Вбигудях• 24 мая 2025
Может ли Корвалол провоцировать диарею?
Раньше принимала всегда все было норм. А в последние пару-тройку месяцев после приема вечером, утром диарея. Это может быть взаимосвязано?
Цикавенная• 24 мая 2025
Автор, про діарею не знаю.
Я два рази приймала краплі і один раз таблетку корвалола.
Як же мені було погано. Я вже точно не пам´ятаю, щось всередині мене все боліло.
Саме після корвалола.
Трьох разів мені вистачило. Більше не вживала корвалол.
Саме після корвалола.
Меломанка Маланка• 25 мая 2025
А навіщо ви його взагалі приймаєте, ще й на регулярній основі? Присіли на барбітурати... Вам його лікар прописав чи самі просто залежність виробляєте?