Кіма кепка• 25 мая 2025
Хтось користується маскою viart еластік?
Придбала собі, добре що маленький обʼєм. Почитала що ніби як аналог к18. От до к18 питань нема. Вона супер мені підходила. А ця.. може я щось не так роблю? Три шанси їй дала. Сьогодні йти на ДР. Зовсім малесеньку горошинку взяла- волосся жирно- склеєне, більше біля коренів. Відчуття ніби я щось не змила. Купу волосся поки розчісувала повидирала. Може спробувати її змивати? Але тоді який сенс, якщо вона має працювати 8 годин після нанесення
Кіма кепка
• 25 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Зачем эксперименты, если нашел то что подходит
Український бренд, вирішила спробувати. Пишуть що відроджують з нею волосся. От я і ризикнула
Моль Моллівна• 25 мая 2025
Ответ дляКіма кепка
Ну попробуйте наносить под маски, может так лучше сработает. Я в частности наношу К18 иногда и не смываю, а иногда под бальзам Редкен Acid bonding, так даже лучше работает мне кажется
Кіма кепка
• 25 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Спасибо! Попробую так
Моль Моллівна• 25 мая 2025
Ответ дляКіма кепка
Спасибо! Попробую так
Посмотрела состав вашего средства весьма не плох - аминокислоты и 18 MEA - это то, что латает поверхность волос
Кіма кепка
• 25 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Оно то так, но блин, Как ходить с такой головой? Попробую еще на ночь перед мойкой утренней наносить, чтобы ночью работала а потом смыть.
Моль Моллівна• 25 мая 2025
Ответ дляКіма кепка
Ночью не рекомендуют с мокрыми волосами спать, ведет к ломкости
Кіма кепка
• 25 мая 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Вот блин, не знала. Хочешь как лучше а получается как всегда. Спасибо 🙏
Голодаю• 25 мая 2025
Мені теж її рекомендували, моя перукар. Ого , не знала, що так, що вона склеює
Кіма кепка
• 25 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Не те щоб склеювала. Ніби як просто звичайну жирнувато- живильну маску нанесла і не змила. Таке у мене відчуття. Висушить нормально волосся не можливо. Може це лише на моєму волоссі так. Склад хороший.