так страшно воет, ойёй
я часто їжджу запасним водієм з бусами, тому свої фантазії і генетичну ненависть до західної будете іншим на вуха вішати, таким самим. як ви. Разом будете зубами клацати)))
Так що, Ваші ’места на пасобіях пазанімали’ ваші зємєлі, нема чого на дзеркало кивати)
в такий скрутный час вы потрибни крайини
. Ви в своїй ненависті навіть не осилили прочитати, що люди поїхали в ті країни, де нема пособій і халяви....
напевно, виїхали так само, як і сім’ї моряків, щоб жити сім’єю. Чи їм зась?
для меня шок был, когда его выбрали.