бифидобактерияЖоржик• 26 мая в 14:02

Хто виїхав у Бельгію?

Чи задоволені? Яку частину обрали? Як дається мова? Чи бачите перспективи для себе, можливість залишитися у країні? Чи дуже складно знайти роботу?
Чи можете порадити зараз цю країну тим, хто буде виїжджати тільки зараз? Що треба знати?
Дякую.
Мушля з Криму• 26 мая в 15:22
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Але ж там живуть тисячі українців?
Не дуже й багато, але їх приймали на початку в сімʼї і рік розселяли
Я супер-пупер• 26 мая в 15:22
Ответ дляМушля з Криму
А навіщо їй писати ?
Пишет же, что поуменьшись тех, кто выступал на несчастных беженок
Тра Ля Ля• 26 мая в 15:22
Ответ дляМушля з Криму
Так воно і є. Зараз сімʼї вже не приймають українців
задумчивая мордочка• 26 мая в 15:23
Ответ дляЯ супер-пупер
Аннаост побанила всех, теперь жалуется, что никто ей не пишет)
Я не скаржуля, а констатую факт що бойових боневтікш щось вітром здуло
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:25
Ответ дляЗ бісиками
Ну оно то да, но все же странно такое поведение.
в чому странне? на початку всі бігали вдома через тривоги, в школах так само навчання не було, ситуація була невизначена... в мене ’спокійний регіон’, але багато хто зі знайомих, у кого аеропорт поруч, виїхали. Включають тривогу - ти на роботі, а діти сидять вдома і гадай, прилетить-ні, поцілять чи промахнуться. Або діти в школі, тривога, в шкільному чаті ’забирайте дітей’, а ти на роботі на виїзді в район
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:25
Ответ дляЯ супер-пупер
а Ви пишіть без аноніма, може розбанить
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:26
Ответ дляМушля з Криму
А навіщо їй писати ?
ото питаєте))) а зцідитись?
Міняйловна• 26 мая в 15:26
Ответ дляЯ супер-пупер
Читаешь, как выехавшие злорадствуют. А потом, почему вы так к нам относитесь.
Относимся как вы заслуживаете, по привет ответ
Та ні. Це повернення боргу всім тим, хто писав їм про втікачів, щурів, ви там не звикайте, вас погонять, що ви там буде робити, підлоги мити.
Все повертається.
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:27
Ответ дляЯ супер-пупер
так може навпаки, відповідають вам тим, що ви три роки на них лили? Хоча злорадства я не побачила, наприклад
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:28
Ответ дляЯ супер-пупер
так пишіть без аноніма, не стримуйтесь
Міняйловна• 26 мая в 15:29
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чомусь забувають про це, а зараз, ображають, як сміють, святі ж
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:30
Ответ дляМіняйловна
Все повертається.
Це точно, спостерігаю в своєму оточенні таких... тепер вони ображаються ’а нас за что’. Сидить на роботі чудо, обсирало всіх і вся, а тепер ниє, що треба виїздити, а всі знайомі, хто виїхав, як води в рот понабирали чи поблокували взагалі
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:31
Ответ дляМіняйловна
ага, лиш втихаря тикають на правду імпотентні висячі пальчики. Не подобається правда
Міняйловна• 26 мая в 15:31
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так таким і треба.
Міняйловна• 26 мая в 15:31
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Сподіваюсь, що цей пальчик відсохне.
МаргариткаW• 26 мая в 15:31
Ответ длязадумчивая мордочка
Чесно? Якби чоловік мені не сказав категорично, безапеляційно і без жодного сумніву що я і дитина маємо поїхати, він вже давно не був би моїм чоловіком. Це питання пріоритетів просто. Любов це ставити інтереси того кого любиш на перше місце, сім´я це піклуватися в першу чергу про тих, хто сам про себе не може поспілкуватися. А коли всі сидять під обстрілами бо як де ото дорослого мужика, який не може поїхати з об´єктивних причин, кинути, то для мене це сюр. Мені цікаво що такі мами думають після таких ночей як от вчора була
вам сюр, а другие жёны не понимают, как можно бросить мужа в нынешних реалиях, когда даже в магазин не выйдешь без риска быть словленным тцкашниками. что ему? сдохнуть от голода?

знаю случаи, когда женщины выезжали, собирали деньги с пособия/работали и покупали мужьям выезд из этого концлагеря... тогда ещё было подешевле.

очень сомневаюсь, что ваш муж в восторге, что вы его кинули...это предательство.
Потужна махіна• 26 мая в 15:32
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А вона хіба неправду написала?
А яка ’правда’? Якщо всі звалять закордон, то ,навіть українського форуму не буде. Якщо так ’воняет’ Україна ,то навіщо слідкувати? Уїхали, викреслили і живіть, де бажаєте. А не повчають єхідно тих, хто тут залишився і тримає країну, допомагає захисникам..
AnnaOst• 26 мая в 15:33
Ответ дляМаргариткаW

Ну я ж кажу питання пріорітетів
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:35
Ответ дляМіняйловна
Так таким і треба.
Справа в іншому: мені би після такого гімнометання не вистачило наглості потім просити обісраних про допомогу, якось сама би вигрібала. А ця а шо такоє, могли би і помогти
З бісиками• 26 мая в 15:35
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну вот видите, вы хотите, что бы за вас принимали решение для вас отъезд это кинуть взрослого мужика, который не может выехать (никаких объективных причин для этого нет).
А многие пары имеют партнёрские отношения, для них все члены семьи ценны и для них отъезд это разлука с любимым и лишение ребенка любящего отца, потому и сидят, приняв обоюдно решение.

Что думают? А вы не знаете? Как бы целую тему это обсуждаем.
Міняйловна• 26 мая в 15:37
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Швиденько забули, як ніби нічого не було, але пам´ятають. І сорому ж нема.
З бісиками• 26 мая в 15:37
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вначале ок, но можно и вернуться было. Опять таки, если говорить про Закарпатскую область, то там всегда все ок.
Фантазерша• 26 мая в 15:38
Ответ дляAnnaOst
Так. А брава команда героїчних боневтікш, які таврували соромом всіх виїхавших, взагалі здулася
100 %
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:39
Ответ дляПотужна махіна
’повчають єхидно’ - то лиш у ваших власних очах, через власне незадоволення своїм становищем. Мене ніхто не повчає єхидно, бо я прийняла свідоме рішення, а не через обставини і залишилась через них. Вам ніхто не заважає так само поїхати. Далеко не всі, хто залишився, тримають країну і допомагають захисникам. А часто навіть шкодять, де можуть. Навіть тутешні теми про мобілізацію і податки - тому підтвердження. Про колаборантів, зрадників і навідників, котрих ловлять пачками, взагалі мовчу. Знову ж таки, власне спостереження: саме отакі і найбільше кричать, що вони ’тримають і допомагають’.
Тому не треба на себе чіпляти корону спасительниці: різні поїхали, різні залишились
Міняйловна• 26 мая в 15:40
Ответ дляЗ бісиками

Життя, здоров´я та безпека дітей завжди має вищий пріоритет. Так як вони залежні від дорослих.
Анютины ласки• 26 мая в 15:40
Автор, вам краще швидше збиратися.
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:42
Ответ дляЗ бісиками
а для чого вертатись, щоб що? бігати знову, діти сиділи без світла і без навчання, батьки без роботи або за копійки? Ну і Закарпатська область - одна і не безрозмірна, всього лиш 2% України, якщо не помиляюсь
автор бифидобактерияЖоржик • 26 мая в 15:43
Ответ дляТра Ля Ля
Так, але це ті які виїхали на початок війни та чекали більше року соціальне житло. Перед тим як стати на чергу на соціальне житло, де ви збираєтеся жити? Та ще треба 2 місяці за щось жити, бо дають першу виплату тільки через 2 місяці.
Якщо я правильно читала, то більшість живе не у соціальному житлі. Отримують виплати та на ці кошти орендують житло. Соціальне житло було тимчасовим.
МаргариткаW• 26 мая в 15:44
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
ой, да западная вообще самая перепуганная
сирены боятся. так страшно воет, ойёй
а по факту чухнули в первый же день, патриотки, так мечтали о Европке, а тут такой джек-пот, такая халява, выплаты, жильё... В Украину ездят в отпуск, гинекологу и стоматологу, так же у них там страшнооооо....

европейцы дурачки, нет чтобы фильтровать таких бешенок и те, кто действительно беженцы. но эти хитросделанные макаки позанимали всё жильё, а теперь те, кто действительно нуждается в лагерях живёт.
ну надеюсь европейцы наконец-то прозреют и выпрут этих недо-беженок домой.
Да_Я_ТакаЯ_• 26 мая в 15:44
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Авторе, а чому саме Бельгія? Може краще туди, де вже обжились друзі чи знайомі, котрі на перших порах можуть допомогти, хоч підказати що і куда?