Antiprom• 25 мая 2025

Уявимо що зараз 21 квітня 2019

і у нас другий тур Президентський виборів давайте проголусуємо ще раз?
Результат:
вже голосів: 231
106 (45.89%) Порошенко
79 (34.2%) Тиц
46 (19.91%) Зеленський
автор Antiprom • 25 мая 2025
Ответ дляOllka
Я не за Зе, голосувала за Пороха (теж так собі вибір). Але я не знаю хто розмінував, бо мене там не було. Там живе знайома, і вона теж не знає хто. Вона тільки колони бачила які перли безкінечні.
Я можу говорити про те, що сама бачила, а не що розказали невідомо хто.
Доречі ви не відповіли чи ви б поїхали якщо б попередили завчасно?
я шкодую що не виїхали в 2019 бо чесно з народом який голосує за потужника думаю країна приречена
dreamsunny• 25 мая 2025
Це вибір без вибору.

Треба повертати графу ’проти всіх’ Якщо проти всіх проголосує більше 50 % виборців , то кандидати автоматично отримають ’недовіру’ і втрачають право балотуватись.

Проти обох.
автор Antiprom • 25 мая 2025
Ответ дляdreamsunny
Це вибір без вибору.

Проти обох.
так і зараз це правило діє.. хіба ні?
Ollka• 25 мая 2025
Ответ дляAntiprom
поїхала б
Тобто зараз ви в Україні, не поїхали, хоча зараз і допомога, і умови є, і син підліток, а тоді б поїхали?
Точно?
автор Antiprom • 25 мая 2025
Ответ дляOllka
Точно?
ви наївна така)) чоловіки виїздні? чи мені чоловіка кидати
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляAntiprom
поїхала б
Ок, ви за Пороха. Якби його тоді обрали, то що було б? Війна не почалася? Почалася, але ми б швидко перемогли? Почалася і ми б довго воюватюли і перемогли б зараз? Домовилися б і віддали частину України? Здалися?
Який ви бачите хід подій при Пороху щодо війни. Саме станом на зараз, що було б?
dreamsunny• 25 мая 2025
Ответ дляAntiprom
так і зараз це правило діє.. хіба ні?
Це правило скасували багато років тому.
marimagdali• 25 мая 2025
не ходили мы тогда на выборы но как то за петю были душою(ибо тупые были)СЕЙЧАС ОДНОЗНАЧНО У НАС ВСЕ СТРОГО ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ЗА ЗЕЛЕНСКОГО.настоящий лидер боец стальные яйка патриот и молодчинка.шоколада ненавидим как вылезли его делишки .как мы были слепы.война показала многое хто е хто
marimagdali• 25 мая 2025
фу фу фу у шоколада рейтинг ниже плинтуса.ему никогда не стать президентом.зачем секта его тянет везде по форуму.он уже полит труп и к тому же злочинець.судына носу
marimagdali• 25 мая 2025
я как услышала как пуйло говорит-господину порошенку предлагаю полит убежище в россию -у меня волосы дыбом стали.барыга е барыга
marimagdali• 25 мая 2025
пуйло зелю мечтает грохнуть а шоколада на ростов забрать .ростов не резиновый или на престол к нам посадить замом лоха мертветчука
marimagdali• 25 мая 2025
Ответ дляAntiprom
ми цю шоколадо мертветчуковську методичку уже напамять знаєм.в ній ми похоронені ще три роки назад
Natka A.• 25 мая 2025
Ответ дляолена олена
Ну, наприклад, могло б бути, що рашка стягує до наших кордонів війська, як вони казали «на учєнія».
А в нас теж Опа! і учєнія: мінуємо кордони, будуємо дуже потужні фортифікаційні споруди на кордонах, підриваємо Чонгар
Це замість доріг.

І от пуйло вже розуміє, що Київ за три дні не вийде, і за пару днів в Маріуполь теж взяти не вийшло б. Вони б не продвинулись би так швидко вглиб території, війна могла б довго їдти на кордонах.
автор Antiprom • 25 мая 2025
Ответ дляdreamsunny
Це правило скасували багато років тому.
не знала думала що ще діє
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляNatka A.
Це замість доріг.

У нас не було зброї в потрібній кількості. Ми не могли б довго тримати оборону на кордоні. І навіть якби довше тримали, то на сьогодні ситуація б сильно не відрізнялася. Ракети у них є, а у нас ні. Пво у нас теж не було. І ніхто його нам наперед би не дарував. Окопатмся вздовж всього кордону було б нереально. І чому ви думаєте, тощо Порошенко це все б робив. Ви бачили де він був в перші дні війни? В Лондоні. Так, він не президент . Але чомусь швидко поїхав , не знайшлися йому тут роботи ?
Natka A.• 25 мая 2025
Ответ дляолена олена
Ну, в нас же була зброя зупинити їх під Києвом.

От точно так само ми могли б оборонятись на кордонах, якби влада серйозно готувалась і будувала б фортифікації: підземні, бетонні, як то робила рашка перед нашим контрнаступом, а ми сміялись з їх зубів дракона.
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляNatka A.

Зброю привезли буквально за пару місяців до війни, у великій кількості. Щось було, але мало і старе.

Захопили б вони , наприклад менше. Але сунули б далі, як і зараз. Обстрілювали, балістику пускали б. Що їм могло завадити? Да нічого.
Можливо, загинуло б менше людей, зруйновано було б менше міст. Це в ідеалі таке передбачення. Але наступати вони б наступали б як і зараз. Пуйло не хотів і на хоче ніякого миру.
І Україна була б перед тими ж викликами / мобілізація, поступки, зовнішні борги, споглядання інших держав на цей пи…ць
олена олена• 25 мая 2025
Щодо укріплень і фортифікацій, то по лінії розмежування вони були і вже давно. В Донецькій і Луганській областях давно було перекопано і заміновано. Лінія зони АТО до того довго відносно не змінювалася. І саме там в перші дні вони мало куди просунулися
Natabond76• 25 мая 2025
Ответ дляNatka A.

Слава богу було ПВО куплене Порохом за власний кошт
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляNatabond76
Було. Але його мало. Його і зараз дуже мало, так як територія у нас дуже велика. Ми не Ізраїль, де можна все небо закрити
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляNatabond76
Я кажу про стан наш на сьогодні. Він би мало чим відрізнявся від того, що є. Були б окуповані землі, вбиті люди і наступ. На жаль.
І нам би ставили ультиматуми і вимоги.
Natabond76• 25 мая 2025
Ответ дляолена олена
І нам би ставили ультиматуми і вимоги.
Путін би не сунувся, якби у 2019 обрали Пороха. Згадайте його слова ’Кто угодно, только не Порох’
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляNatabond76
Чому? Побоявся б Пороха? Ну це навряд. Чого б він не сунувся??
Його слова говорять про неприязнь, але точно не про страх . Саме Пороха було б ще простіше нациком назвати, хіба ні? Кількість зброї в армії у нас була б така сама.
Це самообман. Сунувся б
Natabond76• 25 мая 2025
Ответ дляолена олена
Це самообман. Сунувся б
Ну то чого не сунувся за правління Пороха?
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляNatabond76
Готувався. Роками. І цей жахливий час настав саме тоді, в 2022.
Ну для себе ви як це пояснюєте: він би не сунувся, тому що…… ( боявся б Пороха, зміг би з ним домовитися про територіальні поступки, він його влаштовував)? Так чому б не сунувся?
Rukkol@• 25 мая 2025
Я перший раз не голосувала. Перший тур народжувала, а коли прийшла на другий, виявилось, я в списках під дівочим прізвищем, хоча вже була, як два роки заміжня. Не склалось з голосуванням.
Манула• 25 мая 2025
Ответ дляолена олена
Може і війни не було би тоді, хто зна... Єдине, що завжди краще мати на чолі держави людину, яка здатна адекватно оцінювати ситуацію, а не оце все маємо зараз, починаючи з ´я закінчив війну в своїй голові´ , ´шашлики у травні´ до ´путін скоро помре´ ...
Mrs.Ochmonek• 25 мая 2025
Ответ дляAntiprom
коментар користувача з УП підписуюсь під кожним його словом

Oleksandr Mishakov
минулого місяця
Критикувати чи виправдовувати’якбитологію’ за допомогою тієї ж ’якбитології’ якось не той во... Рішення про напад приймала одна людина - пітун. І чим він керувався - відомо тільки його збоченому розуму. Обговорювати тут можна лише ціну нападу для обох сторін з врахуванням певних умов чи обставин. І коли президент України за тиждень до нападу видає фразу ’Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема’, - то виникають питання до дієздатності і адекватності такої істоти. Бо в нього є чітко виписані виключні повноваження, головними з яких є захист і оборона країни, а не дороги, якими повинен займатись уряд... Тому цілком логічними є припущення, що при адекватному президенті ціна нападу на Україну для Росії була б вищою, а для України - навпаки... Цілком ймовірно, що не було б тисяч викрадених дітей з неевакуйованих дітбудинків, десятків тисяч полонених. Якби не шатли в Крим і не особистий контроль найвеличнішого за розмінуванням акваторії моря біля Маріуполя, то можливо б на перешийку у Росії були б колосальні втрати, які не дозволили б так швидко дійти до Маріуполя та Херсону...або й взагалі просто дійти і тоді була б ціла дамба Каховської ГЕС. Якби президент не розповідав про шашлики, а закликав по можливості людей евакуюватися, а депутатка від його партії не закликала людей залишатися в Бучі вже 24.02.22, то можливо і масштаб трагедії для Бучі був би іншим....Так можна дуже довго продовжувати. Ото й по всьому. Всі ми президенти, всі ми трішки Казаріни.
Краще напишіть: підписуюся під кожною його тупою маніпуляцією
олена олена• 25 мая 2025
Ответ дляМанула
Да адекватну завжди краще мати. Це зрозуміло. Але війна б все одно була. Немає жодних підстав, чому її могло б не бути, вже з огляду з сьогоднішнього дня.
Mrs.Ochmonek• 25 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Найбільше виїхало в 2017-2018, погугліть статистику