Снегурочко• 27 мая в 07:47

Хто закордоном і в кого лишилися квартири в Україні, чого ви просто так не

запустите внутрішніх переселенців у свої пусті квартири? Особливо тих, в кого знищене житло? Ваші хати просто так простоюють, а так би допомогли людям. Вважаю, що наша держава мала б примусити їх так зробити. Це - прекрасне вирішення проблеми нестачі житла. Не мешкаєш в Україні - житло націоналізується і в ньому мешкають ті, кому це дійсно потрібно.
Пустощі-веселощі• 27 мая в 07:48
Ви не в собі? Ви багатьох переселенців запустили в свої квартири?
ПП-шница• 27 мая в 07:48
А зачем мне кого-то туда просто так запускать?
сама себе прекрасная• 27 мая в 07:48
Я сама така впо.
Але категорично не погоджуюсь.
Це особисте майно людей яке вони заробляли тяжкою працею.
Обов´язок забезпечити переселенців житлом має бути виключно на державі
Горлаю зрання• 27 мая в 07:49
І здавати житло безкоштовно, бо чого то в людей по кілька квартир? У вас одна квартира і дачі нема?
автор Снегурочко • 27 мая в 07:49
Ответ длясама себе прекрасная
Я сама така впо.
Але категорично не погоджуюсь.
Державі зараз складно, у ній війна
Магиня• 27 мая в 07:49
Багато моїх знайомих так і робили перші роки, в основному родичам і знайомим. А ви свою квартиру кому дали просто так?
ПП-шница• 27 мая в 07:49
Ответ дляСнегурочко
Державі зараз складно, у ній війна
А людям легко?)
Вы конечно троль, но тема забавная)
IQ 80• 27 мая в 07:50
Я пустила свого двоюрідного брата, а він зробив з квартири притон для алкашів. Підозрюю, що там вже винесли половину квартири.
Горлаю зрання• 27 мая в 07:50
В Чернігові мобільне містечко для ВПО вже зробили чи так і стоїть у лісі закинуте. От би вашу енергію туди
Пустощі-веселощі• 27 мая в 07:50
Да здравствуєт комунізм. Ура товаріщі!!! Житло мля ще в людей не забирали. Як такі брєдові ідеї в голову людям приходять?
220В• 27 мая в 07:50
Ми не закордоном. Свою квартиру віддали на деякий час людям з Харкова, зараз ми її продали дівчині з Маріуполя
автор Снегурочко • 27 мая в 07:50
Удалено администрацией...
Ishoy• 27 мая в 07:51
Вы в Украине? Уже на фронте, надеюсь? Стране ведь сейчас сложно, нужна Ваша помощь.
Пустощі-веселощі• 27 мая в 07:51
Ответ дляСнегурочко
Державі зараз складно, у ній війна
Не смішіть. Держава купує маєтки за кордоном і розкрадає мільярди чужих грошей. Її представники.
сама себе прекрасная• 27 мая в 07:51
Ответ дляСнегурочко
Державі зараз складно, у ній війна
Брехня! Є купа пустих гуртожитків, бувших санаторіїв. Зробити ремонт -´пустити людей.
( Це набагато легше ніж будувати підземну школу в місті бойових дій)
ПП-шница• 27 мая в 07:51
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Вы прям марьяна безумная)
Борщик• 27 мая в 07:51
Я пустила знакомых из Запорожья в квартиру в Ирпене, но там не было моих вещей, сдавать я ее не планировала, купила маме на будущее. В свою квартиру где вещи мои и ребенка не хотела бы никого пускать. Плюс мы приезжаем и нам тоже надо где-то жить в это время.
Пустощі-веселощі• 27 мая в 07:52
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Це не ваша справа, люди мають право робити зі своїм майном що завгодно.
автор Снегурочко • 27 мая в 07:52
Ответ дляПустощі-веселощі
І що тут поганого? Взяти пусті хати тих, хто виїхав - і поділити між ВПО
сама себе прекрасная• 27 мая в 07:52
Ответ дляСнегурочко
Удалено администрацией...
Сходи в магазин, а я твою квартиру займу
Seehund• 27 мая в 07:52
Мы уже пустили одну, стенку внутри надо теперь менять и полы в двух комнатах, а ещё электрику. Она не заметила, что полгода вода с трубы текла, пока моя мама не приехала.
БеллаДонна• 27 мая в 07:52
Ответ дляСнегурочко
Державі зараз складно, у ній війна
Саме тому держава вже потурбувалася про трудову мобілізацію. Доведеться працювати не за зпл, а за харчування, як було у другу світову. Державі складно, тому ви маєте її підтримати. Ви вже згодні, ми це знаємо.
Сумка з негодою• 27 мая в 07:52
Ответ дляСнегурочко
Уже проходили это в прошлом веке, ничего хорошего не получилось в итоге
Почемучечка• 27 мая в 07:53
При этом такие же действия в оккупации осуждаются, почему?
Не пью, не курю• 27 мая в 07:53
Ответ длясама себе прекрасная
Так і зробили, люди впо живуть в гуртожитках навчальних закладів. А діти вчаться в підземних школах. Все це є у нас в Харкові.
Пустощі-веселощі• 27 мая в 07:53
Ответ дляСнегурочко
Це диктатура, примус і відсутність права. Може давайте їх ще на багатті спалювати, ну щоб іншим не хотілось виїхати з концтабору? А ви особисто будете житлом чужим керувати.
БеллаДонна• 27 мая в 07:54
Ответ дляПустощі-веселощі
Як не забирали? Хто в школі історію гуляв? Бо тоді б знали що таке ’розкуркулення’, ’експропріація’ і націоналізація)))
Все це вже пройдений етап, але ж треба знову на ті самі граблі.
автор Снегурочко • 27 мая в 07:54
Ответ длясама себе прекрасная
Ремонти там зроблять після війни. А ці хати стоять, вже з ремонтами, і нічого вже робити не треба, швидке вирішення великої проблеми в цей непростий час
Анти-анонім• 27 мая в 07:54
Ответ дляСнегурочко
Ти свої хати вже поділила і пустила ВПО?
Творю чудеса• 27 мая в 07:54
Ответ дляСнегурочко
О, ви як Шариков, усе просто - взяти і поділити