Чтооооооооооо?• 26 мая в 15:26
Дівчата хрущівка 49,5 це нормальна ціна?
Вишневе 1978 рік стан жилий кондиціонер, бойлер 50$ на руки це нормально?
Парасюха• 26 мая в 17:53
Ответ дляКіма кепка
В хрущах газ і низький поверх, можна паркувати машину без проблем, та і опалення центральне і догріває всі поверхи на відміну від новобудов в умовах блекаутів
Тому хрущ більше дає в умовах війни, а вони поки триває
в хрущах нема паркувальнх місць взагалі або одиничні. Не положено тоді було простому люду мати авто.
Удальонка• 26 мая в 19:06
Ответ дляПригощаю кашею
просп. бажана 2к. - 39000$... ну как б..
це шо за цена, я однушку по такой цене в 15 мин от метро в хрущике не вижу
Чтооооооооооо?
• 26 мая в 21:11
Ответ длялюблю_тортики
Дорого для вишневого! Чому в Киеві не шукаете?
Що дорого?
люблю_тортики• 27 мая в 05:25
Ответ дляЧтооооооооооо?
Що дорого?
Та квартира яку ви хочете купити, ціна завищена