откуда у кацапни те ракеты и столько дронов?
Маска-0b9f• 26 мая 2025
Потому что Россия поставила экономику на военные рельсы по принципу Все для фронта,все для победы.
Маска-0b9f• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
А ми на що поставили? На зе-марахфон ?
На обогащение властей и их прикорытных прихлебателей
Ответ дляМанула
Спочатку ви, де ті наші ракети, обіцяні найпотужним найвеличнішим лідером сучасності?
А що Вас не влаштовує? Має бути виробництво. Дуже багато виробляється вже зараз дронів. Наш нептун дуже гарно себе показав.
Україна ніяк не мала плани на війну. Коли мова йшла про мову, віру та армію багато скептично до цього відносились. В нас нема таких союзників як у раші.
Зараз маємо вже те, що є.
І!!!! Не Зеленський почав війну! І ми відбиваємося. І військові це роблять на межі можливостей.
Ви ж невідомо, що хочете.
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
Ответ дляМанула
А ми на що поставили? На зе-марахфон ?
ну чому Ви.. ---он прямо зараз по марахвону розказують -про нашу майбутню відбудову. ---’Україна та ЄС створюють фінансові механізми для залучення приватних коштів’..
так що майте на увазі- зараз те , що у нас зараз -все це-фігня.,ось-ось інвестори набіжать.
Ответ дляpavalex
Всем пофиг на наши проблемы, почему за 3 года войны мы ни одной своей ракеты не произвели? И кто русне что должен запретить ? спасибо партнёрам, что вообще дали Патриоты, F16 и тд, иначе уже половина Украины как Бахмут бы выглядела.
вас особисто мали повідомити скільки ракет випустили??
Ответ дляDumky
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
До військових жодних питаннь, вони роблять все і навіть більше! І все це дуже страшною ціною((
А я і не кажу, що Зеленський почав війну. Своїми діями він лише вікно для неї відчинив ... А зараз лише продовжує видавати на гора пусті обіцянки та мирні плани, останній з яких ’путін скоро помре’.
Ви вважаєте, з такою стратегією у нас багато шансів на виживання?
Ответ дляDumky
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
Ну зброя в будь якому випадку має будуватися наша власна.
Ответ дляpavalex
Та можу і державною, війна йде на нашій землі і дякувати партнерам, що підтримали нас, але за 3 роки що ми самі зробили для захисту себе? захисники тримають фронт як можуть, дякую їм за це, а в Києві мости ремонтують по надцятому разу та дороги будують .. мені це дивно, впевнена, що партнерам також
якби ви були в Києві, то знали б , що ВСІ мости Києва - втомилися і в аварійному стані, тож ремонт мостів цілком виправдиний та потрібен.
Труп нареченої• 26 мая 2025
так смішно як українці обсирають трампа
але до потужного питань немає
в нас президент хто? трамп чи вовочка з Кривого Рогу?
але до потужного питань немає
Труп нареченої• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
Вся трійця трамп-путін-зеленський як спеціально зійшлися в одній точці, дуже гарні партнери-опоненти один для одного ...
та кидайте тапками але я вважаю там все давно вирішено
цирк для людей тільки влаштовують
гине нація(
цирк для людей тільки влаштовують
гине нація(
Natal_ka91• 26 мая 2025
Ответ дляЕленнн
зато потужно сказав- до кінця 25р.- буде 3000 ракет.
правда,чи доживемо ми до того кінця , то вже наші проблеми.
А тим часом прогнозують по 500-1000 шт шахедів до кінця року... не уявляю, що то буде коли такій рій будуть щодня запускати
your style• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
А до чого тут пуйло про захист нашого населення? путя вбиває, а про захист повинен верховний подбати. Ні?
your style• 26 мая 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
читаю эту всю кашу ,и вопрос почему к зе и его окружению нет вопросов о защите людей ,а только о защите себя он занят в евросоюзах , куда нас не взяли
вони ж вибрали цього недалекого, тепер обісрались , і носять на руцях його, бо признати ж свою помилку, то ж просто немає ані розуму, ані хоробрості