Брехушечка• Изменено 25 мая в 20:58
Питання до жінок, які їздять провідувати чоловіків, що служать і в яких є діти
Ось ви коли їздите до чоловіка, або хлопця свого, з ким в цей час дитина ваша? Чи можливо вдома залишаєтеся і чекаєте чоловіків, щоб не наражати себе на небезпеку , враховуючи, що ви не лише жінка, а ще й мама. Як виходите із ситуації , коли довго не бачитеся
Брехушечка
• 25 мая в 21:00
Ответ дляНічого вдягти
А что, на линию фронта можно поехать в гости?😲
Господи, пройдіть повз заради всього святого
Нічого вдягти• 25 мая в 21:01
Ответ дляБрехушечка
Не поняла...
Глас_Народа• 25 мая в 21:01
Ответ дляБрехушечка
А Ви вважаєте це розумно?
Пушап Мі мі• 25 мая в 21:01
Ответ дляНічого вдягти
И даже живут постоянно. Да., что для вас линия фронта? Отметина на земле? Рядом есть города, поселки и села
Нічого вдягти• 25 мая в 21:02
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не удивительно
Мужики воюют. Чего туда лезть, под ногами путаться? И при чем тут святые?
Пушап Мі мі• 25 мая в 21:03
Ответ дляНічого вдягти
Мужики воюют, потом их отпускают на несколько дней
У сестры воюет муж, неделю на нуле, неделю в городе рядом
Она ездит
Кросівки оригінал• 25 мая в 21:03
Ответ дляАніл
У мене жінка лишалася дома з дітьми. А в сектор приїжджала коханка. Якось приходиться виходити з положення
Пхххх фантазеееееер
Душка-свекрушка)))• 25 мая в 21:04
Ответ дляКросівки оригінал
Пхххх фантазеееееер
Та там диагноз по другому звучит, но промолчу, в бан не охота
Нічого вдягти• 25 мая в 21:04
Ответ дляПушап Мі мі
Она ездит
Простите, но зачем она туда ездит? Накормить его, или поахаться, или зачем?
Глас_Народа• 25 мая в 21:05
Ответ дляПушап Мі мі
Она ездит
Вона їде з якою метою?
Бандитка Сью• 25 мая в 21:05
Ответ дляНічого вдягти
Щоб в масажку не ходив.
Ніколи не збрешу• 25 мая в 21:06
Ответ дляГлас_Народа
Вона їде з якою метою?
увидеть близкого человека, обнять, подержать за руку
Бандитка Сью• 25 мая в 21:06
Ответ дляАніл
Гидота
Царевна_несушка• 25 мая в 21:06
Залишаю доньку на своїх батьків. Але в мене підліток, тому ще питання, хто за ким наглядає) Їду завжди на три дні. На чужих людей певно б не залишила ні якому віці.
Бандитка Сью• 25 мая в 21:07
Ответ дляАніл
Для таких як Ви,секс взагалі суцільна гидота)
Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• 25 мая в 21:08
Ответ дляНічого вдягти
Любит. Им уже под 50
Дети взрослые, дочь в Словакии
Имеет возможность
А почему не ездить ? Там люди живут и семьями даже, и парами ( кто может, хочет, не боится ). Но, у неё работа и дом в другой области
Квартиру снимают одну на две комнаты, с товарищем. Мыться, спать и готовить им тоже где-то нужно
Они не роботы
Дети взрослые, дочь в Словакии
Имеет возможность
Они не роботы
Нічого вдягти• 25 мая в 21:08
Ещё и детей бросают дома.
Хотите, чтобы мы были в восторге, от самоотверженности.
Едьте конечно, дело семейное. Но я, в прифронтовой зоне, первый раз такое слышу.
Пушап Мі мі• 25 мая в 21:09
Ответ дляГлас_Народа
Вона їде з якою метою?
А у вас есть муж? Доя каких целей он у вас ?
Царевна_несушка• 25 мая в 21:09
Ответ дляНічого вдягти
Щоб поспати хоч по людські не в толпі мужиків, а поруч з рідною людиною. І поахаться, і покормити також. Це підтримка. Людина, в кого нікого немає на 0, цього ніколи не зрозуміє.
Марафетчица• 25 мая в 21:09
В мене знайома їздить, інколи на авто, іноді поїзд і перекладними. Син підліток то буває з нею буває без нього, з ким залишає незнаю.
Нічого вдягти• 25 мая в 21:09
Ответ дляНіколи не збрешу
Так он домой приезжает, через неделю поддержит.
Зачем под обстрелы лезть, если у вас дети?
Ніколи не збрешу• 25 мая в 21:10
Ответ дляНічого вдягти
кто домой приезжает??