Чу Ча• 25 мая 2025
Що це за вірус такий забористий?
Стала помічати що люди навколо дуже сильно кашляють. Потім у нас першою захворіла дитина: спочатку нежить, трішки горло і на наступний ранок прокинулася з обструкцією. Усе клекоче і здавлене. За тиждень інгаляцій і лазолвану вилікували. У школі на дитячому святі не було дитини яка б не кашляла. Кашель такий що аж до рвоти. Хрипить - аж чути на відстані. Батьки між собою розмовляли , що допомагають протиалергійні. . Позавчора почалося в мене спочатку легке першіння в горлі, кілька разів чхнула. На наступний ранок прокинулася із здавденим горлом, усе хрипить. За одну ніч ! Такого раніше ніколи не було! Кашляю і не можу від кашляти. У кого було подібне, як довго проходить, чим лікувалися і що допомагає?
Чу Ча
• 25 мая 2025
Ответ дляБавовна
Я таким ось тільки перехворіла. Не знаю що то було, але температура була один день 37,далі без температури, але кашель просто страшенний, я думала, що легені виплюну. Ледве вилікувалась. Тільки ось тепер така слабкість, що втомлююсь навіть від простих речей. Робила вранці омлет, поки збила виделкою яйця, я реально втомилась. І дуже хочу спати. Прямо де не сяду, там засинаю. Сплю і не можу виспатись. Я хз що воно таке, але сімʼя вся перехворіла
Як довго у Вас був цей страшний кашель? Чим лікувались?
Бавовна• 25 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
2 тижні. Найкраще допомогли таблетки ермуцин і антигістамінні на ніч( я пила цетрин).після них наступило полегшення відразу.
Чу Ча
• 25 мая 2025
Ответ дляБавовна
Дякую Вам! Ось усі пишуть про антигістамінні! І я чула як батьки між собою про це говорили в школі.
Бавовна• 25 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
То я колись в пульмонології лікувалася, вони назначали антигістамінні на ніч від страшного кашлю, я з тих пір теж пʼю коли кашель душить. Не знаю чи можна, але допомагає
пані Солоха• 26 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Без температури і одразу кашель з обструкцією? А чим лікували?
У меня сейчас как раз фаза выздоровления. Пшикала ангилексом, чтобы убрать бактерии. Чтобы горло не першило от раздражения помогло какао и желейные мишки-конфеты. Обычно от першения спасаюсь исла.
Чу Ча
• 26 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Мене не стільки першіння донімає, як ось ця обструкція. В грудях , там де трахея аж булька є і дуже тяжко відкашлюється.
пані Солоха• 26 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Амброксол розріджує слиз і дає нормально відхаркатися.
Чу Ча
• 26 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Дякую! Уже пʼю лазолван. Це та сама діюча речовина. Сподіваюсь допоможе.
пані Солоха• 26 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Допоможе. Якщо буде надсадний кашель при тому, що слизу вже немає, то гарно допомагає антитусин. Теж дешевий препарат, натуральний.