Брехушечка• Изменено 25 мая 2025

Питання до жінок, які їздять провідувати чоловіків, що служать і в яких є діти

Ось ви коли їздите до чоловіка, або хлопця свого, з ким в цей час дитина ваша? Чи можливо вдома залишаєтеся і чекаєте чоловіків, щоб не наражати себе на небезпеку , враховуючи, що ви не лише жінка, а ще й мама. Як виходите із ситуації , коли довго не бачитеся
Ніколи не збрешу• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ехать на линию фронта, чтобы потрахаться. Оставлять детей дома, и требовать к себе уважения? Его нет.
от вас никто человеческого и не требует, бесполезно и вы обещали уйти из темы, ну так вперед, уважайте себя и держите свое слово
ТайТаке• 25 мая 2025
Ответ дляАніл
Тебе забув спитати
Бач. Ти забув. А я добра. Нагадала.
Доктор Хаос• 25 мая 2025
Ответ дляАніл
До крайніх блокпостів
Хоть не звізди, хоч розумієш де той крайній блокпост?
А я нівроку• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Удалено администрацией...
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Держите свою похоть при себе.
Война идёт.
ТайТаке• 25 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Бляха , я сама сьогодні не спала, тільки засну - вибух, тільки засну- ще гучніший вибух 🤯
Я в цю нiч в погреб вино з собою потягла
А завтра здавати аналізи . Щапис на самий ранок треба виспатись
Аніл• 25 мая 2025
Ответ дляДоктор Хаос
))
ТайТаке• 25 мая 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ну да. Він їх обслуговує.
Ніколи не збрешу• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Держите свою похоть при себе.
Война идёт.
вот это вы ограниченная...
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляГлас_Народа
Тобто ризикувати своїм життям, щоб звозити себе для потр...ь?
Вы, наверное очень удивитесь, но она же не в окоп едет. А риск жизни есть везде, даже в нашей области сегодня погибли люди. Да, там риск больше
И там живут люди, которые даже не выезжали.
Она взрослый человек - сама за себя отвечает
Ангелок з ріжками• 25 мая 2025
Ответ дляПроработник
Бывает так, что мужей любят.
Тут мабуть не про це.... Відповідальність перед дітьми. Шансів там загинути більше. І мама може не повернутись.Особливо коли діти ще малі.
Ангелок з ріжками• 25 мая 2025
В мене чоловік байкер. Перші роки каталась з ним,але багато було аварійних ситуацій. Бо в машині і на байку ступень захисту різний. То коли у нас народились діти, я відмовилась більше їздити. Кажу, хоч хтось з батьків повинен залишитись живим і цілим.
TaFo• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Не поняла...
перевожу. Уползай. просто молча уползай
Глас_Народа• 25 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
В темі йдеться про дітей, тобто кидає дітей, ризикує заради чого?
автор Брехушечка • 25 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ось в я про це. Душа розривається і тут я маю бути і там потрібна
Ангелок з ріжками• 25 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Я вас розумію. Але таке сьогодення наше. Живемо в нелюдських умовах і як сказала мені психолог, в таких умовах- правильних/ неправильних рішень просто немає. Якщо ви зрозуміли про що я.
Проработник• 25 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
А есть гарантия, что дома всё будет в порядке?
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляГлас_Народа
Я уже написала, что дети взрослые
И живут отдельно
Они вдвоем друг у друга.
Я считаю, что детей туда брать и не нужно, но и полностью защитить детей и у себя дома уже практически невозможно, в половине Украины так точно.
Пушап Мі мі• 25 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Да. Сейчас нет правильных решений
Большинство поступает по интуиции
Многое зависит от самого человека и его страхов, окружения
Все немного фаталисты
Как говорят, выжил после такой ночи, то ещё поживу
А сколько ? Сколько нибудь
Ангелок з ріжками• 25 мая 2025
Ответ дляПроработник
Це інша філософська тема. Чи треба зайвий раз ризкувати? Береженого Бог береже? Чи від всього не зберегтися? Ми часто з подружками про це сперечаємось)
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Удалено администрацией...
автор Брехушечка • 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Удалено администрацией...
автор Брехушечка • 25 мая 2025
Всім дякую 🙏
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Удалено администрацией...
Моему 76 лет. Он капитан первого ранга, уже на пенсии. Пишу не от фонаря.
И не могу себе представить, как рядовые, любуются вашим семейным счастьем.
А совесть есть ?
автор Брехушечка • 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
А совесть есть ?
Удалено администрацией...
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
Удалено администрацией...
Офицер, или рядовой?
Проработник• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Удалено администрацией...
Не переживайте. Не все любят настолько. Видела тех, кто рад что избавился...
Нічого вдягти• 25 мая 2025
Ответ дляПроработник
Я за ребят переживаю, которые в окопах. И к ним жена с булочкой, не приехала.
Проработник• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ну так значит не ту выбрали, бывает.
Булочек на всех хватит))
Ніколи не збрешу• 25 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
А совесть есть ?
вас уже сто раз послали, вы обещали свалить из темы, ну так валите к своему деду и не мешайте людям жить. Переживательница , блин, к рядовым тоже ездят, не переживай. Вставай уже с лавки и чеши домой спать