Коли мовчу- приємна жінка• Изменено 25 мая в 08:54

Дівчата, я перегнула палку? Допоможіть розібратись з ситуацією

Я дуже все близько сприймаю до свого серця, рідко відкриваюсь перед людьми, ну відкриваюсь лише перед близькими, перед друзями, з колегами і просто знайомими суто на робочі теми говоримо. І останній рік я помітила, що я як біла ворона в колективі, вони між собою роками знайомі, все одна про одну знають, ну і я тут не перший рік працюю, але зблизитись з ними так і не змогла. В них свої розмови, свої теми, ми різні. Вони собі разом каву п´ють, ходять на перекури, а я сама по собі, тримаюсь осторонь. Сама робота мені подобається, мені подобається працювати з пацієнтами, це моя сфера. Мені з пацієнтами буває простіше ніж з колективов. У зв´язку з останніми подіями(помер тато, брат загинув), мені стало якось ще важче морально, я часто почала плакати, думати про життя, ще більше закрилась в собі. Пам´ятаю як ми не встигли поховати брата, я тоді була у відпустці, начальниця і тоді до*обувалась до всього, лякала позбавленням премії(вона любить полякати, але не робить цього). Пару тижнів тому я випадково зробила помилку і документах, через яку вона дуже розізлилась, я виправила ту помилку, вона перед тим зателефонувала мені, накричала. В п´ятницю була п´ятихвилинка, вона почала мене перед лікарями відчитувати, потім чіплялась до кожної дрібниці, зачіпати, казати що я така сяка, і дівчата були настроїні проти мене це було дуже помітно. Коли всі порозходились, мене накрило, я розплакалась, написала заяву на звільнення, готова була шукати нове місце роботи, тимпаче я була на одній співбесіді. Так сталось, що вона випадково повернулась бо забула свій гаманець, я сказала їй що звільняюсь, так як бачу що не вписуюсь в їхній колектив, що я їм створюю завжди хлопоти, вона просто дуже любить наголошувати що проблеми через мене, а дівчат покриває перед керівництвом. І знаєте, мені з одного боку полегчало, що все їй висказала, що думаю, але я і розплакалась перед нею(показала свою слабкість), вона почала відступати назад, казати що ти не одна, помилки роблять всі, ти дуже закрита, ми не можемо до тебе підступитись, давай частіше спілкуватись, можемо у твій вихідний погуляти, випити кави, поговорити, ти тільки скажи..і тд тд. І я розкисла, заяву їй так і не віддала, сказала що подумаю, але зараз аналізую це все і думаю яка я дурепа. Все таки треба шукати інше місце роботи?
автор Коли мовчу- приємна жінка • 25 мая в 09:06
Ответ дляЮпитерная
Саме тому, з ваших слів!, вона постійно до вас чіпляється і погрожує лишити премії ??
Погрожує, але ж не прзбавляє
Пузата Хата• 25 мая в 09:07
На другой работе ничего не изменится. Ищите работу онлайн если вам трудно общаться с людьми . Либо попробуйте наладить общение с этим коллективом, не надо им душу открывать, но кофе на перерыве выпить с кем то можно и о погоде поговорить
Пупуговка• 25 мая в 09:09
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Меняйте работу. Учитесь общаться с людьми, а не сидеть букой.
П´яна вишня• 25 мая в 09:09
Автор, увольняйтесь. В мире полно нормальных людей и хороших работ. Нет никакого смысла жить в постоянном стрессе. Тем более, в вашем юном возрасте.
Плету интриги• 25 мая в 09:09
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вона сказала, що я подобаюсь їй як працівник
Тих хто подобається як працівник прилюдно за дрібниці не принижують. Я таке не люблю, тому б шукала нову роботу. Я теж не фанат вивертатись на роботі, тому до тих хто без мила в жопу ставлюсь з пересторогою.
Юпитерная• 25 мая в 09:09
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Погрожує, але ж не прзбавляє
А, то у вас стокгольмський синдром?🤔
Спочатку настрочили які вони погані і як недобре до вас відносяться, а тепер шукаєте їм виправдання?
Плету интриги• 25 мая в 09:11
Ответ дляРепетиторша
Я не розумію як можна на роботі не пити каву з усіма чи не спілкуватися. Можна подумати з вас там якісь сімейні таємниці видушують. А потім хочуть щоб люди нормально відносилися.
Мовчки можна.
Кондуктор автобуса• 25 мая в 09:11
Ответ дляПупуговка
Зачем?
Зачем автору общаться с кучей случайных людей?
В свое свободное время?
Плету интриги• 25 мая в 09:12
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вони теж працюють, всі ми працюємо. Просто я бачу яке до мене відношення і яке до дівчат, які ближчі до неї ніж я. Їх вона покриває, на їхні помилки якось мягче реагує. За мою помилку влаштували якийсь показовий булінг. Вона чіплялась, і дівсача швидко переобулись, з якими ми могли трохи поговорити, разом нормально працювали без проблем
Тим більше. Немає там чого робити.
Юпитерная• 25 мая в 09:13
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Погрожує, але ж не прзбавляє
А якби чоловік постійно погрожував розлучитися з вам?
За кожної нагоди. Але не розлучався б.
Ви будете це також нормою вважати?
Детские_Будут?• 25 мая в 09:14
Вам краще дома віддалено працювати
автор Коли мовчу- приємна жінка • 25 мая в 09:15
Ответ дляЮпитерная
А, то у вас стокгольмський синдром?🤔
Я не розумію просто навіщо лякати позбавленням премії, фиркати...але все одно не позбавляти. Чому не можна сказати мені прямо про мої помилки, а не вивертати це на весь колектив
Кондуктор автобуса• 25 мая в 09:16
Ответ дляДетские_Будут?
Вам краще дома віддалено працювати
Автору лучше работать там, где лучше работается

А коллектив- дело десятое
Кондуктор автобуса• 25 мая в 09:16
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Потому что она- дура!

Не ищите в себе причину
П´яна вишня• 25 мая в 09:16
Ответ дляКондуктор автобуса
Зачем?
В свое свободное время?
И я не понимаю. Все люди разные, кто - то дружит со всем миром, кто-то интроверт. Зачем ломать себя в угоду чужим тёткам на не самой лучшей работе?
Нормальные адекватные люди соблюдают нормы вежливости и взаимоуважения на работе- этого вполне достаточно. На работе надо работать, а не дружить
Кондуктор автобуса• 25 мая в 09:18
Ответ дляП´яна вишня
Это представители коллектива пишут

Им абидна что не хотят перед ними трусы выворачивать
Юпитерная• 25 мая в 09:18
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ви по суті так само зробили.
На емоціях фиркнули, вивернули назовні все, що думаєте.
А тепер не придумаєте як з цього викрутитися.
Кондуктор автобуса• 25 мая в 09:19
Ответ дляЮпитерная
Ви по суті так само зробили.
Начальник должен уметь держать себя в руках!

Иначе идёт работать в морг, там молчат и слушаются!
Замріяна• 25 мая в 09:22
Ответ дляП´яна вишня
Ну, да - отец умер, брат погиб, начальница орёт, перед всем коллективом унижает - действительно, какая это все фигня, не о чем переживать....
А автор сказала начальнице что пережила,или та должна быть телепатом?
Не люблю натовп• 25 мая в 09:23
Я бы уволилась, нашла новое место работы, учла предыдущий опыт, на новой работе бы вела себя мягче с коллегами. Может Вы выглядите высокомерно из-за того, что ни с кем не общаетесь - это отталкивает. Не обязательно со всеми дружить, но вежливая, доброжелательная улыбка, лёгкое взаимодействие с коллегами - и никаких проблем.
Колишня муза• 25 мая в 09:24
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Поэтому при всем коллективе унижает и ругает. Знакомо. Мне тоже коллеги говорили: кто балду валяется, а кого ругают. Ищите работу , найдёте и уходите.
Замріяна• 25 мая в 09:24
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Найдите свой способ расслабления и выпуска эмоций:спортзал,медитация,дыхательные упражнения,пару раз просто выпить и пройтись,дискотека,велосипед и тд
220В• 25 мая в 09:24
В лікарні завжди так, гнилий колектив
автор Коли мовчу- приємна жінка • 25 мая в 09:25
Ответ дляЗамріяна
Вона в курсі
Бабуся мороз• 25 мая в 09:26
Ответ дляДетские_Будут?
Вам краще дома віддалено працювати
Интересно, где автор должна работать медсестрой удалённо. У вас есть варианты? Может онлайн капельницы ставить?
автор Коли мовчу- приємна жінка • 25 мая в 09:28
Ответ дляБабуся мороз
Мені з пацієнтами реально якось легше, поговорити про все, підтримати, а з колегами ну от не то
Замріяна• 25 мая в 09:29
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вона в курсі
Это было недавно или год назад?если недавно,то просто надо было перед всеми так и сказать:вы же знаете что работу люблю и всегда стараюсь,но вот тут к сожалению получилась ошибка,нервничаю после всех потрясений,впредь буду внимательнее
Замріяна• 25 мая в 09:30
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Просто научитесь держать лицо в улыбке,этот навык вам пригодится на всю оставшуюся жизнь в личном и на работе
Горлаю зрання• 25 мая в 09:32
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ага, бо на Вас можна зриватися.
Шукайте іншу роботу.
Блондинка в Законе• 25 мая в 09:33
Автор, вы ждёте любви и принятия там, где их быть не может. Во взаимодействии с внешним миром все очень просто, есть пару таких привил типа Тебе никто ничего не должен, или Люди всегда любят что нибудь получить, вобщем изучите тему. Ваши эмоции, даже вами не выраженные, а это определенные ожидания от окружающих, грузят людей, люди стараются подсознательно защититься от них, кто как может, кто молча, кто нападая. Поменяйте ваши ожидания, поменяйте глобально подход, есть принцип если что то хочешь получить, дай это первым, тогда запустится та энергия, которой вы так хотите