Espresso_caffe• 26 мая 2025

почему так возросла интенсивность обстрелов?

откуда у кацапни те ракеты и столько дронов?
Шеллар• 26 мая 2025
Ответ дляЕленнн
зато потужно сказав- до кінця 25р.- буде 3000 ракет.
правда,чи доживемо ми до того кінця , то вже наші проблеми.
Удалено администрацией...

Dumky• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
рф має в запасі орієнтовно 500 балістичних ракет — The Economist
(с,)

А скільки маємо ми? 0,0? Це перемога! Слава Зеленському! І мані!
А навіщо Вам відстрілюватись? Ви ж чекаєте росію та мир від неї?
Еленнн• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
Кажіть, люблю слухати ...
3000 щось малувато, він мільйонами та мільярдами зазвичай оперує
Удалено администрацией...
Манула• 26 мая 2025
Ответ дляЕленнн
Удалено администрацией...
Манула• 26 мая 2025
Ответ дляDumky
Я дуже рада, що ви краще за мене все знаєте, що я чекаю!
Дякую, дуже дякую! (с.)
Dumky• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
Дякую, дуже дякую! (с.)
То дайте відповідь навіщо Вам ракети?
Манула• 26 мая 2025
Ответ дляDumky
То дайте відповідь навіщо Вам ракети?
Спочатку ви, де ті наші ракети, обіцяні найпотужним найвеличнішим лідером сучасності?

Еленнн• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
Удалено администрацией...
спробуйте. там така спокійна розслабляюча риторика.(мої сусідки -пенсіонерки дуже люблять куняти під канал..-вся подача рівномірно і спокійно. )., зрозуміло,чому дофіга грошей вкидають в проект . .
Маска-0b9f• 26 мая 2025
Потому что Россия поставила экономику на военные рельсы по принципу Все для фронта,все для победы.
Манула• 26 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А ми на що поставили? На зе-марахфон ?
Маска-0b9f• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
А ми на що поставили? На зе-марахфон ?
На обогащение властей и их прикорытных прихлебателей
Dumky• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
А що Вас не влаштовує? Має бути виробництво. Дуже багато виробляється вже зараз дронів. Наш нептун дуже гарно себе показав.
Україна ніяк не мала плани на війну. Коли мова йшла про мову, віру та армію багато скептично до цього відносились. В нас нема таких союзників як у раші.
Зараз маємо вже те, що є.
І!!!! Не Зеленський почав війну! І ми відбиваємося. І військові це роблять на межі можливостей.
Ви ж невідомо, що хочете.
Еленнн• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
А ми на що поставили? На зе-марахфон ?
ну чому Ви.. ---он прямо зараз по марахвону розказують -про нашу майбутню відбудову. ---’Україна та ЄС створюють фінансові механізми для залучення приватних коштів’..
так що майте на увазі- зараз те , що у нас зараз -все це-фігня.,ось-ось інвестори набіжать.
Леска• 26 мая 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Показывают свою готовность к миру.
було б смішно, якби не так сумно
Леска• 26 мая 2025
Ответ дляpavalex
Всем пофиг на наши проблемы, почему за 3 года войны мы ни одной своей ракеты не произвели? И кто русне что должен запретить ? спасибо партнёрам, что вообще дали Патриоты, F16 и тд, иначе уже половина Украины как Бахмут бы выглядела.
вас особисто мали повідомити скільки ракет випустили??
Леска• 26 мая 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Скорее всего у него как у Байдена - старческие болячки прогрессируют. Нельзя пенсионеров допускать к вождению авто и управлению страной.
до речі, для водіння авто треба проходити психітара, а для керування країною - ні.
Манула• 26 мая 2025
Ответ дляDumky
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
До військових жодних питаннь, вони роблять все і навіть більше! І все це дуже страшною ціною((
А я і не кажу, що Зеленський почав війну. Своїми діями він лише вікно для неї відчинив ... А зараз лише продовжує видавати на гора пусті обіцянки та мирні плани, останній з яких ’путін скоро помре’.
Ви вважаєте, з такою стратегією у нас багато шансів на виживання?
Чомучка• 26 мая 2025
Ответ дляDumky
Зараз маємо вже те, що є.
Ви ж невідомо, що хочете.
Ну зброя в будь якому випадку має будуватися наша власна.
Чомучка• 26 мая 2025
Ответ дляЛеска
Насправді - було б добре

Леска• 26 мая 2025
Ответ дляpavalex
Та можу і державною, війна йде на нашій землі і дякувати партнерам, що підтримали нас, але за 3 роки що ми самі зробили для захисту себе? захисники тримають фронт як можуть, дякую їм за це, а в Києві мости ремонтують по надцятому разу та дороги будують .. мені це дивно, впевнена, що партнерам також
якби ви були в Києві, то знали б , що ВСІ мости Києва - втомилися і в аварійному стані, тож ремонт мостів цілком виправдиний та потрібен.
Труп нареченої• 26 мая 2025
так смішно як українці обсирають трампа
але до потужного питань немає
в нас президент хто? трамп чи вовочка з Кривого Рогу?
Манула• 26 мая 2025
Ответ дляТруп нареченої
так смішно як українці обсирають трампа
але до потужного питань немає
Вся трійця трамп-путін-зеленський як спеціально зійшлися в одній точці, дуже гарні партнери-опоненти один для одного ...
Труп нареченої• 26 мая 2025
Ответ дляМанула
та кидайте тапками але я вважаю там все давно вирішено
цирк для людей тільки влаштовують
гине нація(
Natal_ka91• 26 мая 2025
Ответ дляЕленнн
А тим часом прогнозують по 500-1000 шт шахедів до кінця року... не уявляю, що то буде коли такій рій будуть щодня запускати
Татьяна-57fb• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Татьяна-57fb• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Леска• 26 мая 2025
Ответ дляЧомучка
Насправді - було б добре
Тільки вас чи ще когось? Може одразу фсб, путіна в список розсилки включати?
your style• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
А до чого тут пуйло про захист нашого населення? путя вбиває, а про захист повинен верховний подбати. Ні?
your style• 26 мая 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
читаю эту всю кашу ,и вопрос почему к зе и его окружению нет вопросов о защите людей ,а только о защите себя он занят в евросоюзах , куда нас не взяли
вони ж вибрали цього недалекого, тепер обісрались , і носять на руцях його, бо признати ж свою помилку, то ж просто немає ані розуму, ані хоробрості
Манула• 26 мая 2025
Сьогодні вже 364 бпла було застосовано рфією ...