Стильна штучка• 24 мая в 19:00
Питання до працюючих в Німеччині.
До тих, хто пішов на прості некваліфіковані роботи. Ви тепер маєте колектив та коло спілкування робітничого класу німців. Які вони? Вам з ними цікаво? Адже переважна більшість українців має по кілька вищих освіт, зтось мав бізнес. Працівники місцевого робітничого класу можливо не закінчили школи, бо не тягнули або часом через небажання вчитися та розвиватися. Вони обрали в свій час просто легкість, певні компанії, іноді наркотики? Вони не прагнули розвиватися. Про що ви спілкуйтеся з ними? Вам норм в такому колективі? Ви зросли за цей час?
КараПузовна• 24 мая в 19:47
Ответ дляТень льва
Требовать? Мы не в том положение, чтобы требовать или указывать кому как общаться. Под нас никто не обязан подстраиваться.
Тобто ?
Розмовляйте рос .її розуміють у всьому світі .чи не так?
Пухнасті штани• 24 мая в 19:50
Ответ дляАльдебаран
У мене і в Україні був високий рівень життя, наприклад. Тому у мене в Німеччині не було «культурного шоку».
Тут речь была о массовом уровне жизни
Мой австрийский бойфренд тоже был в шоке от фото моего жилья в Украине (в хорошем смысле)
З родзинкою• 24 мая в 19:53
Ответ дляСтильна штучка
Та то Вы просто еще немецкий не выучили и не понимаете, что они говорят
Я немецкий знаю с 17 лет
Дивне створіння• 24 мая в 19:55
Ответ дляНе танцую- но пою
С чего вы взяли что мало? Высших учебных заведений очень много, намного больше чем в Украине
Статистика
Дивне створіння• 24 мая в 19:56
Ответ дляАльдебаран
А що Баварія? Дуже специфічна земля. Я навчалася там в TU в Мюнхені.
Специфічна чи ні - але багата і з високим рівнем
Десь як в Крижополі в Україні
Альдебаран• 24 мая в 19:56
Ответ дляПухнасті штани
Тут речь была о массовом уровне жизни
Це також)
Я теж коли показала своє помешкання колегам, вони питали, чи не мільйонери мої батьки. Але ж в нас інша культура, у нас так, гарне помешкання в пріоритеті к 30 рокам, а у німців річний сабатікал десь в Австралії, ось і різні канали витрачання коштів
Альдебаран• 24 мая в 19:56
Ответ дляДивне створіння
Десь як в Крижополі в Україні
Не була в Крижополі
Дивне створіння• 24 мая в 19:56
Ответ дляПухнасті штани
Даешь каждому новую бэху каждые три года🤣🤣
Щороку
Дивне створіння• 24 мая в 19:58
Ответ дляАльдебаран
Смішно
Виходили ви на вулицю в безхатніх тварин немає , зʼявлялися автобани зникала корупція і госсруктурах всі ставали милі бо у вас високий рівень життя
Дивне створіння• 24 мая в 19:59
Ответ дляСтильна штучка
Так її не лікарем туди взяли)
Ну така ж класна освіта що дипломи не визнають
Дивне створіння• 24 мая в 20:01
Ответ дляАльдебаран
Не була в Крижополі
Ну там так само як в Баварії
Пухнасті штани• 24 мая в 20:02
Ответ дляАльдебаран
Це також)
Да,и еда вне дома
Альдебаран• 24 мая в 20:04
Ответ дляДивне створіння
Смішно
А ви знаєте чому немає таких тварин тут? Здогадайтеся.
Практично автобан був до Одеси колись. Ну і німці відомі своїми автобанами і вони їх будують не один десяток років. А взагалі мені більш подобаються автобани в інших країнах та обмеження швидкості 120, аніж макларени з порше GT тут та їх швидкостями.
А рівень життя все ж це про набуту спеціальність, досвід роботи, талант. А не тільки «відсутність корупції»
Дивне створіння• 24 мая в 20:06
Ответ дляАльдебаран
Автобан до Одеси
Рівень життя це не про досвід роботи
Пухнасті штани• 24 мая в 20:07
Ответ дляАльдебаран
Как минимум тут нет бесконтрольной продажи животных
Альдебаран• 24 мая в 20:08
Ответ дляДивне створіння
Автобан до Одеси
Рівень життя це не про досвід роботи
Так, я ще памʼятаю часи коли дорога до Одеси була 4,5 години десь. Я по роботі часто їздила.
Про свій рівень життя кожен піклується сам, за кордоном теж ніхто не буде за вами бігати та щось пропонувати. Тут пенсіонери теж пляшки збирають у парках
Ранковий базар• 24 мая в 20:08
Чоловік працює на виробництві. Колеги дуже примітивні. Ви не можете собі уявити навіть їх поведінку.
Я працюю в школі. Колеги культурні, цікаві, виховані, дещо закриті, в тому сенсі що в душу не лізуть.
Тобто різниця в побаченому дуже велика
Дивне створіння• 24 мая в 20:10
Ответ дляАльдебаран
Так так - кожен сам собі преЗЕдент
Соціальна захищеність для лохів
Не кую, не мелю• 24 мая в 20:10
Автор, а які у вас дві освіти і бізнес в Україні були?
про які такі високі професійні матерії ви б хотіли поговорити?
Альдебаран• 24 мая в 20:11
Ответ дляДивне створіння
Так так - кожен сам собі преЗЕдент
Соціальна захищеність для лохів
В кожній країні є свої плюси та мінуси, Україну звичайно зараз не коректно порівнювати, оскільки йде війна і це найгірше що може бути
Работаю, профессия педагога. Если поверхностно рассматривать, то коллеги милые, приветливые, иногда выясняют отношения, но интеллигентно. В значительной степени пофигисты и индивидуалисты. Их персональная свобода и потребности котируются ими высоко. Несмотря на раздаваемые улыбки, широтой души не обладают в принципе, многие даже не понимают что это такое. С опытными нормально работать. Молодые коллеги не совсем адекваты - много левизны в мозгах. В целом немцы скучные. По работе - ок, в частной жизни я не знаю о чем с ними говорить. Они предпочитают НЕ говорить о политике, истории, биологии, религии, чувствах и психологических характеристиках человека. В целом они неплохо воспитаны и социализированы, но плохо образованы в широком смысле. Уровень узкой специализации - топ, но на этом и все. Так чтобы поговорить на многие темы из разных областей, применяя некий багаж знаний, нет, на это мощностей не хватат. Я в Германии давно. Могу сказать, со временем вновьприбывшие освоят язык, но со знанием языка откроются глаза на пропасть в менталитете и логике. Не учат немцы математику, как мы в ссср учили. Нет у них предмета геометрии с теоремой и логическим доказательством. Поэтому у нас логика прямая, четкая, преследующая кратчайший путь. У них в мозгах всё понапутано, иногда кажется, что логики вообще нет, но она есть, только многократно через мясорубку пропущенная. На работе мне легче всего общаться с коллегами из Румынии и Словакии - чувствуется похожая ментальность.
Шикаю і викаю• 24 мая в 23:11
Многие кто в Украине имел бизнес тоже высшее не получили 9 классов)) они выкрутились в Украине и там открыли бизнес
Шикаю і викаю• 24 мая в 23:12
Ответ дляСтильна штучка
Не всі в Україні просто купляють дипломи, грошей не вистачить
Каждый второй покупает , врачи сейчас все куплено папой)
Стильна штучка
• 25 мая в 11:37
Ответ дляBochum
Спасибо за ответ. Понимание языка это мне и открыло. Я шокирована. Мне не о чем говорить с теми, кто вытянул едва школу, мне неинтересно в коллективе