Роздратована шкіра• 25 мая 2025

Принудительное усыновление

Жена умерла. Мужчина женился, остался ребенок. Воспитывали родители жены и потом соцслужбы решили у родителей забрать ребенка и отдать отцу, но новая его женщина категорически против. У нее просто истерия. Как вы думаете какие перспективы у этой ребенка в семье где новая жена мужа от одного воспоминания в агонии?
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Позбавлення батьківських прав не звільняє від батьківських обов´язків (аліменти).
А позбавляють прав через що?
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
А позбавляють прав через що?
Бо дитина 3 місяці в садочок не ходила. Я вже засипаю.
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Вже не сусіди, а вихователі стуканули?
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляРепетиторша
Она забыла какой возраст придумала вначале
На момент залишення дитина з бабою було 4 роки, зараз уже 5,5.
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Так он ведь воспитывать не желает и ребёнок живёт не с ним. С чего вдруг его тогда от мобилизации освобождать?
Так)
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Что-то бабуся притихла)
Я засинаю.
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляКонтрольница
следите внимательно)
в любом случае, стоит війти и на ювеналов и на омбудсмена
О, це цікава ідея)
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Добре, що ви на інший поверх переїхали, а не на іншу вулицю, чи в інший район . )))
Що доброго? Що сусіди незаконно злили нову адресу? Вони не мали права розповсюджувати особисту інформацію, яку дізнались випадково.
Я думаю, що сусіди навіть службові посвідчення не питали у сторонніх осіб перед тим, як направити їх в сім´ю з маленькою дитиною о 21:00.
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Повідомили сусіди, що дитина не отримує того , що могла б у батька. Сусіди там контроль над усіма контролями.
Не отримує агресію, булінг, стусани?
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Які службові посвідчення о 21-00 ?
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Ой, не знаю хто що. Якби мене перевіряли, то ми з дитиною вчора до 23.00 були на концерті. Я навіть, можу відео скинути. І в п´ятницю були. Так що тут ще зловити треба, коли вдома.
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Не отримує агресію, булінг, стусани?
Важко сказати, дитина там вкрай непосидюча, фігаро тут, фігаро там.
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Які службові посвідчення о 21-00 ?
А які службові особи в дім до дитини о 21:00?
Українці люблять догоджати стороннім особам і зливати інформацію про ближніх.
Цьому в школах вчать: вчитель питає про учня, і діточки доповідають чому нема, де, що робить. А буває, вчитель не питав навіть, а діточки гордо вивалили інформацію, здали однокласника.
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Тільки такі як ви вірять тролям)
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
На якому концерті ви були до 23-00?
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
’Зловити’. Як ТЦКашники.
То ви знаєте статтю 30 Конституції України?
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
На якому концерті ви були до 23-00?
Я не писала, що працюю на удальонці? Вибачте, уточню. Я ж за кордоном.
То ми на оперу були.
То в костелі. То в театрі.
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
То ми на оперу були.
То в костелі. То в театрі.
Ого. Ви в соцслужбі на удальонці?
Мушля з Криму• 26 мая 2025
Автор, пишіть місто (населений пункт), де дитина, і адресу вашої соціальної служби, давайте з вашим начальником розберемся. Що він мутить? Тут щось дивне.
Мушля з Криму• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Автор, це все закордоном відбувається? Ви знаходитеся закордоном і працюєте в соціальній службі там же? В Німеччині, наприклад. Там наклепи люблять, плюс невідвідування садочка (школи) також щось насторожує. Це у вас перепетії такі не в Україні?
ФруктЕщеТот• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Батька взагалі нічого і ніхто не цікавить. Там неблагополучна сім´я. Батько трошки дивний. По віддео це взагалі дуже дивна розмова батька з дитиною. Вроді і не матюкається, і щось питає, але пресинг жорсткий, дитина може розплакалась просто під час розмови по телефону, він її психологічно нищить, перебиває, допитує, н
Дитина питає як справи, він не дає відповіді на жодне питання, не діалог, а монолог . Такий собі психологічний цілеспрямований триллер.
Бідна дитина. Дуже жалко, що насильно віддають батькові. І що, немає ніяких тіток, інших родичів?
ФруктЕщеТот• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Я працівник соцслужби.
Як ви можете бути працівником соцслужби, і не знати, що не може батько всиновлювати, навіть примусово. Він і так є батько, по документах. Якщо в документах не вказано, що він батько, то вже ніякі соцслужби нічого не заставлять.
Русланка з гілки• 26 мая 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Вже не пам´ятаю, здається в садочку опитування робили.
Сама в шоці була, коли в 9 вечора стук в двері і називають ПІБ дитини.
І ще по сусіда шукала, бо ми на першому поверсі жили і ця адреса була в садочку, а потім переїхали на 8. Сусіди підказали де нас шукати. Та і маючи адресу з садочку, могли і на мобільний набрати. Але приходили особисто.
Наверное, это одна из причин, почему современные люди практически не открывают двери, если не было предварительной договоренности.
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляРусланка з гілки
І правильно. Без запрошення тільки бандити, шахраї і ідіоти шастають по чужих хатах.
Голодаю• 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Ні на якому вони не на обліку. У мене моя похресниця жила, коли її батько військовий воював (мама її померла). Ніхто її ніяк не обліковував. Стояла зачинена квартира, дитину ніхто не шукав.
Очень жаль, что не обликовував. Считаю, в таких случаях нужно ставить на учёт под контроль соцслужб. То есть отец, который один воспитывает ребенка-сироту и который должен иметь отсрочку, бросает ребенка на других людей и переселяет его из собственного дома. Бедный ребёнок
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляГолодаю
А ви спробуйте добитись, щоб батька відпустили з війни виховувати дитину, коли маму вбили.
Йому говорять, що для дітей військовослужбовців є прекрасні дитбудинки. Офіційно уйти з війни майже нереально.
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Яку відстрочку має батько, якщо він кадровий військовий? мені таких, як ви, очєнь жаль((((
Голодаю• 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Я подумала, что мама умерла до того, как папа пошел на войну. Если после, то это другой случай.
Голодаю• 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
У меня есть знакомые кадровые-военные, у одного жена-инвалид, а у другого дочка-инвалид. Никто из них не воюет.
Бла бла бла• 26 мая 2025
Ответ дляГолодаю
Війна взагалі-то почалась в 2014. І кадрові військові не мають вибору - воювати чи ні. Вони виконують накази. Але вам видніше - і кому воювати, і кого обліковувати.