Новопоштинская• 26 мая 2025

Атестат про загальну середню освіту

Кому вже сказали, коли видадуть атестати? Бо нам сказали аж 20 червня. Київ. Чи можливо його якось раніше отримати?
Весняний Марафон• 26 мая 2025
То ви свого директора питайте
автор Новопоштинская • 26 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
То ви свого директора питайте
Та питала. Деяким сказали 12 червня. Наша каже 20 і мовляв раніше ніяк. Цікавить це по всій Україні така ситуація, по Києву, чи виключно в школі дитини
Незламна Україна• 26 мая 2025
Після 27 червня в нашій школі
Все буде Україна• 26 мая 2025
У племінниці 20 червня - випуск і в цей день атестати.
Їх ще надрукувати потрібно.
Подмигашка• 26 мая 2025
9 клас, свідоцтво 16.06
liuba• 26 мая 2025
Нам сказали 11.06, Полтава
Морковна• 26 мая 2025
Ответ дляliuba
Нам сказали 11.06, Полтава
Минулого року урочисто 2 червня вручали. Цього року новий директор, вже без урочистостей. Але, обіцяють 6
Море_море_я_скучаю• 26 мая 2025
30.05, на останньому дзвонику вручать. Але у нас дуже напружена ситуація з обстрілами, тому так.
Кидстаффовна• 26 мая 2025
Київ, Солом‘янський, атестати вручатимуть 20.06.
автор Новопоштинская • 26 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Це мабуть тільки в Києві така ситуація(
Творог для розжига• 26 мая 2025
15 червня. Якщо поспішаєте, вирішуйте з завучем.
Творог для розжига• 26 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Їх ще надрукувати потрібно.
На друк їх подавали в грудні/січні
-Ань-• 26 мая 2025
Ото буде вам сюрприз, коли замість атестату отримаєте свідоцтво про здобуття освіти. Навіть не свідоцтво про освіту.
Навчіть дітей читати те, що вони підписують. Освітяни дають дітям свідоцтва про здобуття освіти, а розписатись примушують за свідоцтво про освіту.
-Ань-• 26 мая 2025
Закон ’Про повну загальну середню освіту’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20#Text
-Ань-• 26 мая 2025
Нема ліцензій у закладів освіти!!!
автор Новопоштинская • 27 мая 2025
Ответ дляТворог для розжига
На друк їх подавали в грудні/січні
Нам сказали що з якихось технічних причин списки подавали вдруге
автор Новопоштинская • 27 мая 2025
Ответ дляТворог для розжига
Та телефонувала вже директору. Каже що ніяк раніше 20 червня. Так документи будуть в школі раніше, але дати нам до 20 зможуть лише копію, а не оригінал. А нам край потрібен оригінал, бо вступ закордон, потрібно встигнути взяти апостіль, зробити присяжний переклад і встигнути завезти документи до кінця червня(
Творог для розжига• 27 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
Не розумію, який сенс школі тримати документ?
Творог для розжига• 27 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
Буває, що виготовили з помилкою, передруковують, але ж не весь клас. У мене подруга працювала до війни в районо, вона цим завжди займалася. Зателефонуйте чи зайдіть в районо і спитайте у них.
автор Новопоштинская • 27 мая 2025
Ответ дляТворог для розжига
Та ні, там якась глобальна проблема була
автор Новопоштинская • 27 мая 2025
Ответ дляТворог для розжига
От і мені цікаво. При тому, навіть якщо він буде раніше, мені його раніше 20 червня не віддадуть, а зможуть надати лише копію. Брєд якийсь
my_tess• 09 июня 2025
Ответ дляНовопоштинская
Напишіть в особисті. Будь ласка, така сама ситуація. Планували за кордон, нема атестату.