Анонім-ка• 26 мая в 21:00

Хорватія в червні - нормально буде там? Чи краще вибрати інший місяць

Говорю-балакаю• 26 мая в 21:03
Якщо купатися і з дітьми, то буде холодно.
Якщо для подорожі дорослих і гуляти, то ідеально.
Якщо весільна подорож, то пофіг на погоду і температуру
Дивлячись яка ціль у вас
Квітка Миру• 26 мая в 21:04
Торік чудово було
Не стесняюсь• 26 мая в 21:04
згодна, головне на купання в морі не цілитись, а так хороший час, поки туди пів Європи неломанулло, або тоді вже в вересні...
Точу ляси• 26 мая в 21:08
Шо, опять?
Цвіпканя• 26 мая в 21:10
Подивіться архів погоди потрібного міста. З мого досвіду холодно. Море адріатичне і так не парне молоко.. а в червні тим більше.
Бабка_в_кедах• 26 мая в 21:38
Если любите тёплую воду, то в июне она совсем не теплая, очень бодрящая даже в конце июня.
Майданщица• 26 мая в 21:40
Зимно буде. В липні супер
автор Анонім-ка • 26 мая в 21:48
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую Ви мені допомогли зробити вибір, тому що друзі пропонують їхати зараз на початку червня
Мороженная курица• 26 мая в 22:24
Ответ дляАнонім-ка
Ви точно не будете купатися
Ластовиння• 26 мая в 22:31
Мої тиждень, як повернулися. Купалися майже кожен день, дуже задоволені. Але без малих дітей.
автор Анонім-ка • 26 мая в 22:46
Ответ дляМороженная курица
Ви точно не будете купатися
Вони їдуть в місто Спліт
Бабка_в_кедах• 26 мая в 22:48
Ответ дляАнонім-ка
адріатичне море значне прохолодніше ніж Середземне чи Егейське.
У Туреччині зараз вода прохолодна, а Адріатика то вообще дубак.
Ні, ми були у Хорватії на прикинці цервня, і в воду зайшов, швидко проплив і вибіг.
Але якщо ви любите прохолодну воду, то хтось і купається.
Шпондєр• 26 мая в 22:56
Ответ дляЛастовиння
Дн саме були? Я пам´ятаю 15го травня у Чорногорії купалася, це був жах) палець звело аж від холоду
Майданщица• 27 мая в 08:07
Ответ дляШпондєр
Немає різниці де. Ми були в липні, то на початку вода ще була дуже свіжа, не тепла)) а вже під кінець вже ок.