Роздратована шкіра• 25 мая 2025

Принудительное усыновление

Жена умерла. Мужчина женился, остался ребенок. Воспитывали родители жены и потом соцслужбы решили у родителей забрать ребенка и отдать отцу, но новая его женщина категорически против. У нее просто истерия. Как вы думаете какие перспективы у этой ребенка в семье где новая жена мужа от одного воспоминания в агонии?
Ms. Скромность• 26 мая 2025
Ответ дляПузата Хата
У ребенка есть отец. И если он не против, чтобы он жил у родителей, то никому больше дела нет. Ситуация странная.
Реально странна. Я все дитинство виросла у бабусі при живих батьках. Жодних питань не виникало ні в кого, взагалі.
Голена блондинка• 26 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
І чому такі чмошні чоловіки не роблять вазектомію з молодості ще( Шкода дитину, бо перспективи в неї такі собі(
І ще воно мобілізації не підлягає бо бач дитинка ж на ньому. Бідне дитя ще й дзвоне йому, щось розказує...
Пес Патрон• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Живе вона в дуже гарних умовах, у дитини багато книжок. Є свій куточок, стіл, стілець, велика полиця з книжками. Дитина легка у спілкуванні. Ще не ходить в школу, проте гарно рахує, додає, віднімає, рахує на різних мовах до сто, знає алфавіти різні, пісні, пише.. короче там все норм, маму убило, а так все там чудово.
в 4 роки7
Ms. Любмая жена• 26 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Так он ведь воспитывать не желает и ребёнок живёт не с ним. С чего вдруг его тогда от мобилизации освобождать?
По документам-он единственный родитель. Наверное, поэтому и хочет ребенка к себе забрать.
Допоможіть знайти• 26 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Яку відстрочку має батько, якщо він кадровий військовий? мені таких, як ви, очєнь жаль((((
Таку, як всі.
Мій зйомий сам виховує дитину, служить в частині в місті. І так вже 15 років. Ні на АТО, ні на фронт його ніхто не відправив
Допоможіть знайти• 26 мая 2025
Ответ для-Ань-
Що доброго? Що сусіди незаконно злили нову адресу? Вони не мали права розповсюджувати особисту інформацію, яку дізнались випадково.
Я думаю, що сусіди навіть службові посвідчення не питали у сторонніх осіб перед тим, як направити їх в сім´ю з маленькою дитиною о 21:00.
А яке посвідчення мав вчитель показати?
Їй сказали, бо вона була класним керівником дитини моїх сусідів по під´їзду.
Для чого ви свої фантазії пишете на мої дописи?
Допоможіть знайти• 26 мая 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Наверное, это одна из причин, почему современные люди практически не открывают двери, если не было предварительной договоренности.
Тобто, ви вважаєте, що не відкрий я їй, то соц служби з поліцією спочатку домовилися б про день і час?
Файно Замало• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Повідомили сусіди, що дитина не отримує того , що могла б у батька. Сусіди там контроль над усіма контролями.
А зрозуміло - актівісти #безмилавлюбужопузатичка...
Файно Замало• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Я вам пишу реальну історію. Важко сказати чому таке рішення наш начальник служби прийняв, але він - чоловік - ініціатор цього двіжа. У нього в самого двоє дітей, в Америці живуть.
Може розголос допоможе?
Мусик Пусик• 26 мая 2025
Ответ дляФайно Замало
Може розголос допоможе?
Почитайте всі відповіді автора теми. Це троляка, яка чи то напідпитку, але по забувала що вона писала. То дитині 4 роки, то вже 5.5
А автор в соцслужбі працює на удальонці. Я знаю роботу працівників соцслужби і там неможливо працювати віддалено.
І до чого тут «принудительное усьіновление»
Русланка з гілки• 26 мая 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы имеете права не открывать , если у них нет ордера . Это не милиция, а уже полиция. А если начнут прикапываться,почему не открыли, то так и говорить : « Не открываем после 9». Тоесть, к двери даже не подходите , если никого не ждете. Сколько историй я знаю про полицию конкретно, когда писали заявление на человека, они приходили к тому человеку, никто не открывал. Они приходили обратно и говорили : « А нам никто не открыл (((«. Без решения суда к вам никто не может зайти принудительно в квартиру.
Киев_Елена• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Навпаки, вони категорично проти
Если категорично против - то будет ребенок жить с ними и дальше. По бумагам «отдадут отцу»
Забобонний фрукт• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну, дитина категорично не хоче до нього, і навіть, говорити з ним не бажає. Якщо баба подзвонить поговори з татом, дитина говорить, але потім плаче і каже, що її всі не люблять і вона його і бачити не хоче, це зло. От там така обстановка.
Якщо ви з соц служби, навіщо тому батьку придурковатому віддаєте дитину? Ви не його провчите, а доламаєте дитині життя, аке і так травмоване
Однозначно• 26 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Можливо, але та сім´я (ні батько, ні його нова жінка взагалі не хочуть дитину брати до себе, вона їм взагалі не потрібна).
такого чудного батька сдать в ТЦК и делов-то.
-Ань-• 26 мая 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Так. Вхід в квартиру або по запрошенню господаря, або по рішенню суда.
автор Роздратована шкіра • 26 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
Як цікаво. А як це так по бумагам?