Джага Джага• Изменено 24 мая 2025

Порадьте книгу з хорошим гумором та сатирою.

Крім 12 стільців і золоте телятко,Шерлока Холмса,Троє в Човні не рахуючи собаки (мінус),Гоголя,Чехова,Довлатова,Твена,Пригоди Швейка теж пробував читати це не моє.

Додатково,що можете сказати про таких письменників,як :

Фрэнсис Парк
Джулиан Тэрбер
Хелен Уилсон
Наринэ Абгарян ???
ВерСаСе• 24 мая 2025
Наринэ Абгарян обязательно к прочтению. Уже не помню сколько раз перечитывала Манюню
Хочу в БАНю• 24 мая 2025
Сто лет и чемодан денег в придачу Юнас Юнассон
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляВерСаСе
Дякую
ВерСаСе• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Дякую
Приятного чтения, эта книга никого не оставит равнодушным )
Мочалкин блюз• 24 мая 2025
одесская сага. сейчас читаю
Шмоточницаца• 24 мая 2025
Дживс і Вустер
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляМочалкин блюз
одесская сага. сейчас читаю
http://loveread.ec/read_book.php?id=91408&p=1 ???
Мочалкин блюз• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
’Кроме любимого всем двором рецепта «Голова — не жопа, завяжи и лежи», существовала и вторая версия: «Голова болит — жопе легче», которой она подбадривала и мотивировала страдающих от чувств, погоды или безделья пациенток и дочерей. Впрочем, эта сакральная фраза применялась и в более философских и сложных жизненных ситуациях и, на удивление, была актуальна и к месту.’
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляМочалкин блюз
одесская сага. сейчас читаю
Буду пробувати читати.
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ильфа и Петрова, никто еще не переплюнул.Але читати буду пробувати.Навіть зараз вже почав.
Мочалкин блюз• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Мастер и Маргарита тоже единственные в своем роде, но читать по 10 кругу скучно и хочется что-то новое.
Мочалкин блюз• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
надеюсь понравится.
Вчителька з мікрорайону• 24 мая 2025
Довлатов, практически все
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Так я і створив тему через те що по 10 кругу так само як і вам,вже не цікаво читати.дкую ще раз за наводочку.
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Довлатов, практически все
Ну,Давлатова ще можна щось пошукати що почитати,це так.
Флюорография гуся• 24 мая 2025
Ответ дляМочалкин блюз
эту книгу сложно назвать юмористической
Флюорография гуся• 24 мая 2025
люблю произведения Зощенко, если интересует именно сатира
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляФлюорография гуся
эту книгу сложно назвать юмористической
Поговоріть тут трохи без мене, бо я вже лягаю спати в мене режим.А вам спокійної ночі і на добраніч.
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Зощенка перечитав.дякую)
Флюорография гуся• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
дякую. на добраніч!
автор Джага Джага • 24 мая 2025
А якщо хочете то теж лягайте разом зі мною спати
Флюорография гуся• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
шахеди та ще очікуються ракети
автор Джага Джага • 24 мая 2025
Ответ дляФлюорография гуся
шахеди та ще очікуються ракети
Так.Але вони можуть залетіти до кожного з нас і всерівно це не вихід не спати бо якщо не спати зовсім то нічого хорошого з цього не вийде.перепрошую,можливо я не до кінця розумію всю картину яка в вас там відбувається.
маринабаранова• 25 мая 2025
Лесь Подерев´янський!
Кучерявочка• 25 мая 2025
Кайдашева сім´я. Коли читала її в 11 класі по програмі, то вся моя сім´я перечитала.
Ще сподобалась ,Господь мой брокер’, Але не паи´ятаю автора.
Наріне Абгарян мені була дуже смішна, тому що в мене також було дитинство а радянському союзі і ще я жила декілька місяців в Єревані , наче знову там побувала. Ще згадала ’ Не думай про червоне’ Світлана Пиркало. Але мабуть вона більше для жінок підходить.
Мочалкин блюз• 25 мая 2025
Ответ дляФлюорография гуся
эту книгу сложно назвать юмористической
Она не юмористическая. Для меня она одна из тех, где тяжело найти подобную или достойную замену.
-Ань-• 25 мая 2025
Конституція України.
автор Джага Джага • 25 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Подивився на ці поради і читаю далі Золоте Телятко )
автор Джага Джага • 25 мая 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ничего уровня ’12 стульев и золотого теленка’, я и близко не нашел. Все остальное, очень не дотягивает. Ильф и Петров, были замечательнейшей командой.Ну еще у Стругацких есть интереснейшая книга с юмором ’Второе нашествие марсиан’.Больше я нигде не встречал такого хорошего юмора.
Бензопирен• 31 мая 2025
Друге життя Уве Бакмана раджу - це і сатира, и життєва драма.