Брехушечка• Изменено 25 мая 2025
Питання до жінок, які їздять провідувати чоловіків, що служать і в яких є діти
Ось ви коли їздите до чоловіка, або хлопця свого, з ким в цей час дитина ваша? Чи можливо вдома залишаєтеся і чекаєте чоловіків, щоб не наражати себе на небезпеку , враховуючи, що ви не лише жінка, а ще й мама. Як виходите із ситуації , коли довго не бачитеся
Брехушечка
• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
А что, на линию фронта можно поехать в гости?😲
Господи, пройдіть повз заради всього святого
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Не поняла...
Глас_Народа• 25 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
А Ви вважаєте це розумно?
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
И даже живут постоянно. Да., что для вас линия фронта? Отметина на земле? Рядом есть города, поселки и села
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не удивительно
Мужики воюют. Чего туда лезть, под ногами путаться? И при чем тут святые?
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Мужики воюют, потом их отпускают на несколько дней
У сестры воюет муж, неделю на нуле, неделю в городе рядом
Она ездит
Кросівки оригінал• 25 мая 2025
Ответ дляАніл
У мене жінка лишалася дома з дітьми. А в сектор приїжджала коханка. Якось приходиться виходити з положення
Пхххх фантазеееееер
Душка-свекрушка)))• 25 мая 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Пхххх фантазеееееер
Та там диагноз по другому звучит, но промолчу, в бан не охота
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Она ездит
Простите, но зачем она туда ездит? Накормить его, или поахаться, или зачем?
Глас_Народа• 25 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Она ездит
Вона їде з якою метою?
Бандитка Сью• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Щоб в масажку не ходив.
Ніколи не збрешу• 25 мая 2025
Ответ дляГлас_Народа
Вона їде з якою метою?
увидеть близкого человека, обнять, подержать за руку
Бандитка Сью• 25 мая 2025
Ответ дляАніл
Гидота
Царевна_несушка• 25 мая 2025
Залишаю доньку на своїх батьків. Але в мене підліток, тому ще питання, хто за ким наглядає) Їду завжди на три дні. На чужих людей певно б не залишила ні якому віці.
Бандитка Сью• 25 мая 2025
Ответ дляАніл
Для таких як Ви,секс взагалі суцільна гидота)
Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Любит. Им уже под 50
Дети взрослые, дочь в Словакии
Имеет возможность
А почему не ездить ? Там люди живут и семьями даже, и парами ( кто может, хочет, не боится ). Но, у неё работа и дом в другой области
Квартиру снимают одну на две комнаты, с товарищем. Мыться, спать и готовить им тоже где-то нужно
Они не роботы
Дети взрослые, дочь в Словакии
Имеет возможность
Они не роботы
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ещё и детей бросают дома.
Хотите, чтобы мы были в восторге, от самоотверженности.
Едьте конечно, дело семейное. Но я, в прифронтовой зоне, первый раз такое слышу.
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляГлас_Народа
Вона їде з якою метою?
А у вас есть муж? Доя каких целей он у вас ?
Царевна_несушка• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Щоб поспати хоч по людські не в толпі мужиків, а поруч з рідною людиною. І поахаться, і покормити також. Це підтримка. Людина, в кого нікого немає на 0, цього ніколи не зрозуміє.
Марафетчица• 25 мая 2025
В мене знайома їздить, інколи на авто, іноді поїзд і перекладними. Син підліток то буває з нею буває без нього, з ким залишає незнаю.
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Так он домой приезжает, через неделю поддержит.
Зачем под обстрелы лезть, если у вас дети?
Ніколи не збрешу• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
кто домой приезжает??