Асталависта бэйби• 25 мая 2025
Сумку від Radley варто купити?
І як цей бренд вам загалом?
Мая твая не панимать• 25 мая 2025
В секондах украинских часто есть
Потом перекупы продают.
А так кожа хорошая, дизайны тоже часто мне нравятся. Я бы взяла, но мне не надо много сумок :)
Потом перекупы продают.
Пукимончиг• 25 мая 2025
Ответ дляДюймовочка
У мене гаманці такі
Дуже іх люблю
А покажите плиз ваш кошелёк, он большой или маленький
Анонимус Я• 25 мая 2025
Ответ дляПукимончиг
Сумка, ношу лет 5, нравится и привыкла к ней. Со скидкой можно брать
Где ловите скидки?
Дюймовочка• 25 мая 2025
Ответ дляПукимончиг
У мене і великі, і маленькі є
Асталависта бэйби
• 25 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
На Шафе много сумок, кошельков этого бренда. Своеобразные.
На Шафі продають якесь старйо. Зараз на сайті гарні лаконічні дизайни, вже навіть брелків з собакою немає.
Асталависта бэйби
• 25 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
В секондах украинских часто есть
Потом перекупы продают.
Я переглядала пропозиції перекупів. Їм попадаються старі моделі, такі інфантильні трохи, собака ця у вигляді брелка, а то й принти дивні, навіть декілька собак. Ну куди таке для зрілої людини... Хоча Radley на сайті вже пропонує лаконічні, класичні сумки.