дипломи, грошей не вистачить
Там ВО получить сложнее ,чем у нас
Дивне створіння• 24 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
От лікар з України працює в будинку для літніх. Це розвиток?
Хм , а хто має стареньких лікувати ? Сантехник ?
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляПухнасті штани
Там ВО получить сложнее ,чем у нас
Не складніше, просто не на всі спеціальності вдасться вступити, якщо поганий цойгніс. І навчатися довше, більшість обирає аусбільдунг 2-4 роки і власний дохід поскоріше
Дивне створіння• 24 мая 2025
Ответ дляПухнасті штани
Я вижу реальность,90% наших с ВО не говорят бегло ни на одном иностранном
Найкраща ж освіта
( ніт )
Не танцую- но пою• 24 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
Откуда и что вы можете знать о людях на улице? Люди с достатком и образованием живут в определённых районах, а не в соц секторе. Поэтому вы и видите только определённый круг людей
Цибулька зла• 24 мая 2025
Ответ дляAnnaOst
То вони просто не знають про існування Порадниці) їх би тут швидко навчили боям без правил.
Залатавая• 24 мая 2025
В Німеччині велика повага до роботи. То ж працюючий без корони, отримує більше, ні ж не працюючий з короною. Багато німців мають гарні манери і хорошу базову освіту. Знання і вміння їз застосувати. Проблема нашої всеосяжної освіти, поки вивчив одне забув, щ було до того, купа непотрібних фахів збивають з толку.
Ms. Iphone• 24 мая 2025
Я в Чехії ніяк мовний бар´єр не здолаю за 3 роки, а то німецька мова. Які можуть бути розмови?)
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Я і живу в «певному районі».
Але знаєте, звичайні люди теж ходять по торговельних вулицях, дитячих парках, зоопарках та ін)
Дивне створіння• 24 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
Не працюю на низькокваліфікованій посаді, але саме в Німеччині дууууже відчутно, що тут більшість без вищої освіти
Парадокс - рівно життя високий а людей з освітою мало , а в Україні - всі самородки і жопа
Не танцую- но пою• 24 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
Я і живу в «певному районі».
Оно и видно из ваших постов где вы живёте и с кем общаетесь
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Вам би так хотілося, але ні)
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
В Україні до війни було теж добре
Дивне створіння• 24 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
В Україні до війни було теж добре
Десь як в Баварії
Стильна штучка
• 24 мая 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Та то Вы просто еще немецкий не выучили и не понимаете, что они говорят
Не танцую- но пою• 24 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
С чего вы взяли что мало? Высших учебных заведений очень много, намного больше чем в Украине
Стильна штучка
• 24 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Так її не лікарем туди взяли)
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Десь як в Баварії
А що Баварія? Дуже специфічна земля. Я навчалася там в TU в Мюнхені.
Пухнасті штани• 24 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Десь як в Баварії
Даешь каждому новую бэху каждые три года🤣🤣
Стильна штучка
• 24 мая 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ні на порадниці всі давно вівчили та працюють на інтелегентних посадах, тому що легко підтвердили дипломи
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляПухнасті штани
У більшості німців Betriebsauto, навіть найновіша «беха», тому що то лізінг. На рамці з номерами звичайно вказана компанія, де працює той, хто за кермом
Пухнасті штани• 24 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
Я в смысле в Украине,пишут что уровень жизни практически как в Баварии)
Пухнасті штани• 24 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
Да,компании так выгодно
Альдебаран• 24 мая 2025
Ответ дляПухнасті штани
У мене і в Україні був високий рівень життя, наприклад. Тому у мене в Німеччині не було «культурного шоку».
КараПузовна• 24 мая 2025
Ответ длякуркулиха
Вы не сноб ни разу
Снимайте корону
Во первых, вы еще попробуйте поймите о чем они говорят, потому что беруфшпрахкурсы далеки от жизни
Снимайте корону
А це що ви написали?
Та ж тут у кожній темі пишуть що мову вивчили ,повертатися не будуть .
Та й рос язиком можна розмовляти. Не обов´язково німецьку вчити .
Дело было давно• 24 мая 2025
Работаю в школе.Беседы вести некогда на работе, да и мой В2 далек от реального.Если честно, мне и лучше , меньше сплетен, спокойнее жизнь
Леді Душка• 24 мая 2025
Ответ дляПухнасті штани
А в Германии у каждого новая бэха каждые три года?