Каляка маляка• 25 мая 2025

А це правда, що коли сім´я бере під опіку дітей

То чоловіка звільняють зі служби?
Да, я блондинка!• 25 мая 2025
З якої служби?
автор Каляка маляка • 25 мая 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
З якої служби?
Військової
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляКаляка маляка
Військової
Так від чи з?
Да, я блондинка!• 25 мая 2025
Ответ дляКаляка маляка
Військової
Мой завтрак• 25 мая 2025
Под опеку не знаю, а если усыновить, то дают бронь, наши друзья удочерили девочку 8 лет, но не из-за брони, их родной ребёнок умер, рак крови, больше рожать ей врачи запретили по мед показаниям...
Додаю напруги• 25 мая 2025
Правда.
Але зараз дітей майже нема, великі черги.
Але діти це не іграшки. Тим паче діти під опіку, це велика відповідальність і ресурс на них
Баба Йога• 25 мая 2025
Можно двух зайцев убить: и ухылянта под юбку засунуть, и рабыню себе заиметь.
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Правда.
Неправда. Опіка і піклування не є підставою для відстрочки, окрім випадків, якщо батько один виховує дитину.
tarveldy• 25 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
Які вони сильні
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Правда.
Ресурсом для них є ще допомога від держави. Ну це вже інше питання,яке немає відношення до теми
Додаю напруги• 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Тут уже була якось тема про це.
Коли кілька дітей беруть під опіку як дитячий будинок сімейного типу, тоді наче точно мають відстрочку.

Але чи готова сім´я на таке, це не забавка
Викупана• 25 мая 2025
Админы, я бы удаляла такие темы сразу же.
Черный Ловелас• 25 мая 2025
Ответ дляКаляка маляка
Військової
Відповідно до ст. 23 Закону ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’, звільняються від мобілізації усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років. Таким чином рішення про усиновлення дитини є безумовною підставою для звільнення від мобілізації
Жена аллигатора• 25 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Тут уже була якось тема про це.

Та они на все готовы, после войны назад детей отдадут
Баба Йога• 25 мая 2025
Ответ дляВикупана
Лучше данные автора сразу в полицию перенаправлять.
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Тут уже була якось тема про це.

Ну якщо не одна дитина до 18 років, то питання розглядаються по інших статтях. Так, відстрочка може бути.
Мой завтрак• 25 мая 2025
Ответ дляtarveldy
Які вони сильні
Она просто на глазах ожила, когда взяли девочку, они спасли друг друга...
Додаю напруги• 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Ну якщо підходити до питання тільки з відстрочки і допомоги держави, то і ресурс не треба.
Нехай собі ростуть як хочуть.

Якщо відповідально і дійсно виховувати, то ресурси треба колосальні.
Діти ж не іграшки. Сьогодні візьму, завтра верну
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Так усиновлення чи опіка і піклування?
У вас все у купі
Викупана• 25 мая 2025
Ответ дляБаба Йога
Такое уже днище это вообще уже.
Одна дура написала, десять дур прочитают и понесут это в массы. Понятное дело что адекватные люди не воспримут, но все же.
Сразу удалять и банить таких авторов тупорылых.
Крошка Енот• 25 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Нехай собі ростуть як хочуть.

Читаємо старост автора і розуміємо з якою боку підходимо до питання.
Тут все ясно,як білий день.
Додаю напруги• 25 мая 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Ну це насправді жахливо, коли будуть люди так робити.
Викупана• 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Тут все ясно,як білий день.
Я о том же
Проработник• 25 мая 2025
Для таких цілей, як у вас, дітей під опіку не дають, діти - це не іграшки
Викупана• 25 мая 2025
Ответ дляПроработник
Как страшно читать все некоторые пробивают дно, ужас((
Вы правы.
Додаю напруги• 25 мая 2025
Ответ дляКрошка Енот
Тут все ясно,як білий день.
Та судячи з її питання вона просто троль, далека від теми
автор Каляка маляка • 25 мая 2025
Боже,дівчата,які ви злі.
Чоловіка сестра з чоловіком взяли під опіку дівчинку з хлопчиком, бо свої діти не виходили.
Потім через рік завагітніла,народила хлопчика, але відстрочку чоловіку дали після народження 3 дитини, до цього не давали(
Жена аллигатора• 25 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Та хто його знає...
автор Каляка маляка • 25 мая 2025
Ответ дляПроработник
Навіщо ви додумуєте?
Додаю напруги• 25 мая 2025
Ответ дляКаляка маляка
Боже,дівчата,які ви злі.
А ви навіщо це зараз додумали і приписали?