бифидобактерияЖоржик• 26 мая в 14:02

Хто виїхав у Бельгію?

Чи задоволені? Яку частину обрали? Як дається мова? Чи бачите перспективи для себе, можливість залишитися у країні? Чи дуже складно знайти роботу?
Чи можете порадити зараз цю країну тим, хто буде виїжджати тільки зараз? Що треба знати?
Дякую.
Безсовісна кума• 26 мая в 14:57
Ответ дляАнютины ласки
Наприклад хто?
Та все. Пункты приема беженцев постепенно закрылись во многих странах. Раньше на вокзале можно было подойти и взять тот же бутерброд и чай, сейчас уже нигде нет такого. Многие лагеря свернулись, программы сократились или вообще прекратились, бесплатная раздача вещей и продуктов осталась очень ограниченному кругу лиц.
З бісиками• 26 мая в 14:57
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
тобто в Бельгію - не ’на расстоянии’, а в Україні - ’все равно не вместе’? шикарна логіка)))
Что? Вы о чем?

И то и то на расстоянии, а потому в чем разница?
Потужна махіна• 26 мая в 15:01
Ответ дляdiablo12
Да , помню как гнобили тех кто выехал местные форумчанки, а теперь смотри и сами на выплаты претендуют и бегут вприпрыжку. Вот она жизнь какая
Ви для цього ’пасьотесь’ на українському форумі, щоб відслідковувати хто виїхав?
Потужна махіна• 26 мая в 15:03
Ответ дляdiablo12
Та я вообще за свои от начала войны в Польше живу, поэтому мне просто интересно наблюдать за этими изменениями в обществе. И сто процентов многие из кудахтающих тогда и поливающих помоями адекватных людей, которые выехали и вовремя вывезли своих детей а не мариновать их 3 года под обстрелами, уже собрали чемоданы и размышляют не отменили ли выплаты
Матрьошки по всьому світу є, робота у вас така. Так що, не здивували.
AnnaOst• 26 мая в 15:11
Ответ дляdiablo12
Так. А брава команда героїчних боневтікш, які таврували соромом всіх виїхавших, взагалі здулася
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:12
Ответ дляЗ бісиками
Что? Вы о чем?

тоді чому тут гнобили тих, хто виїжджав раніше і пропонували ’спокійні регіони’?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:12
Ответ дляПотужна махіна
А вона хіба неправду написала?
З бісиками• 26 мая в 15:13
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Понятия не имею, но вот чего я не понимаю, так это зачем выезжали ТК, кто жил в этих самых спокойных областях.
ШанельКуКу• 26 мая в 15:14
Моя інфа вже не актуальна, але напишу.
1) Співробітниця + дитина підліток+подружка, виїздили в Бельгію (біля Брюсселя), спочатку жили у іншої подружки (знайшла якихось знайомих з вільним флігелем/підвалом), отримували виплати і дочекались соц. житла (десь рік чекали), отримали квартиру з 2-ма спальнями на 3-х. Співробітниця весь час працювала онлайн, і наприкінці 2023 повернулась в Україну.
2) Подружка. Виїхала до далеких родичів (біля Брюгге), отримувала виплати (казала що отримати житло нереально, а самій знімати занадто дорого), працювала онлайн в укр компанії, весною 2023 повернулась. Вважала що було хибне рішення їхати в Бельгію, краще б було пересидіти на Закарпатті і повернутись до Києва.

Але всі вони повернулись ще у 2023, не впевнена що зараз не жалкують про це.
задумчивая мордочка• 26 мая в 15:14
Ответ дляЗ бісиками
Вы ведь с мужем выехали? Потому вы и не понимаете, что люди 3 гола сидели надеясь на окончание войны, так как не все готовы семью рушить ради выезда.
Ви мене вибачте звичайно, але от спитаю: воно того варте? От що це за сім´я якщо в ній дорослі люди не готові поставити на перше місце життя і здоров´я дітей?
Анютины ласки• 26 мая в 15:14
Ответ дляБезсовісна кума
Але всі країни , як і раніше , приймають
Я супер-пупер• 26 мая в 15:15
Ответ дляdiablo12
Кто там бежит, мыть полы последнее дело
автор бифидобактерияЖоржик • 26 мая в 15:15
Ответ дляТоскующая
А где автор?
Сделала вброс и пошла пить чай с плюшками?
Так по темі лише одна відповідь про Бельгію! Нащо мені на оте інше реагувати?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:15
Ответ дляAnnaOst
Бо, як казав мій тато, ’треба завжди спочатку озиратись на власні задні колеса’. Цікаво, де зараз Тетёха, що на початку тут біснувалась? Хтось писав, що чкурнула до Англії, як лиш тата поховала лежачого. А скільки пафосу було
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:16
Ответ дляЗ бісиками
У кожного свої причини, тому завжди треба дивитись за собою
Я супер-пупер• 26 мая в 15:16
Ответ дляdiablo12
Но чета колоноскопию едете в Кмев делать
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:17
Ответ дляЯ супер-пупер
Кто там бежит, мыть полы последнее дело
і то правда, а нашим пронькам мити за копійки, пропонуючи себе на Кабанчику, то ’почетное дело’
Я супер-пупер• 26 мая в 15:17
Ответ дляdiablo12
Нет кстати муж у меня в Украине, правда может выезжать
А хоцца)
Тра Ля Ля• 26 мая в 15:17
Бельгія приймає. Але там повна Жо…. з житлом. Бельгійські сімʼї вже не приймають українців, зняти житло дорівнює нулю, бо бельгійці не хочуть здавати українцям житло.
З бісиками• 26 мая в 15:18
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну конечно стоит, если люди создают местью. Ну так я уже выше писала, что в Киеве в принципе нормально было, тут живут миллионы людей и детей много, которые живы и здоровы.
Опять таки, если родители думают ещё р о себе, то это тоже нормально, потому как ребенок вырастает и уходит жить свою жизнь, а мама в итоге останется одна или того хуже, будет вылазить в семью ребенка.
автор бифидобактерияЖоржик • 26 мая в 15:18
Ответ дляТра Ля Ля
Але ж там живуть тисячі українців?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:19
Ответ дляТра Ля Ля
думаю, краще за все шукати автору інформацію на офіційних сайтах Бельгії для біженців і в місцевих групах
А шо сталося?• 26 мая в 15:19
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
О, та була знатним іпаньком
З бісиками• 26 мая в 15:20
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну оно то да, но все же странно такое поведение.
Тра Ля Ля• 26 мая в 15:20
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Але ж там живуть тисячі українців?
Так, але це ті які виїхали на початок війни та чекали більше року соціальне житло. Перед тим як стати на чергу на соціальне житло, де ви збираєтеся жити? Та ще треба 2 місяці за щось жити, бо дають першу виплату тільки через 2 місяці.
Я супер-пупер• 26 мая в 15:20
Аннаост побанила всех, теперь жалуется, что никто ей не пишет)
Тра Ля Ля• 26 мая в 15:21
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я жила там рік, так що знаю що пишу
Мушля з Криму• 26 мая в 15:21
Ответ дляЯ супер-пупер
А навіщо їй писати ?
Я супер-пупер• 26 мая в 15:21
Читаешь, как выехавшие злорадствуют. А потом, почему вы так к нам относитесь.
Относимся как вы заслуживаете, по привет ответ
задумчивая мордочка• 26 мая в 15:22
Ответ дляЗ бісиками
Чесно? Якби чоловік мені не сказав категорично, безапеляційно і без жодного сумніву що я і дитина маємо поїхати, він вже давно не був би моїм чоловіком. Це питання пріоритетів просто. Любов це ставити інтереси того кого любиш на перше місце, сім´я це піклуватися в першу чергу про тих, хто сам про себе не може поспілкуватися. А коли всі сидять під обстрілами бо як де ото дорослого мужика, який не може поїхати з об´єктивних причин, кинути, то для мене це сюр. Мені цікаво що такі мами думають після таких ночей як от вчора була