Мрії у вирії• 26 мая 2025

Сколько проели сбережений за время войны?

Капец 1 млн гривен (
И пока что стабильности нет. Могли бы сейчас в месяц 700-800$ отложить но вечно что то надо
Розбещена цяточка• 26 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Але вона не казала що вони нічого не заробляли, а тільки витарчали
Значит из-за войны зарабатывают меньше, чем нужно на жизнь.
автор Мрії у вирії • 26 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Працюю так само як і до війни. Жити важче, бо ціни ростуть шалено. Але просто обмежую витрати так і балансую. Проїданя нема. ЗП 15 тис грн + 2-3 тис аліменти. Вдвох з дитиною. Квартира своя. Київ. Ніякої іншої допомоги типу ’родичів в селі’ нема. Тому як можна не те що проїсти, а взагалі мати 1 млн на проїдання мені не зрозуміло.
Мы выехали , и много ушло на то , чтобы начать жить в ноль
В рот не ложи• 26 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
ну от я і сказала що жити можна зараз скромніше і проїдання не буде. ЩО не логічного?
Посудомойка• 26 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Дитина підліток. Репетитор - я сама, ютуб, безкоштовні он лайн курси. Стадіон безкоштовно, спортзал мін тариф для студентів та школярів 300-500грн можна виділити. Лікарі - державні. Одяг взуття - секонд, носити по декілька сезонів (дитина підліток не росте вже так швидко як раніше), обмежуватися мін кількістю. Стоматологія - це да дуже дорого, але дитині часто не треба. Продукти якщо харчуватися просто то вистачає. Ну от власне так і тримаю баланс.
секонд купує теж,але ж взуття...не хочеться аби ходила як бомж гірша за всіх. Ви подивіться як розбагатів КИїв,скільки з*явилось авто. Я прцюю біля майдану. часто ходжу в Новус. Вже неодноразово помічала,як чоловіки просто з карманів дістають товсті пачки грошей,перетягнуті резинкою. Людей багатих у києві тьма.
не знаю на рахунок ютуба.треба бути дуже розумним,щоб самому математику чи мову англвтнути.. в нас репетитор з англ.мови,так і є результат. дитина вільно валодіє,читає англ.книжки,спілкується, фільми дивиться.Все неадаптоване.
Витворунка• 26 мая 2025
Не проїла,а навпаки накопичила.Нікуди не їздила,грошей ще більше лишається.Робота,зарплата,все стабільно.
Я в Україні ,Київ
Залізна пані• 26 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
3-4000 евро, муж не работает с января. До этого не проедали.
Ну так а что же вы семью не тяните раз у мужа проблемы. Неудачно он у вас женился...
Мой не работал 2 года. За все платила я. Вот уже год работает по профессии в ЕС
Розбещена цяточка• 26 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Я отвечала на ваше недоумение, как можно заработать 1 млн и как можно столько проесть. Раз проели столько, значит им столько было нужно. И значит они у них были.))
Розбещена цяточка• 26 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Мы вот тоже тратим из запасов по 30-40 тыс на троих. Так как муж не работает несколько месяцев и мой бизнес полностью погиб из-за войны. Но я не готова пока на секонд и госшколу, и гос врачей, пока есть надежда, что все наладится и запасы.
МояХатаЗкраю• 26 мая 2025
Ответ дляВитворунка
Я в Україні ,Київ
А в отпуск ездили?
Витворунка• 26 мая 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А в отпуск ездили?
Ні.Самій не цікаво.Зате багато чого зробила на дачі і вдома у відпустці.Все відкладала,а тут така нагода
Розбещена цяточка• 26 мая 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ну во-первых, я не лошадь, чтобы тянуть. И во-вторых, моя работа накрылась медным .. шахедом.
Вчителька з мікрорайону• 26 мая 2025
Не знаю, у меня много зарабатывается и много просерается, откладывается 1500 в месяц, но как правило все вкладывается в бизнес
Басноплетка• 26 мая 2025
Сбережения на месте
Поросенка• 26 мая 2025
Працюємо, то поки виходить потроху накопичувати. Те що було, вирішили купити нове авто і житло. Знаю, що стрьомно по житлу, але гроші , які лежать, прибутку не приносили, то на сдачу під оренду купили. Що буде , те і буде. Надіємося на краще.
АяВсёЗнаю• 26 мая 2025
Не проїла. На початку виїхала з донькою, 3 місяці були закордоном (за свої, не оформляючи нічого, витратили багато, але подорожували). Потім взяла себе в руки і почала заробляти більше, ніж до війни (виключно тому, що почала цінувати свої ресурси в своїй професії).
Мрію про космос• 26 мая 2025
кучеряво я живу
или жила почти 2 млн грн за 3 года
а по факту экономлю на всем чем могу
Суцільна зрада• 26 мая 2025
17000 долл проели семьёй из 4 человек
КликОЛЬКА• 26 мая 2025
работаю только я с 1 го дня войні
4 человека, из них 2 детей -16 и 4.
1)Не проела свое наследство в 10т дол
2) 3 р отправляла старшую на междунар соревнования по спорту 2025,2024,2023 в среднем около -1 т. дол за раз
3) у младшего год логопед, в мес 6 тис грн.
4) я думаю, что я молодец))
5) да, муж - все-все эпитеты подходят) но, экономически мне легче его кормить 3-4-5-6 лет, чем потом инвалидом до конца моих дней