Два-три тижні і фсьо• 25 мая 2025
Майстер манікюрного сервісу за кордоном. Робота
В якій країні краще працювати? Цікавлять всі країни, зараз розглядаю Німеччину
Чи легко в Німеччині отримати документи на відкриття власної справи? Чи візьмуть на роботу в салон без знання мови? Який середній дохід можна отримати за місяць?
Подтяжка• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Ок, якщо 15 залишається, це все одно не мінімальна зарплата.
Причем тут «минимальная зарплата»?)
О ней вообще шла речь?
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
Причем тут «минимальная зарплата»?)
О ней вообще шла речь?
Ви написали, що дуже мало залишається. Я відповіла, що не дуже, ті ж 15-17 євро в годину заробляє в Німеччині багато людей різних спеціальностей. А дехто і 12 заробляє, цей мінімум, він теж існує
Подтяжка• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Это очень мало, понятно, что люди и так живут, но это жизнь в тотальной экономии.
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
.
Виплати від джобцентра- це теж мало, але тисячі людей живуть.
І є куди рости. Відкрити своє, напрацювати клієнтів, подологією зайнятися - і буде значно більше.
Як живе автор в Україні ми б теж не знаємо. Чи заробляє вона як майстер манікюру 1500-2000? Невідомо
Подтяжка• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
.
Помимо выплат от джоб центра людям оплачивают жилье, коммунальные, раньше были еще выплаты на покупку мебели и техники, не знаю, есть ли они сейчас, джоб оплачивает садики и школьные экскурсии. А те кто работает, оплачивает это все сам)
У работающих на минималку, как вы пишете, не остается этих 500€ или сколько там свободных денег, как выплачиваются Bürgergeld)
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
Там, хто працює, і хто не заробляє цей мінімум, який джобцентр покриває, гроші доплацчуються. Тобто менше, ніж людина на джобцентрі , працюючий ніколи отримувати не буде. Отримувати буде на пару сотень більше, навіть з невисокою зарплатою.
Я запропонувала автору почати з міні джоб. Це буде бургергельд з всіма екскурсіями, комунальними і тд плюс 150-200 євро щомісяця
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
35 євро в годину- це не мало. Навіть якщо половину треба віддати, то залишається далеко не мінімальна зарплата за годину.
це дуже мало
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
А скільки в годину не мало?
в коментарі мова йшла про вартість послуги (манікюра) для клієнта салона (70 евро за 2 години роботи)
це не заробітня плата майстра за 1 годину
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Так. А майстр скільки за годину в такому випадку заробляє?
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
це дуже мало
Ось середня зп в Німеччині. Майстер манікюру може її заробити з часом, з досвідом і клієнтами. Так, це не міліонери. Але і праця це не висококваліфікована
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
не маю поняття, але я у звичайному салоні у Німеччині (велике місто) виставляють вартість 60 євро за годину (це без вартості матеріалів)
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
я коментувала про вартість послуг, офіційну, в жодному разі не про заробітну плату
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Це за що кому виставляють? Майстер салону стільки в годину платить чи що?
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
клієнт по прайсу салона
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Ми вели мову про зарплату майстра манікюру.
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
клієнт по прайсу салона
Так. У мене так само, стільки плачу.
Але автор цієї теми - не клієнт, а майстер. Вона про роботу і заробіток питає.
Що ці цифри для неї говорять?
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
’Ну у маникюрши к которой хожу я, плотная запись, наши женщины все равно неисправимы, даже те кто на пособиях ходят, маник с покрытием стоит 70€. Рассказала мужу, он говорит это ж слезы, она делает 2 часа в среднем, то есть 35€/час, минус материалы, минус аренда, минус налоги и ведение бумаг налоговым консультантом, по факту там почти ничего она и не зарабатывает. Так, больше хобби чтобы не сидеть дома) ’
це вартість послуги
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
це вартість послуги
Останні кілька речень - це саме про те, скільки в результаті майстер заробить.
Так що саме - мало? Так і неясно…
Вона може бути найманим працівником в салоні в отримувати фіксовану зп в годину. Ніякі податкові консультанти тоді не потрібні, це вже відповідальність власника салону. Може відкрити свою справу. Там вже інші доходи і витрати, і відповідальність. Від цього і буде залежати заробіток
Так що саме - мало? Так і неясно…
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
це вартість послуги
Я не дуже вловлюю вашу думку і що ви хочете довести? Що працювати майстром манікюру в Німеччині не варто і по грошах безнадійно? Заробляти не вийде? Ок, буде автор на виплатах сидіти і мову вчити, як більшість
Купи слона• 25 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
я писала лише про вартість послуг, як на мене, 2-х годинний ’манікюр’ має вартувати щонайменш 120 євро
я нічого не збиралась доводити, просто додала коментар
працювати в Німеччині майстром манікюру (як і перукарем) варто
Помаранчова душа• 25 мая 2025
Ответ дляКупи слона
А страпост ви ж читали? Мова йшла про роботу за кордоном, а не про вартість послуг
Манікюр мені не роблять 2 год і 120 євро за нього особисто я б не платила. Це стосовно вашої теми. Попит теж має значення на послуги.
Сирожено_пирожено• 25 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я думаю де і як роботу шукати
Смотрите вы уже должны узнать сколько стоит открыть бизнес, сколько аренда стоит , расходные материалы , сколько налоги , страховки . В интернете много информации, роликов .
Языка нет , значит ориентироваться на наших , но они уже за эти годы нашли своих мастеров маникюра и т.д
Два-три тижні і фсьо
• 25 мая 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, або проситися в найм
Фоточки нема• 25 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Про Испанию: ниша дешевых маникюров-педикюров закрыта китайцами, у них свои комнаты и всегда много людей. Не думаю, что здесь легко иметь свой салон или место-читала историю о нашей женщине-она около 5ти лет занималась открытием своего салона. Так вот, она пишет, что по найму ( только с испанским!) она получала 2000-2500 в месяц ( большой город), а в своем салоне имеет максимум 1500. Почему? Потому что все ходят к китайцам, кроме наших. Но работу маникюр спрашивают, да.
я отдыхаю в Испании регулярно и хожу к нашим в салоны. В каждом городе есть наши, которые работают, даже на Канарских
К китайцам ещё не приходилось
Сирожено_пирожено• 25 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так, або проситися в найм
Можно конечное , но язык нужно знать на бытовом уровне .
Шопингмонстр• 25 мая 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну ок , автор ещё не в Германии , а уже думает что деньги посыпятся
Где вы в ее сообщении видели ’деньги посыпятся’? Она спросила о подробностях организации работы.