Коли мовчу- приємна жінка• Изменено 25 мая 2025

Дівчата, я перегнула палку? Допоможіть розібратись з ситуацією

Я дуже все близько сприймаю до свого серця, рідко відкриваюсь перед людьми, ну відкриваюсь лише перед близькими, перед друзями, з колегами і просто знайомими суто на робочі теми говоримо. І останній рік я помітила, що я як біла ворона в колективі, вони між собою роками знайомі, все одна про одну знають, ну і я тут не перший рік працюю, але зблизитись з ними так і не змогла. В них свої розмови, свої теми, ми різні. Вони собі разом каву п´ють, ходять на перекури, а я сама по собі, тримаюсь осторонь. Сама робота мені подобається, мені подобається працювати з пацієнтами, це моя сфера. Мені з пацієнтами буває простіше ніж з колективов. У зв´язку з останніми подіями(помер тато, брат загинув), мені стало якось ще важче морально, я часто почала плакати, думати про життя, ще більше закрилась в собі. Пам´ятаю як ми не встигли поховати брата, я тоді була у відпустці, начальниця і тоді до*обувалась до всього, лякала позбавленням премії(вона любить полякати, але не робить цього). Пару тижнів тому я випадково зробила помилку і документах, через яку вона дуже розізлилась, я виправила ту помилку, вона перед тим зателефонувала мені, накричала. В п´ятницю була п´ятихвилинка, вона почала мене перед лікарями відчитувати, потім чіплялась до кожної дрібниці, зачіпати, казати що я така сяка, і дівчата були настроїні проти мене це було дуже помітно. Коли всі порозходились, мене накрило, я розплакалась, написала заяву на звільнення, готова була шукати нове місце роботи, тимпаче я була на одній співбесіді. Так сталось, що вона випадково повернулась бо забула свій гаманець, я сказала їй що звільняюсь, так як бачу що не вписуюсь в їхній колектив, що я їм створюю завжди хлопоти, вона просто дуже любить наголошувати що проблеми через мене, а дівчат покриває перед керівництвом. І знаєте, мені з одного боку полегчало, що все їй висказала, що думаю, але я і розплакалась перед нею(показала свою слабкість), вона почала відступати назад, казати що ти не одна, помилки роблять всі, ти дуже закрита, ми не можемо до тебе підступитись, давай частіше спілкуватись, можемо у твій вихідний погуляти, випити кави, поговорити, ти тільки скажи..і тд тд. І я розкисла, заяву їй так і не віддала, сказала що подумаю, але зараз аналізую це все і думаю яка я дурепа. Все таки треба шукати інше місце роботи?
Seehund• 25 мая 2025
Ответ дляЗамріяна
А автор сказала начальнице что пережила,или та должна быть телепатом?
Сказать, чтобы ее каждый раз попрекали тем что она плохо работу делает из-за личных трагедий?
Василина Семеніч• 25 мая 2025
Ви зараз психологічно й морально виснажена в звʼязку з недегким періодом у житті.
Найкраща рекомендація для вас зараз - відпочити й побути з тими, з ким відчуваєте себе у безпеці
Блискавична• 25 мая 2025
Що стосується керівниці, то вона не права абсолютно. Всі зауваження працівнику мають висловлюватися особисто і обговорюватися шляхи вирішення у діалозі. А оці приниження перед колективом - пережиток совка.
Що стосується вашої взаємодії у колективі - дружити там зовсім не потрібно, але сторонитися всіх теж не норм. Робота - це великий шмат нашого життя, навколо вас такі ж люди, як ви, поспілкуватися на якісь невинні теми, попити каву разом - це ж не дорівнює вивалювати душу. Здорові кордони мають бути. Але це має від вас іди, ніхто не буде за вами бігати і шукати спілкування. З такими закритими людьми насправді не так легко працювати поряд. Дехто буде вас сприймати дивною, дехто - зверхньою. Просто подумайте собі, що вони такі ж люди, як і ви, але зі своїм внутрішнім світом і досвідом, спілкування з ними може збагачувати. Якщо і вони в вас людину побачать, то і підтримати можуть, і допомогти.
автор Коли мовчу- приємна жінка • 25 мая 2025
Ответ дляЗамріяна
Это было недавно или год назад?если недавно,то просто надо было перед всеми так и сказать:вы же знаете что работу люблю и всегда стараюсь,но вот тут к сожалению получилась ошибка,нервничаю после всех потрясений,впредь буду внимательнее
Декілька місяців тому
САМ_ТАКОЙ• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Раніше пили разом каву я приносила, пригощала. Кава, цукерки. А потім вони почали між собою окремо
А скільки Ви там працюєте?
Якщо Вам сильно дискомфортно від ситуації і Ви будете постійно в стресі/сльозах, то навіщо така робота...
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А скільки Ви там працюєте?
Скоро буде 3 роки, напочатку такого не було
Клин_Кляйн• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Декілька місяців тому
Я Вас обіймаю. Вам треба пережити своє горе, що накладає теж відбиток на роботу. У мене такі самі втрати, рік тому батько, 4 місяці тому брат. Але мені 38 і рятує вже моя родина, бо чесно, я сама не знаю, як це винести ще й самостійно. 2 тижні тому все одно мені лікар призначив антидепресанти, щоб виходити зі своєї скорботи. Хоча інші люди про це і не здогадувалися, все в середині тримаю (крім родини). Так що знайдіть собі спосіб релаксації, заспокійливі себе підтримати, бо хочеш не хочеш це все одно впливає і на наші стосунки з оточуючими, і на нашу роботу.

Ще раз - обіймаю вас! І не приймайте все близько до серця, я про колег. На будь-якій роботі в жіночому колективі плюс -мінус такі правила. Сильно не відкривайтеся, але і вчіться вливатися в колектив
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А скільки Ви там працюєте?
З одного боку, коли ми один на один з начальницею, чи з дівчатами 1 на 1, то легче спілкування йде, є про що поговорити. Але після того як вона на мене підвищила голос при лікарях, і дівчата ще піддакували їй, то я зрозуміла що щось воно не те
Ответ дляКлин_Кляйн

Дякую❤️
Янгол в камуфляжі• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Автор, у вас много чего произошло, вам просто не до тех балачок их и кави. Я так же сейчас, не могу как раньше заводить знакомство, просто потому что мне просто не интересно . У меня большая семья, и куча дел. Нет сил просто болтать не о чем, и тем более кого то слушать. Примите предложение начальницы, возможно она не знает о вашей ситуации и воспринимает вашу закрылось как высокомерие. Маленькими шажками и пойдёт дело. Тем более работа нравиться. На новой придётся проходить все с начала 🤷‍♀️ удачи вам
САМ_ТАКОЙ• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вам треба ще раз все обдумати. не на емоціях, не чекати чергового конфлікту\наїзду начальниці і вирішити на холодну голову. Тоді рішення буде правильним.
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Але в чому моя високомірність? Коли треба я виходжу на заміни, знаходжу компроміс, про природу, погоду інколи говоримо..
Ms. Искренность• 25 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Розумієте, є люди, які не комфортні певному типу людей - не пліткують, не миють кістки, не жаліються на болячки, не дружать проти когось, не лижуть і не підспівують начальству, кого зручно робити крайнім ось і автора вилущили - вона ж пише - почали спілкуватись окремо. Нащо це терпіти? Це остання лікарея в світі? Я ось до того місця де зараз більше року ніде не працювала, а тут вже 12 років із 20 років стажу плюс ще 3 декрету. Тому що тут комфортно і працювати, і каву пити. Чому в 24 роки не пошукати комфортних умов? Нащо терпіти прилюдні приниження і бути дівчинкою для биття? Нащо ломати себе і прогинатись під далеко не найкращих людей? Щоб до 40 стати неврастенічкою без почуття власної гідності?
Реально думаєте в іншій лікарні будуть працювати люди з іншої планети і геть іншим світосприйняттям? Я ще роузмію коли керівник самодур - ну да можна поміняти. Але робочі колективи (особливо моногенредрні і на одному соціальному рівні) скрізь плюс мінус однакові
Джинци на Флісі• 25 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Вы сейчас в плохом состоянии моральном из-за горя. Со временем Вам станет немного лучше.
Не обязательно увольняться , но и дружить на работе не всегда хорошая затея. Медицинский коллектив это либо вторая семья, либо клубок целующихся змей. Важно понять кто именно перед тобой перед тем как впустить их в душу, потому , что потом будет ещё хуже.
Один раз увольнялись из-за коллектива, пол года еле выдержала.
Хочу трохи доповнити. Не тільки медицинський, а і будь-який великий жіночий колектив
Янгол в камуфляжі• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я вам говорю как они могут вашу закрылось воспринимать, а не то что вы такая на самом деле . Сходите с начальницей на кофе и все узнаете
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
❤️
Янгол в камуфляжі• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
❤️
Вам идут на встречу- это важно
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вам идут на встречу- это важно
Дійсно, я прислухалась до ваших слів
Малинка• 25 мая 2025
Ви своїм плачем поставили начальницю на місце.
Вона зрозуміла,що перегнала палицю.
Я б дивилась на поступки в колективі і не цуралась якихось запрошень на спільні заходи.
Але нервами треба зайнятись
Малинка• 25 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Сколько драмы, мама дорогая...
У вас теж рідні вмирали,а ви скакали від ейфорії?
Тупішого комента не читала
df364tye3• 25 мая 2025
вы хороший человек ,,,
живой ,,,
вам бы заняться собой , спортом физкультурой ,,,
не брать голову, брать в ноги ,,,
начать с того что с работы ходить пешком , хотя бы час ,,,
нужна физическая нагрузка , закаливание , плаванье ,,,
будете на других, с другими, иначе чувствовать , вести себя,,,
ПрипоРошенная• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вона сказала, що я подобаюсь їй як працівник
Те, що у Вас - не гнучкість у суспільстві.
Вечорами вдома продивляйтесь псхиологічні відео на ці теми, щось почитайте, попрацюйте над собою, над своєю самооцінкою
Помилки роблять всі, але їх треба навчитись швидко і легко виправляти, перетворювати в жарт, вибачатись за них.
Коротше, прокачуйте себе, інакше і на інших роботах будуть проблеми. Бо Ви зараз втічете від цього колективу, а від себе поки що ні
Плету интриги• 25 мая 2025
Ответ дляMs. Искренность
Не згодна. Риба гниє з голови.
Пані з калабані• 25 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Сколько драмы, мама дорогая...
Чья свекруха забрела?
Пані з калабані• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вона в курсі
Так она бездушная тварь вот и всё
Пані з калабані• 25 мая 2025
Автор вы не в Польше случайно?
Мій не такий• 25 мая 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вони теж працюють, всі ми працюємо. Просто я бачу яке до мене відношення і яке до дівчат, які ближчі до неї ніж я. Їх вона покриває, на їхні помилки якось мягче реагує. За мою помилку влаштували якийсь показовий булінг. Вона чіплялась, і дівсача швидко переобулись, з якими ми могли трохи поговорити, разом нормально працювали без проблем
Учитесь отстаивать себя как специалиста. На работе вы работник прежде всего а не лясы точить. Если начальница свой пмс не контролирует то уходить нужно и попробуйте мужчину руководителя. Может с таким проще будет
JannyMoney• 25 мая 2025
так а чего вы молчите как партизан, когда говорят что проблемы из-за вас, а они не из-за вас?
Эту дружбу из жалости я бы не стала принимать. Не вписались и не ходите на кофе? Так ничего страшного. Но никто не имеет права из за этой особенности вашего характера делать из вас козла отпущения.
Если вам самой дружба на работе не нужна я бы не уходила пока, но сиавила бы на место каждый раз, когда вас пытаются сделать виноватой в чужих ошибках.
Ответ дляПані з калабані
Автор вы не в Польше случайно?
Ні
Парова машина• 25 мая 2025
И что изменится , если вы поменяете работу ? Вы и на новом месте будете закрытой , необщительной и не впишетесь в коллектив. И там будут такие же проблемы.