Срочнокпсихологу• 26 мая 2025
Яка може бути природа таких висипів. Як погуглить чи на що звернути увагу?
На обличчі почало сипати . Примірників такі набряклі. І червоні. Роблю прокол і звідти виходить багато крові . Наче під тиском. Іноді є білі виділення але мало. А основному кров.
Срочнокпсихологу
• 26 мая 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Фото покажите хоть
Та нету. Может найду.
Но он как набкхший такой . Красное и воспалннное
Срочнокпсихологу
• 26 мая 2025
Божий одуванчик• 26 мая 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Такого плана ,может выпуклей.
Сказав мені дерматолог що це пероральний дерматит, але щось не проходить то менше то більше піду знову, інший казав демодекс
Срочнокпсихологу
• 26 мая 2025
Ответ дляКарусель-весель
Стафілокок .
Біохімія крові показує його?
Срочнокпсихологу
• 26 мая 2025
Ответ дляМост_Устал
У ребенка так на сахар и глютен было , пришлось убрать все
От можливо. З,їдаю молочку і може буть як чешеться і потім висип . Спочатку наче водянка вискакує.